Jsem těhotná?

ivetulilinka
10. čer 2024

Zdravím ženy 🙂
Chci se zeptat, zda můžu usoudit z těchto testů, že jsem těhotná...?
A jen krátký úvod do toho, proč asi trošku plaším...
Je mi 25 let a už mám po mimoděložním 🤦‍♀️ a přišla jsem o jeden vejcovod. Takže samozřejmě, že sace n otěhotnění je, ale trošičku ztíženější. Oba s přítelem chceme mimo, ale on se zatím drží pevné nohama na zemi a snaží se mě krotit abych pak nebyla zklamaná. Ale příznaky některé mám, bývá mi zle, jsem neskutečně opupinkovaná a nasere mě kde co 😅 nedalo mi to a udělala jsem si testy. Jelikož mám nepravidelný cyklus, tak jen podle příznaků tuším ovulaci... A cca podle toho i délku cyklu. Takže jsem si dělala testy 2 dny před cca očekávanou MS a dneska kdy se měla dostavit a nedostavila. A nejprve ty dva dny byl úplně slaboulinký duch a dneska je o dost zřetelnější ale není to ještě čárka s jistotou.
Takže co na to říká vaše odborné oko?
Děkuji 🙂

U těch růžových testů první cca v 1 odpoledne... Ráno jsem neměla test
A druhý je cca ve 4 odpoledne

lencaa11
10. čer 2024

@ivetulilinka ty dolní jsou hezky 👻 testovat dál ☘️☘️

ivetulilinka
autor
10. čer 2024

@lencaa11 právě nevím jestli zkusit hned zítra ráno a nebo jestli počkat třeba 2 dny 🤔

klokanka31
10. čer 2024

@ivetulilinka Je to tam 😊 držím pěsti 🍀🍀

ivetulilinka
autor
10. čer 2024

@klokanka31 myslíte 🥹😊 já bych byla tak moooc ráda, ale zároveň si nechci dělat moc naděje... Jistota je jistota

klokanka31
10. čer 2024

@ivetulilinka Jistota není nikdy, ale takhle to vypadá že těhotná jsi 😊 moc ti to přeju, taky jsem měla mimoděložní...

ivetulilinka
autor
10. čer 2024

@klokanka31 děkuji 🙂 no jak se znám, tak zítra ráno než půjdu do práce si udělám test 😅

klokanka31
10. čer 2024

@ivetulilinka Udělej a dej pak vědět 😊

ivetulilinka
autor
10. čer 2024

@klokanka31 určitě 🙂

lencaa11
10. čer 2024

@ivetulilinka klidně zítra ráno a pak za dva dny cca

ivetulilinka
autor
11. čer 2024

@klokanka31 tak opět je tam duch 🤦‍♀️ tak já tomu nerozumím

lencaa11
11. čer 2024

@ivetulilinka je tam úplně pidi 👻 možná vyzkoušet klasický test

ivetulilinka
autor
11. čer 2024

@lencaa11 no jasný 🙂 zkusím odpoledne skočit do lékárny 🙂

lti
11. čer 2024

Ja, uz v den menstruace mela velmi silnou carku.

ivetulilinka
autor
11. čer 2024

@lti no já jelikož nevím jak dlouhý cyklus mám.. Páč ho mám nepravidelný tak nevím kdy došlo k potenciálními oplodnění... A také každé ženě hcg roste jinak rychle

misha31
11. čer 2024

@ivetulilinka hcg muze rust "ruzne", ale plati, ze co dva dny se ma minimalne zdvojnasobit. Takze carka by mela silit. Pokud nesili, jsou to casto biochemka a odejde opozdene s MS. Treba to ale neni tvuj pripad a bude silit

ivetulilinka
autor
11. čer 2024

@misha31 uvidíme 🙂 já doufám, že ano 🙂

salmina
12. čer 2024

@ivetulilinka pokud ten spodní je poslední tak bych řekla že testy slabnou...pokud je poslední ten hrni tak sílí..hodně štěstí 🍀❤️

ivetulilinka
autor
12. čer 2024

@salmina uvidíme.. Zítra jdu na gynekologii.. V práci jsem si nechala vzít krev a mám 27 hcg... Tak uvidím co tam bude zítra 🥹 jinak ten poslední je poslední

salmina
12. čer 2024

@ivetulilinka teď se třeba pletu..klidně mě prosím opravte, ale tehotenstvi je myslím od 50 ti nahoru...tak přeji ať to stoupá a vše dobre dopadne🍀❤️😊

felis
12. čer 2024

@salmina Ahoj, je to 30 "U těhotných žen je hladina hCG v krvi > 30 IU / l. Výsledek mezi 5 a 25 IU/l je považován za neprůkazný výsledek při konfirmačním vyšetření těhotenství, proto by se analýza měla opakovat po několika dnech."

misha31
12. čer 2024

@ivetulilinka 27 je hooodne slaboucke, to bych pocitala s biochemkem a MS by mela prijit do toho tydne

misha31
12. čer 2024

@ivetulilinka ale je jak se rika "pohnojeno", tak dalsi mesic se snazit.
Nam to take vyslo hned nasledujici mesic po nevydarenem tehu a ted mi tu spinka 5ti mesicni prcek

ivetulilinka
autor
12. čer 2024

No zítra jdu na gynekologii. Tak uvidím.
U mě to tak jednoduše nepůjde když mám jen levý vaječník a vejcovod...

ivetulilinka
autor
12. čer 2024

@misha31 ale testy neslabnou jsou stále stejné i v průběhu dne.... Tak uvidíme...

klokanka31
12. čer 2024

@ivetulilinka Neztrácej naději a pokud to odejde, tak zkoušejte hned znova. Jak už jsem psala, měla jsem mimoděložní, pak biochemko, a hned další měsíc znova těhotná a z toho mám 4 letou holčičku...A taky jen s jedním vejcovodem 🙂

ivetulilinka
autor
12. čer 2024

@klokanka31 já vím, ale těžko se ta naděje neztrácí 🙂... Uvidíme co zítra bude a nebude 🙂

ivetulilinka
autor
14. čer 2024

Tak holky dávám jenom vědět.... Byla jsem na gynde.... V úterý na moji službě v práci jsem si nechala vzít hcg a měla jsem 27 a ve čtvrtek na gynde to vyšlo 56 🙂..... Takže zatím není nic ztraceno... Ale vím že taky není vyhráno.

misha31
14. čer 2024

@ivetulilinka tak to by mohlo vyjit. Sla bych jeste jednou na odber 🍀

ivetulilinka
autor
14. čer 2024

@misha31 jojo mám za týden kontrolu 😊👌

ivetulilinka
autor
21. čer 2024

Tak jen podávám info 🙂 mám teďka po týdnu hcg přes 500 🙂 takže je to tak, jak ma být 🙂 jen to byl opravdu hodně raný začátek 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru