Falešně pozitivní mamatest?

9. pro 2022

Ahoj holky,

2 dny zpět jsem si dělala mamatest a téměř hned po vytáhnutí testu z moči mi na něm vyjela druhá čárka. Koukala jsem na to jako blázen, protoźe jsem nic takové nečekala :D včera jsem si Zkoušela dělat i digitální clearblue, ale ten vyšel negativní. Myslíte, že by mi třeba ten papírkový ukázal falešnou pozitivitu? A nebo je na ten digitální ještě moc brzy?

cuuza
9. pro 2022

To na fotce má být ta druhá čárka?

lencaa11
9. pro 2022

Druhá čárka tam není tím pádem je NEGATIVNI ...a tyto testy to dělají a hlavně digitální je 25 což papirkový je 10 testovat jiným testem ....

bertik20
9. pro 2022

Ducha tam vidím. Digitální mají vyšší citlivost

chlapecektehu
9. pro 2022

Čárku tam taky vidím

novamamina
9. pro 2022

Já na tomhle vidím. Počkala bych dva dny třeba

sudylichozrout
9. pro 2022

@bertik20 Naopak, mají nižší citlivost. Neplatí, že 10 je méně než 25. Test 10 zachytí hladinu 10, test 25 zachytí až hladinu 25. Navíc digitální test je úplně stejný jako tenhle papírkový test. Uvnitř je úplně stejný papírek, po němž moč vzlíná.

jjasmina
9. pro 2022

Řekla bych, že na digi může být brzy, má horší citlivost. Ducha tam vidím, zkuste jiný test ještě

nita1984
9. pro 2022

Jak dlouho mas zpoždění MS?

autor
9. pro 2022

@nita1984 týden, ale asi z toho nic nebude, před chvílí jsem si dělala další test a sněhobílo :/

nita1984
9. pro 2022

Pak to nejspíš odpovídá biochemickemu těhotenství, to se, bohužel stává. Po týdnu zpoždění už bys měla mít pozitivní i digitální test.

bertik20
9. pro 2022

@sudylichozrout asi jsem se špatně vyjádřila, měla jsem na mysli, že odhalí až vyšší hladinu HCG - od 25

katherine177
9. pro 2022

Vidím hezkou čárku // ,přeji ať sílí 🍀

mydlova
9. pro 2022

Mě se to taky teď stalo. Mám podobnou carku. Řeší se to na emiminu, že jsou vadné.. Intimed mám negativní. Tak budu ještě zítra zkoušet ..

autor
10. pro 2022

@mydlova Dej vědět jak jsi dopadla 🙂

mydlova
11. pro 2022

Negativní 😑

martina_cz
11. pro 2022

Mamatest tohle dělá bohužel.

adruska27
15. pro 2022

@martina_cz holky, mamatest silně nedoporučuji, opakovaně mi dělal duchy a těhotná jsem nikdy nebyla… akorát dává falešný naděje :((

janulenaa
4. led 2023

@mydlova dobrý den potřebuji poradit. Měla jsem vynechanou 6 dní ms po té přišla Ms pouze dva dny ale nic velkého jedná vlozka mi stačila na jeden den upřímně. Teď jsem 9 dní od tkzv ms která nepřišla včas a mamatest mi ukázal během pár sekund tohle ,je to duch nebo relevantní čárka 😀

janulenaa
4. led 2023
katherine177
4. led 2023

@janulenaa pokud bude sílit jste těhotná

janulenaa
4. led 2023

@katherine177 děkuji za odpověď ❤️

lencaa11
4. led 2023

@janulenaa udělala bych test z Benu ,Dr max ,Rosmann

mydlova
4. led 2023

@janulenaa u mě byl falešné pozitivní. Vypadal stejně. Udělejte ještě jeden 💐

janulenaa
5. led 2023

@lencaa11 mamatesty mám pozitivní jenže drmax test právě nic neukazuje což nechápu .

lencaa11
5. led 2023

@janulenaa tím pádem bych ještě jednou udělala Dr max a když bude negativní tak TT nejste

janulenaa
5. led 2023

@lencaa11 tenhle mi ukazuje strašně slabě mam pocit ze něco tam je ale není to tak výrazné jako na tom mamatestu.

martina_cz
5. led 2023

@janulenaa něco tam vidím, ale těžko říct jestli to není ryska.

janulenaa
5. led 2023

@martina_cz po zaschnutí je test lepe vidět ,na fotce je ještě mokrý . Ale pořád nechápu mamatest opravdu hezka čárka která nelze přehlédnout.

janulenaa
5. led 2023

@janulenaa tohle je po zaschnutí

katherine177
5. led 2023

@janulenaa Dr.max má málo barviva

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru