Jsem těhotná?

revmelin
19. kvě 2019

Ženy, obracím se na vás. Mám dva dny skluz s měsíčky. Když jsem byla před 14 dny na gyndě, doktorka mi řekla, že v nadcházejících dvou dnech budu mít ovulaci, že mám krásně připravené vajíčko v levém vaječníků. S partnerem jsme se tedy snažili 🙈 dneska jsem si udělala večer test a objevilo se mi toto viz. fotka. A já se chci zeptat, zda to může znamenat těhotenství? Díky

misicka1988
19. kvě 2019

@revmelin Samozřejmě že ano, gratuluji.

lucajda17
19. kvě 2019

@revmelin
Podle me urcite pozitivni.

codal
19. kvě 2019

Snažili jste se úspěšně 😁❤️!

chumlee71
19. kvě 2019

@revmelin pozitivní, gratuluji 🍀

makronka222
19. kvě 2019

Jsne ze ||

revmelin
autor
19. kvě 2019

Holky, kdy to pozná sto pro doktorka? Mám určitá zdravotní rizika a mám to řešit hned...

patmouse
19. kvě 2019

@revmelin Na testu mas dve carky, takze lze predpokladat,ze se jedna o tehotenstvi. Pokud nechces od doktorky odchazet s tim,ze jsi MOZNA ASI tehotna,pockej jeste tak dva tydny... nebo si zavolej a ona si sama urci,na kdy te objedna 😉

klpoiu
20. kvě 2019

@revmelin Na dva dny zpoždění parada,jsi tehotna. Nevím o jaka zdravotni rizika jde, ale pokud mas resit hned tak minimalne si zavolej. Na utz je brzo,nevidela by zatim nic jen vysokou sliznici uz i g.vacek ale zatim nic v nem,protoze je jeste uplnej drobinek. Za par dni ( sesty tyden) uz i zloutkovy vacek ale srdicko je videt vetsinou az v sedmem tydnu. Tj az tak dva tydny po vynechani. (Cyklus 28). Pokud potrebujes nasadit nejake leky na udrzeni atp ci vysadit nejake co jsou pro mimco nebezpecne tak urcite zavolej ze mas pozitivni testy. A grafuluju 🙂

revmelin
autor
20. kvě 2019

Díky za rady, ráno jsem si udělala znovu a druhá čárka už je zřetelná 🙂

danlen
20. kvě 2019

@revmelin gratuluji 💓 a objednej se k doktorce na krevní testy.. Na ultrazvuku bude něco vidět až tak za 14 dni...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru