Duch?

9. srp 2021

Holky mám dva dny do MS a jelikož mi bylo fakt zle udělala jsem si TT. Já vidim dva dušiky a vy?

klokanka31
9. srp 2021

Na 1. a 2. fotce duch je 🍀

nikjean
9. srp 2021

Na fotce žádného ducha nevidím, spíš bych to tipla na rysku. Za mě je to negativní test.

sylvka
9. srp 2021

No první dvě fotky tam něco mají,ale pokud ty další dvě jsou natočené pozdeji,tak tam už nic není....

vendelinka08
9. srp 2021

Vidim krásně ducha, ted jen aby sílil a bude vse ok. Za mě je to slabe pozitivní test. Ryska to není.

anonymni123kj123
9. srp 2021

Vidím ducha 😇

nikjean
9. srp 2021

@vendelinka08 Test je buď pozitivní nebo negativní - nic mezi tím. A vzhledem k tomu, že je test udělaný ještě před vynecháním MS, tak je tvoje tvrzení fakt mimo.

vendelinka08
9. srp 2021

@nikjean to si nemyslím, prečti si co píšu pořádně. Ja totiž netvrdím, ze je těhotná, píšu ze je test lehce pozitivní. A dál se uvidí, jak se situace bude vyvíjet, takze buď v klidu.

nikjean
9. srp 2021

@vendelinka08 A co to znamená "lehce pozitivní" - když teda netvrdíš, že je těhotná ? 😅 Proboha ženské, používejte hlavu u toho psaní.

vendelinka08
9. srp 2021

@nikjean protože se může jednat o biochemické a muze ms normalne dostat. Ale pokud chces jasnou odpověď, paní chytrá, tak za me je to pozitivni test. Negativní test by byl ciste bílý...

nikjean
9. srp 2021

@vendelinka08 Jo, takže lehce pozitivní = může dojít k biochemickému těhotenství? Tohle je tvá definice? Proboha, obor biologie by z tebe měl radost. Prosím tě, drž se faktů a nevymýšlej si své definice. Je to marný, je to marný.

anonymni123kj123
9. srp 2021

@nikjean zásadně nesouhlasím, pani/ slečna psala. Ze je lehce pozitivní, tudíž muže čárka sílit a nebo muže dostat ms. To jí nikdo z nás neřekne, ale rozhodně není negativní.

autor
9. srp 2021
nikjean
9. srp 2021

@anonymni123kj123
@vendelinka08

Zkusím tedy extra pro Vás vysvětlit, jak fungují těhotenské testy. Vyhodnocují výsledek na základě hormonu HCG, který je produkován v těhotenství. Tzn. pokud je žena těhotná, je výsledek pozitivní = 2 čárky a nesejde na tom, zda li je čárka slabá nebo silná - to je jen úkaz, zda těhotenství prosperuje a kdy byla ovulace. Takže nic jako lehce pozitivní test neexistuje. To jestli se embryo udrží už je věc jiná a úplně na jinou diskuzi.

Můžete semnou souhlasit/nesouhlasit nebo si nalhávat vaše domněnky, ale tohle jsou prostě fakta.

V tuto chvíli tam žádnou druhou čárku nevidím, což ale nemusí znamenat, že se ještě neprojeví - vzhledem k tomu, že testy jsou dělány před vynecháním MS. Jestli Vy čárku vidíte, tleskám, pak je tazatelka těhotná, ale určitě není těhotná na půl nebo jen lehce.

EDIT: To už je pěkná druhá čárka. 👏 Gratuluji k těhotenství.

anonymni123kj123
9. srp 2021

@nikjean asi nemá se s tebou o tom bavit 😀

anonymni123kj123
9. srp 2021

Gratluji🍀

nikjean
9. srp 2021

@anonymni123kj123 Semnou se o tom bavit nemusíš, já tyhle základní informace mám v hlavě, ale tobě by neuškodilo se dovzdělat.

anonymni123kj123
9. srp 2021

@nikjean tobě by určitě prospěla hodinka možná dvě slušného chování😉

nikjean
9. srp 2021

@anonymni123kj123
Ze své dobré vůle ti věnuji svůj čas a snažím se ti předat informace, ve kterých evidentně dost pokulháváš, což není ostuda, každý je dobrý v něčem jiném, ale základy bys aspoň vědět mohla, nehledě na to, že jsou popsány v příbalovém letáku - a proto nejsem vychovaná? Tak to je gól. Srovnej si to v hlavě, opravdu. Konstruktivní kritika - ba poučení o tématu fakt není stav neslušného chování. Ale co, pravda se dneska asi nenosí.

anonymni123kj123
9. srp 2021

@nikjean já jsem vzdělaná dost, opravdu nepotřebuji se dovzdělávat. Jen jsem se zastala paní/ slečny. Je to můj názor, a za tím si stojím. A opravdu mi svůj čas věnovat nemusíš.

nikjean
9. srp 2021

@anonymni123kj123 "Není ostuda něco nevědět, je ostuda se nechtít nic dozvědět."
Nemít ani tu snahu si o tématu něco přečíst, ale slepě tvrdit a obhajovat "svůj" názor, když je mylný, je fakt smutný.

anonymni123kj123
9. srp 2021

@nikjean kdyby jsi jen věděla, kolik jsem si o tomto tématu zjišťovala. Víš co je smutný. Říkat něco o někom, když o tom dotyčném nevíš nic. Tohle je smutný. Takže mě tady přestaň poučovat.

nikjean
9. srp 2021

Já teda nevím, kde si, co studovala, ale pro mě za mě, žij si klidně ve světě, kde pobíhaj lehce těhotný ženský. Končím diskuzi.

anonymni123kj123
9. srp 2021

@nikjean tak znova, z lehce pozitivní tehotenskeho testu, muže být buď opravdové těhotěnstvi nebo také muže odejít s ms.

klokanka31
9. srp 2021

@anonymni123kj123 Ale i při "lehce" pozitivním testu je dotyčná těhotná doopravdy. A když to odejde, tak je to biochemické těhotenství = samovolný potrat.

klokanka31
9. srp 2021

@vendelinka08 Ale ona je těhotná. I kdyby došlo k biochemickému těhu, tak ale teď těhotná prostě je 🙂

klokanka31
9. srp 2021

Krásná čárka, gratuluji 🍀

anonymni123kj123
9. srp 2021

@klokanka31 Jojo já vím🙂

vendelinka08
9. srp 2021

@nikjean prosim tě, přestaň mě poučovat o tehotenských testech....pokud vím, odpovidala jsem tazatelce ne tobě...za mě je tam duch a tim to končí...bud bude sílit nebo ne...o ničem jinem dal debatovat nebudu....uz mám za sebou dost testů, rysku jsem v životě neměla...

autor
10. srp 2021

Dělala jsem další a přijde mi čárka slabší.zitra čekám MS a včera jsem byla na preventivní prohlídce na gynde. Mudra rekla,že nezbývá nic jineho než čekat

vendelinka08
10. srp 2021

Ale pokud netestuješ stejnym testem, nemuzes srovnavat jestli sílí nebo slábne. Bud zkus stejným nebo počkej.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru