Je to pozitivní test?

kostan90
3. lis 2020

Ahoj holky mám dotaz. Jaké mate zkušenosti s testy z dm intemed. Delal vám falešné duchy? Měla jsem poslední sex 4. Července a mám furt divné obavy s přítelem jsme se rozešli. Menstruaci mám dostat zítra. Dělala jsem ráno test a vyšlo mi toto. Je to duch nebo ne? Predtim jsem dělala testy snad každý měsíc, všechny úplně negativní. Dokonce i vcera večer, po 5 měsících skoro si říkám, ze bych měla i jiné příznaky ne? Nepribrala jsem ani deko, a bříško taky nemám. Pouze mě zdesil tento duch. Zítra zkusím ještě clearblue. Děkuji za rady, a prosím neodsuzujte mě. Chci se pouze poradit se zkušenějšími

tasimia
3. lis 2020

Není ani pozitivní, ani duch. Po 5m by si opravdu měla dálnici jako hrom.

sigyn
3. lis 2020

Po 4 měsících byste už cítila i kopance.

jjasmina
3. lis 2020

@kostan90 to opravdu ne

agneska7
3. lis 2020

No těhotná že styku před 5. Měsíci vážně nejsi , a na testu nic nevidím ... Tohle musí být troll jinak si to vysvětlit neumím 🤷

palja
3. lis 2020

A podle čeho jsi usoudila těhotenství? Test je jasně negativní, žádný duch tam není. A nechápu, proč ten plastový test rozebíráš. Stačí postupovat podle návodu.

petula.bir
3. lis 2020

Ty musíš být troll nebo jako těhotná po skoro půl roce po styku? 🙄🙄🙄 To jsi neměla od té doby menstruaci?

Jinak opravdu těhotná neji, ze styku z července. Není to pozitivní test ani duch, je to ryska protože jsi to namočila moc a hlavně nechápu proč rozebíráš ten test? Také jsem dělala těhotenské testy ale nikdy mě nenapadlo to “rozbalit” a zkoumat imaginární čárku” 😂

misu8
3. lis 2020

Pokud jsi opravdu poslední sex měla v červenci, tak by na testu byly 2 výrazné čárky. A navíc už bys na sobě těhotenství poznala i bez testu 🙂. Takovéto pidi duchy vznikají třeba 10 dní po ovulaci, pokud je žena těhotná. Neobjevilo se to až po limitu? Spíš to bude jen nějaký hormonální výkyv, ta čárka neni skoro vůbec vidět.

mimi1004
3. lis 2020

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

lachtanice86
3. lis 2020

To ne tohle, to nemyslíš vážně

sudylichozrout
3. lis 2020

Tak u tebe doma asi hodne bouchaji dvere. Nestezuji si sousedi? 😆😆🤦🤦🤦🤦

nase_mimi
3. lis 2020

Je jasne pozitivni a termin jsem vypocitala na 30. února 2022.

priefi
3. lis 2020

🤦🙈😅💩📌😅

petula.bir
3. lis 2020

@nase_mimi
Já vidím vyvolání 14.3.2022, 🔮 dvojčata - kluk a holka - co myslíš 🤔

mimi1004
3. lis 2020

@petula.bir A půjdou rovnou na vysokou 🤣🤣🤣

anastasiaaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
anastasiaaa
6. lis 2020

Ahoj. Můžete mi prosím poradit? Jsem 14 dpo a byla jsem už nedočkavá a zkoušela testy ( širší intimed citlivost 25 a slabší pepino citlivost 10) je mi divné že ačkoli má každý jinou citlivost čárky jsou v podstatě stejné... A také dost slaboucke... Tak nevím, zda je možné, že se něco klube... Nebo to je jen náhoda.... I když... Zkoušela jsem včera a dnes.. Něco ráno něco odpoledne a zas že by tolik testu bylo vadných? Vše bylo v limitu... U toho intimed to bylo vidět hned po namoceni 🤔 pepino chvíli déle, ale také v limitu... Poraďte prosím 🙏

mimi1004
6. lis 2020

@anastasiaaa Vypadá to, že se zadařilo. A slabé jsou proto, že jsi na úplném začátku, takže vlastně buď ráda, že vůbec něco ukázaly 😉

agneska7
6. lis 2020

@anastasiaaa vypadá to nadějně 😉 Pepino testy mají málo barviva jsou na prd nejlepší je fialový mamatest ale prodává se taky jako značka sluníčko

anastasiaaa
6. lis 2020

@mimi1004 no pokud by ano. Tak by to bylo vtipné. To by znamenalo, že se nám to povedlo hned na poprvé. Mám už 6 leteho kluka a teď bych ráda ještě tu holčičku 😊 začátkem října jsem teprve manželovi na druhé dítě kývla 😂 tak děkuji za reakci a doufám, že to klapne 🤔✊

anastasiaaa
6. lis 2020

@agneska7 no jo, prý ano 😊četla jsem to už v diskusích😊Hodně ho chválí... Tak počkám pár dní a zkusím ho koupit 😁

mimi1004
6. lis 2020

@anastasiaaa A co když to bude bráška? 😄

anastasiaaa
6. lis 2020

@mimi1004 tak bych byla úplně stejně spokojená 🤩 hlavně aby to bylo 😁🙏

anastasiaaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
agneska7
9. lis 2020

@anastasiaaa zkoušela jsi další?

anastasiaaa
10. lis 2020

@agneska7 ano, včera.. zkusila jsem mamatest a vyšel krásně.. Tak jsem prubla clear blue a je to jasné 😇

palja
10. lis 2020

@anastasiaaa gratuluji 🍀❤️

anastasiaaa
10. lis 2020

@palja 😊 🍀děkuji. Snad bude vše v pořádku a dopadne to. Zatím se bojím radovat 🙏

agneska7
10. lis 2020

No super gratuluji

anastasiaaa
10. lis 2020

@agneska7 děkuji 😊 🍀

priefi
11. lis 2020

@anastasiaaa gratulovat nebudu, to až bude miminko, teď budu držet pěsti 🍀❤️🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru