6 dní zpožděná menstruace a test negativní, co teď?

nikolaplev
22. zář 2015

Ahoj, jsem zde nová tak přesně nevím kam tato otázka směřuje ale potřebuji pomoc! Uz 6 dni mam zpoždění ms, teary jsem si delala uz dva ale furt negativní, nevim jestli je to možné ale bývá mi někdy zle jakoby na zvracení ale vzdy odpoledne az k večeru tak nevim jestli to muze nyt spojené s těhotenstvím. Ještě před očekávanou ms jsem pila kontrhygelovy čaj asi tak 6 šálků a našla jaem na internetu ze je i kvůli tomu opožděna ms, co myslíte? Za miminko byxh nyla strašně vděčná ale vůbec nevim co teď, jestli jit k dr. Si píchnout vyvolavacku nebo pockat co bude dal. Jeste abych nezapomněla u prostres mimo cyklus jsem spinila tak dva dny a asi za 14.dni mela přijít ms ale nic se neděje až do teď. Byla bych moc ráda za vaše rady a informace. Dekuji

terez225
22. zář 2015

@nikolaplev Ahoj mě třeba vyšel pozitivní TT až 14 dní po vynechání , zkusila bych buď ještě chvíli počkat ,nebo jak si psala zajít k dr. a uvidíš co ti řekne. 🙂 Mohla být pozdější ovulace - proto třeba test neukazuje nic apod. těch důvodů je hodně 🙂

elvira
22. zář 2015

@nikolaplev - nevysadilas antikoncepci? Někomu to tak dělá, že má potom nepravidelné cykly, špinění mimo atd.
Ještě bych týden počkala a pokud menses nepřijde, zašla bych pro vyvolávačku.

nikolaplev
autor
22. zář 2015

ELVIRA : Antikoncepci neberu už přes rok právě 😒 asi jo počkám a uvidím...

mercedesse
22. zář 2015

@nikolaplev v yvolavacka neuškodí pokud jsi těhotná. Klidně bys mohla být a ukáže se to později. Bez k dr.. Me dr řekla, ze pokud by to těhotenství bylo, tak ho injekce ještě podrží, pokud ne, přijde ms. Píchají jen čistý tuším progesteron

alilisi
22. zář 2015

@nikolaplev Ještě chvilku počkej, udělej si ještě jeden a pak když bude negat. běž na vyvolávačku, je to během chvilky hotová věc a doktor tě neukousne 🙂 ale s tím kontryhelem se mi to nezdá, i z internetu i od kamarádek vím, že by se po něm mentruace měla srovnat a né rozházet.. 🙂

prego81
22. zář 2015

@nikolaplev
Ja by som skúsila iný test. Mne vyšli pozitívne vždy uz deň po meškajúcej ms.

suzina08
23. zář 2015

Taky bych šla k doktorovi 🙂 Mně se často opožďovala ms, když jsem byla hodně ve stresu, ale většinou to bylo tak na dva až tři dny. 😅

lenejewel89
23. zář 2015

Holky, mela jsem menstruaci po 28dnech potom po 25dnech a ted jsou to 2 dny, co neprisla. S manzelem se moc snazim uz rok o druhe miminko, ale test ukazuje negativni...Myslite, ze to je jeste brzo na testovani? Muze se ukazat pozitivni pozdeji? Dekuji za rady...🙂

vapka
23. zář 2015

@lenejewel89 Může být ještě brzo, počkej dva dny a pokud MS nepřijde, tak to zase zkus testnout s citlivým testem 10.... držím palce 😉

lenejewel89
23. zář 2015

Ja si kupuji vzdy s tou citlivosti 10, oki, pockam a v sobotu rano zkusim zase a uvidi se...kdyz to bude negativni, tak asi urcite nejsem tehotna no...:(

reniiisek
23. zář 2015

Určitě si radši zajdi k doktorovi.

lenejewel89
23. zář 2015

Tak ja pockam jeste tento tyden a kdyztak zajdu k doktorce v pondeli...Keeez by to bylo tehotenstvi, ale zase to uz by asi test ukazal....

mercedesse
23. zář 2015

@lenejewel89 nemusel by, ovu se může posunout a být třeba az 20dc (jen příklad) a pak je tehu z testů poznat nejdřív tak 30dc.

lenejewel89
23. zář 2015

Tak si ho mam udelat v sobotu rano? Myslis, ze to staci? Nebo pozdeji jeste...?

vapka
23. zář 2015

@lenejewel89 zkus to v sobotu a pak ještě klidně v pondělí, já měla pozitivní test až někdy 35DC, každá to máme jinak a chápu tu nervozitu..... Kamarádka pracuje v nemocnici a já byla tak na nervy, že jsem si k ní šla nechat nabrat HCG....

lenejewel89
23. zář 2015

No ja zase nevydrzim do soboty a budu testovat kazdy den, jak se znam...proste nemuzu mit doma tehotensky test bez toho, aniz bych ho nepocurala fakt hrozna jsem...Tak ju, udelam v sobotu a kdyztak v pondeli a uvidi se a potom popr. zajdu k doktorce at uz s jakkoukoliv zpravou no🙂

vapka
23. zář 2015

@lenejewel89 Jj, takže teď jsi 28DC?

lenejewel89
23. zář 2015

Asi ano...mela jsem to dostat v pondeli no, ale testy ukazuji neg. s tim, ze tam proste nejaky stin vidim, ale je vzdycky no:( Ale i tak se mi to ted zda nejake silnejsi sakris:D Nevim no, bricho neboli vubec, tak jak me boliva, kdyz ma prijit menzet, ale prsa boli, ale tak jinak nez kdyz ma prijit menzes, mozna si to jen vsugerovavam, nevim...proste musim pockat...A nebo zavolam doktorce, at me vezme krev a zitra bych vedela, zda jsem nebo nejsem:D

vapka
23. zář 2015

tak to je také řešení, skočit si na krev, ale jestli je ten duch růžový a ne šedivý, tak by to mohlo být těhu.... duchařina je věda 😀

lenejewel89
23. zář 2015

Zadny ruzovy zatim neni:( Pockam do te soboty a kdyztak bych sla v pondeli k doktorce...jooo to hledani duchu kazdy mesic me asi polozi:D

vapka
23. zář 2015

Jj, je mi to jasné, ale někdy je lepší na vše se vyprdnout a jen si užívat tu výrobu a nepočítat, nečekat a pak být mile překvapená..... 😉

mercedesse
23. zář 2015

@lenejewel89 Hele já tě chápu, taky jsem testovala jak divá, když jsme se snažili. U nás to teda bylo rychlé, ale pak jsem zase testovala, jestli čárka sílí, prostě psycho. Stejně to neurychlíš a podle toho, co píšeš, bych to na těhu i tipovala. Pokud máš testíky, tak nezkazíš nic tím, když si ho uděláš každý den, jsou to tvoje testy, tvoje penízky. Objevit se čárka může vždy. V sobotu by mohl být opravdu už viditelnější, ale kdo říká, že nemůže povylézt už zítra.

lenejewel89
23. zář 2015

Dekuji moc za pekne slova...🙂) Nezby nez tomu dat cas...to by bylo nadherne prekvapeni pro manzela ke 32.narozeninam...:))

lenejewel89
23. zář 2015

Jeste teda...vcera jsem si schvalne poprve sla koupit digi test ClearBlue a ukazal - Negativni. Ale je u nej citlivost 25, takze to klidne jeste nemusel vzit ze??

vapka
23. zář 2015

Já mám tedy zkušenost s GSmamatestem, nebo od Dr.Maxe. Jsou tam dva testy a stojí kolem 40 korun..... Chtěla jsem zkusit ten Digitální, ale to až se mi ukáže nějaký duch na tom obyčejném 🙂

lenejewel89
23. zář 2015

Ten digi neni v podstate na nic, jen mozna na fotecku, protoze, co ukaze tak do 24 hodin zmizi nebo az se vybije baterie no:( Takze ja jsem jednoznacne pro papirkove...

nikolaplev
autor
24. zář 2015

Ja mam dnea uz zpozdeni 8 dni a furt nic tak nakonec budu muset k dr. :(

vapka
24. zář 2015

@nikolaplev a další test jsi zkoušela?

lenejewel89
24. zář 2015

Holky tak ja zkusila zase dneska test a zase takovy duch no...takze se to zase moc neposunulo...uvidime v dalsi dny🙂

mercedesse
24. zář 2015

@lenejewel89 dej fotku testiku. Někomu to někdy přijde jako duch a přitom je tam čárka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru