Falešný duch nebo těhotenství?

alie_111
25. zář 2015

Ahoj holky, prosim o vas nazor, zkusenost a radu. Dnes sem vysnorila na mamatestu ducha ale trochu se bojim ze je falesny ta carka se objevila normalne v limitu ale prijde mi moc tenka na feroveho ducha co myslite. Take sem udelala z toho samejo vzorku ladymax abych trosku otestovala ty zkusenosti ktery z nich obkevi carku driv,nazory se rozporuji. Ladymax dnes neg a mamatest vid foto. Co myslite? Jina sem 13dpo a zitra mam termin ms.

luckylee
25. zář 2015

No ja mela takoveho ducha v den ocekavane ms.Ale na testu ladymax. 🙂 Takze gratuluji.🙂

alie_111
autor
25. zář 2015

@luckylee moc dekuju jeste se netesim. Trochu se bojim te tloustky te carky je fakt tenoucka. Mam nakoukane jak vypadaj duchy ale videla sem jen takove jakoby sirkou tlustejsi ty carky ja ji mam fakt uzouckou. I tak je to ok?

alie_111
autor
25. zář 2015

Tady je videt nejlip jak ouzky je ten prouzek.

luckylee
25. zář 2015

@alie_111 takhle vypadal muj test 1.den vynechane ms rano.Pravda ze je to trochu sirsi ale i tak si myslim ze tam tu carku mas.Spis u te carky je jedna strana sytejsi a druha jde do ztracena.

alie_111
autor
25. zář 2015

@luckylee krasny dusik, at se vam moc dari. My uz jednu prdelku mame ale pokousime se o druhe a je to zedy boj musim rict. Prcni bylo hop a na druhe cekame a lovime dusiky. Tak snad zitra budu moudrejsi.

katinkastud
25. zář 2015
Uživatel katinkastud je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katinkastud.

Krásný 🙂 já si myslím, že to určitě vyjde .. Přeji hodně štěstí

luckylee
25. zář 2015

@alie_111 tak doufam,ze to vyslo a drzim pesti.🙂

majaaa82
25. zář 2015

@alie_111 Ahojky, já mám s Mamatesty špatnou zkušenost. dělaly mi falešné duchy, ještě daleko silnější, než tenhle tvůj (ostatní testy, třeba i tři značky... ze stejného vzorku negativní). Budu ti moc držet palce, ale zatím zachovej chladnou hlavu, ať pak nejsi smutná...

shine2015
25. zář 2015

@alie_111 mamatest poslední cca rok co vím od holek dělá falešné duchy....nedělala bych si nnaděje nebo závěry ať pak nejsi zklamaná.......13dpo už bych udělala clearblue digitální, ten ti ukáže spolehlivě....

bassetlady
25. zář 2015

@alie_111 ahoj, tak to jsme na tom datumově a cyklově úplně stejně 😉 já plašila a testovala už včera a nic jsem tam nevykoukala. tak teď tomu dávám víkend a buď přijde MS nebo ne a v pondělí se testnu (jestli to teda vydržím) Tak si můžeme nervozně držet palce na dálku.

alie_111
autor
25. zář 2015

@katinkastud moc moc dekuju za podporu, budu doufat, ze to neni jen falesnak. Zitra se to rozlouskne

alie_111
autor
25. zář 2015

@majaaa82 ja to tak i beru. O falesnych mamatestech sem uz take slysela ale sem snazilka uz nejaky ten mesic a zatim se mi to nestalo,pokazde sem mela uplne snehobilo, i vcera tam nic nebylo. Dneska dva mamatesty podobny vysledek tak uvidim co udela zitrek, zkusm opet mama i lady. Dekuju moc moc za nazor

alie_111
autor
25. zář 2015

@shine2015 dekuju moc za tip. Zatim sem se s falesnym mamatestem nesetkala proto sem se chtela poradit. Mam odsledovano mnoho mnoho bilych zatim nikdy sem nemela jakyki naznak tak uvidim zitra. Kdyz tak dokoupim i ten digital. Dekuju

alie_111
autor
25. zář 2015

@bassetlady ahoj! To ses trpeliva ja bohuzel ne, testuju od 9 dpo az dnes prisel nejaky mozny naznak. Jinak ja m cyklus na chlup presny, 28d a ovu vzdy v 14ty den cyklu. Tak zitra udelam opet test jestli se neco objevi a pak uz jen pockam co ms. U mne je to jasne,mne meskala pouze jednou v zivote a s to z duvodu tehu,jinak mam vse presne jako hodinky takze budu vedet. 🙂 mela si nejake pripadne priznaky? Citis neco? Jinak ja mela vcera take snih na testu jako ty. Az dnes dva mamatesty a dva naznaky...uvidime. urcite dam vedet zitra a tobe moc.drzim palecky take!

bassetlady
25. zář 2015

@alie_111 no teď jsem uklízela koupelnu a koukla na ten včerejší a vykoukala tam dušíka 😳 asi už blázním. Zařekla jsem se, že do pondělí nic. Já se dřív testovat bála, protože jsem měla ovu popohnanou Pregnylem. Tak jsem nechtěla živit falešné naděje. No příznaky nevim, nic jsem na sobě nevykoukala. Ale tak občas píchne v podbřišku, trošku jsem špinila. Ale jedno je divný, ja jsem hrozný zmrzlík a teď je mi neustále tak jakoby vnitřně teplo. Mno uvídíme. Tak držím palce.

katinkastud
6. říj 2015
Uživatel katinkastud je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katinkastud.

@alie_111 Tak co? Už víš více? 🙂

snazimese2015
6. říj 2015

¨já se k Vám přidám já mám jen falešníky dneska se dostavila MS 😢 sice zatím špiním ale do zítra se to rozjede .Zpoždění téměř 15 dní ,se na to víte co 😢 😢 byla jsem pokořena přírodou

snazimese2015
6. říj 2015

Jen holky nejasejte dopředu včera poslední modrý benu a už jsem doufala a dnes snehobilo a zacinam spinit ,tak nejasat dokud to nebude potvrzené

alie_111
autor
7. říj 2015

Moje duchy na testu byli falesne. Hazel mi je jen mamatest,vsechny ostatne byli bile...takze za mbe po naceni ze mamatest uz NIKDY vice, manzel byl hoooodne smutny...

katinkastud
7. říj 2015
Uživatel katinkastud je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katinkastud.

@alie_111 Příště to určite bude krásná plná čárka 🙂

alie_111
autor
7. říj 2015

Snad jo. To snazeni mne psychicky vysava...

andywolf1
13. říj 2015

ten první dělaný včera a ten druhý dnes ráno co myslíte toto je po zaschnutí 🙂 3 hodiny

tomikjoejoe
14. říj 2015

Když jsem měla na testu podobného ducha, tak se mi narodilo druhé dítě. Před nějakou dobou jsem měla jednou test také s duchem a podle krve jsem těhotná nebyla. Před sedmi měsíci se mi test opět vyšel podobně jako na Vašem obrázku a za necelé dva měsíce budeme mít do rodiny neplánovaný přírůstek. Zkusila bych zavolat na gynekologii, kdy mohou nabrat krev na test. Špinila jsem celé první tři měsíce těhotenství a silnou čárku na testu jsem měla kvůli nízké hladině hcg až hodně pozdě.

andywolf1
15. říj 2015

Dnešní :3

jankadvor
15. říj 2015

Ahoj holky. Poradíte? 13.10. testík, vidím tam slaboulince dušíka, ale ty další dny bohužel bílo ☹ Co vy na to? Dnes jsem 11DPO a cca 23DC (15.10.2015).
Děkuji 🙂

evulina77
15. říj 2015

@jankadvor já tam nic nevidím, ale třeba se čárka ještě vyloupne, stačí počkat pár dnů a znovu testit 🙂

jankadvor
15. říj 2015

@evulina77 Díky. Zítra po 13. h bych se měla dozvědět výsledky z odběrů krve na HCG. Ale myslím si, že to po mě chtějí v Heliosu brzo. Menses mám mít až od 17.10. 🙂 Tak uvidím.

rendina
20. říj 2015

Ahoj holky... Co si o tom myslíte? 4druhy testů a každý ukázal ducha.. Tenhle je dnešní .. Je možný že by tolik druhů ukázalo falešnou čárku??

shine2015
20. říj 2015

@rendina tohle mi přijde už ne jako duch ale pozitivní test 😉

mercedesse
20. říj 2015

@rendina to není duch, to je krásná čárka😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru