Vitamíny na podporu otěhotnění. S jakými máte zkušenost? Pomohly?

mimisef
27. srp 2019

Zdravím řešení těhu jako ovu testy, plodný dny tt testy...jsem už přestala řešit jelikož by to bylo brzy na psychiatrii 😂co bych chtěla tak zobat nějaký dobrý vitamíny na podporu otěhotnění ...jedny jsem si vyhlídla,tak mě zajímá jaké máte zkušenosti a z jakou značkou zda to některé z vás pomohlo děkuji

terka80
27. srp 2019

@mimisef inofolic ma velice dobre recenze a hodne zenam pomohl,jen je spis pro ty ktere maji pco nebo nemaji ovulaci,ja osobne ovulaci mam a po brani techto vitaminu jsem ji mela jeste silnejsi bohuzel k otehotneni mi to nepomohlo.ja osobne beru vitaminy B complex ve kterych je i kyselina listova a zinek snazime se 6 mesicu

makronka222
27. srp 2019

Vsechno je to jen v hlave... hrotite to mimino tak, ze vam asi 100 vitaminu nepomuze

vineta
27. srp 2019

@makronka222 Měla by sis založit na těch dobrejch radách živnost.

@mimisef Inofolic je dobrej, ale doporučuju fertipronu, vychází levněji a složení podobné. Ale jak píše @terka80 , inositol je vhodnej hlavně u PCO, případně nadváhy a poruchy ovulace, pokud funguješ dobře, tak není důvod, a stačil by pak kvalitní folát a vyvážený jídelníček. V případě, že nejíš ryby, tak ještě kvalitní omega 3.

hasara33
27. srp 2019

@mimisef ahoj, prvně bych chtěla říct, že na oplodnění musí být dva takže ty můžeš brát x vitamínů, ale nemusíš to být ty kdo je potřebuje 😉 takže pokud zatím nevíš jestli jste oba v pořádku po této stránce tak bych nasadila vitamíny jak pro tebe tak pro partnera 😉 my jsme se snažili rok a půl, také jsem už nevěděla jaké vitamíny brát, ovulační testy, teplotu jsem řešila nicméně nakonec jsme zjistili, že problém není na mé straně ☺️ jinak já jsem brala kyselinu listovou, vitamín E, greentrio a manžel (na doporučení lékaře) začal brát macu, kotvičník, selzink a vitamín E ... otěhotněla jsem necelý dva měsíce poté, co tyto vitamíny začal brát 😉

mimisef
autor
27. srp 2019

@hasara33 já jsem v pořádku a znáte chlapa když přijde téma na tohle,já jsem v pohodě...no tak mu koupím vitamíny a budem zobat oba

mimisef
autor
27. srp 2019

@terka80 aha děkuji za info já bych vzala i nějaký co jsou pro oba ......snažíme se už 9 měsíců skoro

mimisef
autor
27. srp 2019

Nějaké vitamíny pro páry máte vyzkoušené na netu koukám je jich dost tak bych chtěla nějaké co jsou osvědčené děkuji

kiki1912
27. srp 2019

@mimisef já brala yarilo a partner bral clostilbegyt a poté testosteron

hasara33
28. srp 2019

@kiki1912 mohu se jen zeptat ze zajímavosti proč bral ženské hormony na podporu ovulace? Nikdy jsem o tom neslyšela, že by se to předepisovalo i mužům 🙂

kiki1912
28. srp 2019

@hasara33 předepsal mu to pánský doktor kvůli testosteronu

kiki1912
28. srp 2019

@hasara33 protože jsme se začali snažit o mimčo a partnerovi je 41 tudíž jsme to měli takhle posichrovane. Já vitamíny před otěhotněním a on clostilbegyt a pak testosteron. A to že bral ty léky zapříčinilo to že se nám povedlo napoprvé

hasara33
28. srp 2019

@kiki1912 to je jasný, testosteron chápu jen mi pořád vrtá hlavou ten clostil 🤔 říkali vám třeba pro č předepisují zrovna tenhle lék?

kiki1912
28. srp 2019

@hasara33 protože ten testosteron měl výpadek zrovna tak mu dal clostilbegyt který podporuje spermie stejně jako ten testosteron. Řekl že je to na stejné bázi jak testosteron a že nijak nerozlišuje zda je to jen pro ženy. Ten doktor se zabývá i neplodnosti párů tak o tom asi něco ví a nedával by mu ho zbytečně kdyby neměl účinek

hasara33
28. srp 2019

@kiki1912 já vůbec nezpochybňuji práci doktora, ptala jsem se opravdu jen čistě ze zajímavosti, protože jsem o tom ještě nikdy neslyšela 😉 každopádně důležité je, že to pomohlo ☺️

kiki1912
28. srp 2019

@hasara33 ne já sem jen řekla svůj názor na tohle. Malý je zdravý a zdárně se suneme nahoru a to sem 18+3tt

veruuu_kubesovic
28. srp 2019

@mimisef já nedám dopustit na Fertipronu, až se rozhodneme pro třetího prcka opět si je koupím 😉

loylii
28. srp 2019

@mimisef Femibion a Kontryhel čaj.. zabral😉

mimisef
autor
28. srp 2019

@veruuu_kubesovic už jste je brala tedy ? Pořád nevím pro co se rozhodnout

veruuu_kubesovic
28. srp 2019

@mimisef ano, o druhého prcka jsme se snažili rok, takže jsem vyzkoušela kde co, až Fertiprona mi pomohla, srovnala mi cyklus a do 3měsíců od začátku užívání jsem otěhotněla 😉 držím palce ať se zadaří i u vás 🍀

loylii
29. srp 2019

@mimisef já po Femibionu po 7 měsících počala a rovnou dvojcata😉

lela82
30. srp 2019

ja doporucuji Gynex, 2x mi pomohl po vyuzivani jedne lahvicky... a to jsem mela vzdy rok problem otehotnet...brala jsem k tomu jeste Nosifol forte, ale tak obden 1 sacek a jato spis prisuzuju Gynexu, protoze vzdy po mesicnim uzivani pozitivni test

mimisef
autor
31. srp 2019

@lela82 Gynex nn ne každé sedí ,já ho brala a nemám dobrou zkušenost.

opeth
8. zář 2019

@mimisef ahojky, my se tedy snažili chvilku. První měsíc to nevyšlo. Na druhy měsíc jsem si koupila megabaleni doplňku stravy pro otěhotnění GS mimistar forte a stačila mi jedna krabička. Hned ten měsíc se nám poštěstilo (jestli je to tím, nebo to tak Vesmír plánoval netuším). Každopádně se mi 2 nerozbalene krabičky valí doma (nabízím na bazárku).