Falešný test Mamatest. Máte zkušenost?

teplaka1
24. srp 2022

Vrchní dělaný teď večer...spodni hned další čůrání...protoze jsem tomu nemohla uvěřit...a všechny testy před tím negativní...tak cemu ma pak člověk verit ..ze? MS mam mit cca za 2 dny ..Mate zkušenost ?

honatko092
24. srp 2022

Nějaký náznak tam je...testuj až po vynechání MS, opravdu je to více spolehlivé a navíc, vše může odejít a MS a ty pak budeš zklamaná. Uvidíš za tři, čtyři dny už budeš víc vědět.

wladimira
24. srp 2022

@teplaka1 zkus ráno znovu testovat ta druhá moč už nebyla tak koncentrovaná tím padem na testu nic není ale na tom prvním už je pěkný růžový duch 🍀🙏🏻

bertik20
24. srp 2022

Testy se v období Ms dělají vždy z ranní koncentrované moci. Odpolední nemusí nic ukázat, moč je naředěná.

jjasmina
25. srp 2022

kup si digi test a budeš si jistá. Já jsem před dvěma lety nenechala na Mamatest dopustit, ale ted to holkám dělá falešné čárky prej, tak kdoví

jako_mala_holka
25. srp 2022

@bertik20 já měla teď podruhé krásného ducha cca ve 2 odpoledne několik dní před ms, asi málo piju 😄 ale fakt jo
@teplaka1 uvidíš, zkus ráno zítra nebo pozítří 🙂

jako_mala_holka
25. srp 2022

@jjasmina to mě taky překvapilo, já s ním byla před pár lety taky hodně spokojená, teď jsem ho ani nezkoušela, v podstatě jsem ho ani nesehnala

teplaka1
autor
25. srp 2022

Tak je test falešný...dnes rano dva testy a bílo... takže Mamatest taky dělá falešné...a to byl jeden z nejlepších..

vikysek0987
25. srp 2022

Ano Mamatest ukazuje falešně velmi často-mám bohaté zkušenosti.....

bertik20
25. srp 2022

Dr. Max nikdy nezklamal

pepickovapavlinka
26. srp 2022

Mě teda mamatest nikdy nezklamal.Na testu jste měla už hezkou čárku.Spíše bych se přikláněla k biochemickému jak k falešnému testu.Test reaguje jen na HCG na nic jiného

mionella
27. srp 2022

@teplaka1 mě ukázal takové čárky...a protože to nebyli poprvé koupila jsem dalších 5značek...a na ostatních všech bílo ani ťuk náznaku....takže mamatesty u mě skončili jednou provždy🙂

wladimira
27. srp 2022

@mionella fakt jo a při tom to jsou fakt už pěkné čárky

elesse
27. srp 2022

@mionella a meli stejnou citlivost?

mionella
27. srp 2022

@elesse ano měli zkoušela jsem dr.max,livsane,in timed,clearblue, facelle všechny jsem natočila do stejné moči...takže všech ostatních značek si maximálně vážím co do spolehlivosti🙂

pepickovapavlinka
27. srp 2022

@mionella to je divné ty testy přece reagují jen na HCG 🤔Z čeho jiného by se takovéhle pěkné čárky udělali?Zajímal by mě názor gynekologa

mionella
27. srp 2022

@pepickovapavlinka ty testy se stahovali ze všech kamenných lékáren...nevím na co reaguje ale namocila jsem v jedné moči dva mamatesty jeden čistý jeden s čárkou...další den bílý a pak 3 den zase čárka....měla jsem jich hodně a chtěla jsem vyzkoušet prostě všechno.....a znovu podotýkám u všech ostatních značek bílo....

pepickovapavlinka
27. srp 2022

@mionella to je fakt divný.Já teda tyhle testy vždy kupovala v Tetě jako Sluníčko a nikdy mě nezklamali

mionella
27. srp 2022

@pepickovapavlinka mě taky dřív ne...dělají to prý až poslední rok proto se odevšad i z lékáren stahovali.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru