Test. Jsem těhotná?

azeret11
29. lis 2019

Ahoj, včera ráno jsem si udělala test a druhá čárka celkem vyditelná, jsem 37den, ale minulý měsíc jsem menstruaci dostala taky až kolem 36 dne, od července jsem vysadila HA, tak jsem to brala, že to mám celé posunuté, i ovoluace byla později. Dnes ráno jsem si udělala další test a asi bylo něco špatně nebo nevím...dnes jsem dělala takový ten digitální a sotva mi vyběhla kontrolní čárka a druhá vůbec, asi špatný způsob testování, že?😊

kiki1912
29. lis 2019

@azeret11 tady na tom je čárka takže těhotná být můžeš gratuluji. Jak dlouho máš po vynechané MS?

ja_osobne
29. lis 2019

@azeret11 tohle nebude špatným způsobem, ale citlivosti jednotlivých testu, tenhle je 10? Digitální většinou bývají 20, tak proto bude slabší 🙂 tady už je pěkná čára! Zavolala bych na gyndu a objednala se 🙂 drzim palce!

patmouse
29. lis 2019

@azeret11 podle tohoto testu tehotna momentalne jsi. Zda to dopadne dobre,nebo ne,to ti uz nikdo neprozradi...

jituli84
29. lis 2019

Souhlasim s
@ja_osobne , digital většinou ukáže až později, ted vše záleží, jak se to zavrtá a vyvine, ted budeš jen čekat

azeret11
autor
29. lis 2019

@kiki1912 no kdybych to brala podle cyklu, který jsem měla kolen těch 28 dní, tak už 8 dní, ale to bylo, když jsem brala prášky, od té doby, co neberu, tak to mám kolem těch 36 dní, takže podle toho se nemohu moc orientovat😀pokud se nedostaví MS, tak za týden udělám další test a pak bych se případně objednala k doktoru😊

azeret11
autor
29. lis 2019

@patmouse jasný, buď se to povede nebo ne, je to 4 měsíce po vysazení, kdy to necháváme přírodě, tak uvidíme😊

jironymou
29. lis 2019

@azeret11 Podle me jsi... ja otehotnela hned prvni mesic po vynechani HA (po 15 ti letech) - po prvni menstruaci 😂😂 a mela jsem uplne stejne carky 😉

bazarky
1. pro 2019

Ahoj prosím o radu, už se celkem začínám bát. 28.10-3.11 jsem mela MS. 13.mi vyšla ovulace.
12.11. jsem měla styk s přítelem - prostě jsme zkoušeli 👶🏼.. 25.11.mi měla přijít MS a nepřišla - byla jsem ten den na gynekologii s tím, že mě hrozně píchá v podbřišku, zvracela jsem a fakt mi bylo šoufl.. Gynekoložka mi řekla, že mám volnou tekutinu v děloze a zvýšenou sliznici. Říkala, ze když do týdne ms nepříjde, mám dojet a píchne mi vyvolávačku na menses. Do teď jsem MS nedostala. Včera odpoledne jsem zaznamenala světle ružovo - hnědý vytok a večer byl bílý. Včera mě podbřišek bolel podobně jako když bych to měla dostat - a nic :nevim: ..Dneska večer zase světle růžový výtok - ale jen na papíře - na kalhotkách nic :nevim:.. Ted mám výtok světlý - bílo - čirý a táhlý - :?.. Testy mám negativní - otázka zní : jaký bych mohla mít problém? Nemáte s tímto někdo zkušenost? ( svědí mě bradavky, je mi špatně od žaludku a chodím čůrat snad co hodinu, kovová chuť v puse... Spíše po stranách jazyka)...

kiki1912
1. pro 2019

@bazarky můžeš být klidně těhotná to Ti nikdo neřekne na 100% ale ten ruzovo hnědý výtok může signalizovat uhnizdovani vajíčka. Ovulace mohla být kdykoliv. Udělej když tak znovu test ale s citlivostí 10 a s ranní močí

azeret11
autor
1. pro 2019

Holky, je běžné, že začátek těhotenství může doprovázet nějaká kvasinková infekce nebo něco podobného? Chtěla jsem doktoru volat až koncem týdne, aby mě objednal až za 14 dní, aby bylo na ultrazvuku něco vidět, ale 3.den mě trápi svědění až pálení a takový ten bílý povlak...😳tak jestli to může mít spojitost

jituli84
1. pro 2019

@azeret11 Já to řešila na začátku těhu, ale nic mě teda nepalilo ani nesvědilo a řekla mi, že v 1. trimestru mi na ten výtok nic nedá, tak určitě je ale lepší , když si tam zajdeš, když tě to svědí a pálí

kiki1912
1. pro 2019

@azeret11 kvasinky nebo mykozu můžeš mít kdykoliv během těhotenství. Zašla bych si hned zítra ráno k doktorce aby se na to podívala co tropí neplechu. Může klidně vidět už váček záleží jak moc si na začátku těhu. U mě byl vidět váček ve 4 týdnu co sem to zjistila a v 6 týdnu už srdeční akce miminka a dnes už mi zbývá pouze 56 dní do porodu

jituli84
1. pro 2019

@kiki1912 Já to měla stejně a do porodu mám nějak 70 dní..

kiki1912
1. pro 2019

@jituli84 už ale chci aby byl leden a šel ven 😂😊

jituli84
1. pro 2019

@kiki1912 já taky , ale zaroven se taky moc bojim 😀

kiki1912
1. pro 2019

@jituli84 mě depka chytne jen občas ale ty pravý dojdou po novém roce

jituli84
1. pro 2019

@kiki1912 to teda..

bazarky
1. pro 2019

@kiki1912 jojo jeste tomu par dni dam jinak ve stredu chci volat na gyndu zkousela jsem test dneska z ranni moci mamatest.. A negativni... Ale jeste to zkusim, diky ❤

azeret11
autor
2. pro 2019

Tak jdu od doktora, nějaké kvasinky byly potvrzeny, takže budu léčit a na ultrazvuku úplně nepatrná tečka a ještě ji musel asi porádně hledat😀ale je to prý v děloze, tak snad to dopadne, další kontrolu mám 23.12, tak doufám, že budeme mít hezký dárek pod stromeček 😊

kiki1912
2. pro 2019

@azeret11 gratuluji tak ať je vše jak má být

azeret11
autor
2. pro 2019

teď jsem si četla příbalový leták Macmiror 500 a píšou, že se nemá v prvním trimestru brát, je tu někdo, kdo to v začátku těhotenství také bral? Doktorovi věřím, ale raději se ptám 🙂

jituli84
2. pro 2019

@azeret11 mě v 1. trimestru dr nechtěla nic předepisovat, brala jsem ho až ve druhem.

azeret11
autor
2. pro 2019

@jituli84 už jsem to zavedla, asi bych to stejně nevydržela, tak budu doufat, že to bude v pohodě...