2. těhotenství po 15 letech 😁🙈. Má někdo takhle od sebe?

callipsa
23. říj 2022

Ahoj holky ,je tady mezi Vámi některá,co má děti takhle od sebe ? První jsem měla v necelých 21 letech , miminko SME chtěli ,teď je to už skoro 15 lety puberťák 😁 a s přítelem čekáme miminko ,termín máme přelom kvetna cervna. Jak probíralo vaše těhotenství,tak dlouhou dobu od sebe 🙂 mě je 35 ,v červnu 36. Za pozitivní vidím ,že mladý je už samostatný a maminku moc nepotřebuje ,takže kolem něj nemusím pořád lítat a budu mít čas i na malé 😁

petuik
23. říj 2022

@callipsa ja mám rozdíl 12 let ( 6, 18 ) a neměnila bych😁 těhotenstvi v pohodě, porod cca 20 min a holky jsou boží. Poštěkat se umí, ale o to rychleji se usmiřujou😁

callipsa
autor
23. říj 2022

@petuik já měla první porod docela dlouhý, nějak kolem druhé ráno jsem dojela do porodnice a porodila jsem 11:05 dopo 🙈🙄😁

sarkasv80
23. říj 2022

Ano mám děti 21,17, 7 a 4,5r největší rozdíl byl mezi druhým a třetím 10let a porod byl jako bych byla prvorodička 😅 druhý a čtvrtý byl v pohodě.

paja123kluci
23. říj 2022

@callipsa Ahoj ano mám 15 letého i 11 letého Syna takže jsem natom jako ty 🥰 a jsem ráda že nejsem sama 😀

lencaa11
23. říj 2022

@callipsa mám děti 15 let ,11 let ,7 let letos mi bylo 36 let ...🤗

callipsa
autor
23. říj 2022

@sarkasv80 no jsem zvědavá 😁 první těhotenství jsem byla od začátku na nemocenské,teď bych chtěla vydržet co to půjde

callipsa
autor
23. říj 2022

@paja123kluci já neměla na chlapy moc štěstí až teď no 😁 teď jsem našla konečně toho pravého

callipsa
autor
23. říj 2022

@lencaa11 ☺️ tak super

verunkanatalka
23. říj 2022

Ahoj, já mám 2 dcery a mám je po 18 letech… První jsem porodila když mi bylo 21 a druhou když mi bylo 38 let😉…

izz76
23. říj 2022

@callipsa Mám dcery od sebe 16let.. Ve 21 a 37letech. První těhotenství jsem měla úplně pohodové,druhé bylo trochu náročnější,víc mě bolely záda,,trvdlo břicho, smrdelo mi skoro všechno jídlo. Do práce jsem chodila v obou případech,až do konce,nemám fyzicky náročné zaměstnání. Porody byly oba náročné,každý trochu jinak. Jinak každý věk má něco do sebe co se mateřství týká..

callipsa
autor
23. říj 2022

@verunkanatalka tak to máme hodně podobně. Já teda ještě nevím co čekáme , mě se narodila dcera původně ,ale už dva roky mám místo dcery syna 😁❤️ máme to takové složitější trošičku

ronyx
23. říj 2022

Mám syny 11 a 7 let z předchozího vztahu. Teď jsem ve 36 týdnu a čekám s přítelem dceru. Je mi 38 let. Rozdíl mezi starším synem a dcerou bude naprosto stejný jako mezi mnou a mým bratrem. Taky mám totiž o 11 let mladšího bratra a vztahy máme super. Oba mí synové se na sestřičku moc těší a věřím, že to všichni zvládneme na 1* 🙂👍

callipsa
autor
23. říj 2022

@ronyx no syn teda úplně nadšený ze začátku nebyl ,ale to jen proto,že má u tatínka dva malé rozmazlené nevlastní sourozence a ví jak to vypadat nemá 🙈 já pořád doufám ,že to bude vpohode 😊

misicka1988
23. říj 2022

@callipsa Mám dceru skoro 23 , syna 17, a dcerku čerstvě 6 let. Největší rozdíl co se týče těhotenství byl ten, že u prvních dvou mi nebylo vůbec špatně. V posledním těhotenství mi bylo hrozně blbě, ale nejvíc jsem přibrala. Poslední dcerku jsem také nejdéle přenášela. Porod byl nejkratší, cca 6 hodin a poprvé bez nástřihu. 😊

callipsa
autor
23. říj 2022

@misicka1988 já u toho prvního přibrala skoro 20 kilo ,ale chvíli po porodu jsem měla méně než před otěhotněním,teď se bojím že to tak lehce nepůjde. Už tak jsem po vysazení antikoncepce přibrala asi 7 kilo 🙄🙈

pavlinka8832
23. říj 2022

@callipsa mám 14 let první v 19 letech ,pak skoro 3 roky a teď měsíční je mi 34, i když je to puberťák blbnou jako malé děti oba dva 🙈 všechny tři porody skvělé , dva jsem měla do 2h,jeden za cca pět hodin.

dasipe
24. říj 2022

Já mám děti od sebe 10 let a neměnila bych, je to tak jak píšeš, můžeš se naplno věnovat miminku a starší už je velký 😊 hrozně jsem se bála porodu, všichni mě strašili že budu jak prvorodička. Nakonec jsem si druhý porod krásně prožila a ráda na něj vzpomínám 😊

callipsa
autor
24. říj 2022

@pavlinka8832 to je super 😁😊

verunkanatalka
24. říj 2022

@callipsa a proto je ten život krásný ne? Jak si to udělá tak jak chce on a ne jak si to nalinkujeme my… důležité je aby se syn cítil dobře❤️❤️❤️

callipsa
autor
24. říj 2022

@verunkanatalka přesně tak ❤️ nikdy nic není jisté 😁

malinkata
24. říj 2022

Já mám děti 20,13,skoro 3 měsíce, ale rodila jsem před 5 lety ještě, takže odstupy 7,8 a 8

bertik20
24. říj 2022

Ahojky, dětem bylo 14 a 13, když se nám s druhým manželem narodil syn, mě tedy bylo v den porodu už 41. Děcka malého přijali moc hezky, vše v pohodě - oni už jsou samostatné jednotky

Těhotenství trochu těžší, musela jsem ležet, porod hodinu - ikdyž ten první trval taky jen 2 hodiny
Oba porody předčasné a miminka malá, ale jinak dobrý👍

tomesova1marketa
24. říj 2022

@callipsa mojemu synovi už je 16let a mám dceru které je 6mesicu pomálu 7mesicu a je rád za sourozence
Mě bylo 17let a jemi 33let příští rok 34

paja123kluci
24. říj 2022

@callipsa já mám teda celý život jednoho partnera už jako já dítě jsem s ním blbla a pak sem si ho uhnala protože se mi prostě líbil 😀 a snad to teda vydrží už do konce. Oslavili jsme 15let do svatby a cca 25 společného života a počali doufáme snad tu holčičku. Dva chlapci nám doma stačí, ale bude-li to opět chlap tak nám to prostě jen je souzené a není dané mít dceru. Třeba se pak dočkáme nějaké vnučky 🥰
Jinak beru to tak že věk je jen číslo a když se nato člověk cítí tak proč nemít i později. V dnešní době to není vůbec zvláštní a bere se to téměř za normál takže není důvod obav ( se stále uklidňuju 🙈😃🤣) protože jsem se bála jak to vezme okolí když mi táhne pomalu na 40. Otěhotněla jsem měsíc před 39 narozeninami a to sem si už říkala že to bude strop 😃🥰 prďolka mne vyslyšela 🥰🙏

jola777
24. říj 2022

@callipsa Já mám mezi dětmi rozdíl skoro 12 let a je to super. Jak píšeš, to starší už je samostatné.

callipsa
autor
24. říj 2022

@paja123kluci To je krásné ❤️ já věk neřeším , ani já těch 35 nevypadam, není to tak dávno co po mě chtěli občánků ,když jsem kupoval alkohol 🤣 jsem malinká a vypadám tak na 27. Cítím se mladá

paja123kluci
24. říj 2022

@callipsa chtěla jsem mrknout jaký jsi prcek ale nemáš tu žádnou fotku 😟 ale legračně to zní pokud po tobě chtějí občanku ještě do nedávna 😃

callipsa
autor
24. říj 2022

@paja123kluci mám 152cm 😁

barmil
26. říj 2022

@callipsa mám rozdíl 11let. Dcera byla naštvaná, byla zvyklá, že je jediný dítě široko daleko. Teď (13,2) už jsou z nich super parťáci, syn ji zbožňuje a je to fajn.

95newmommy2020
23. pro 2022

Za mě je to ideální.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru