Výpočet plodných dnů a ovulace. Která aplikace je přesná?

kappy
15. srp 2020

Ktera aplikace na vypocet plodnych dnu a ovulace je presna vyzkousela jsem ctyri a v kazde mi vysli plodne dny jinak snazime se o mimi muzete mi prosim poradit dekuji

beatty
15. srp 2020

@kappy ono se to aplikaci vypocitat neda. Kazdy organismus funguje trosku jinak, ovlivnuji ho jine vnitrni i vnejsi podnety. Proto bych ti poradila spis zkusit symptotermalni metodu a to si treba zapisovat do aplikace. Pak uz je jedno do jake.

kappy
autor
15. srp 2020

@beatty dekuji

elinkav
15. srp 2020

Zkus měřit BT a zapisovat do Fertility Friend. Ta je podle mě nejspolehlivější. 😉

lachtanice86
15. srp 2020

Žádná apka ti to ani přesně ukázat nemůže. Sexuj s chlapem obden, pokud to chceš vědět, tak si měř bazalni teplotu

monika3456
15. srp 2020

@kappy můj gynekolog mi říkal, že měření bazalky atd ..je k ničemu. Pokud je ti již 41 let, zkus se domluvit s gynekologem na postupu. Ve tvém věku již není na takové kraviny čas.

j.a.n.i
16. srp 2020

@monika3456 jestli nahodou tvuj gynekolog taky neni k nicemu... A zakladatelka vek nepise, tak kde si vykoukala tech 41 let?

monika3456
16. srp 2020

@j.a.n.i přečti si všechny její příspěvky a dotazy, píše, že jí je 41 let a nemá měsíčky, těhotná podle gynekologa a ani krve není🙂 ne, můj gynekolog je 👍

monika3456
16. srp 2020

@j.a.n.i pokud má někdo v tomhle věku nepravidelnou ms, různé gyn.problémy, tak si myslím, že je dobré místo na fóru to probrat s odborníkem ( lékařem)

j.a.n.i
16. srp 2020

@monika3456 opravdu nemam potrebu dohkedavat kdo kde co napsal, ridim se danou diskuzi s zde nic o veku ani nepravidelne ms neni.
Takze v kontextu dotazu je naopak mereni teploty tou správnou cestou k pochopení fungovani cyklu.

monika3456
16. srp 2020

@j.a.n.i já nedohledávám, odpovídala jsem paní již minule při jinem dotazu 🙂 respektuji tvůj názor, nicméně, problémy, co zakladatelka má, nevyřeší měřením teploty.

jana_app
Odpověď byla odstraněná
Zobraz