Jsem těhotná? Na testu slabá čárka

lovet5
17. bře 2018

Ahoj, dnes jsem si dělala test a byla tam slabá čárka...menstruace se zpozdila jen o par dni (2-3) a později jsem dělala druhy test a tam byla jen jedna...je možnost, ze těhotná jsem?

evikkk13
17. bře 2018

Ahoj, moznost urcite je. Nejlepsi je pouzivat jednu znacku testu a sledovat, zda carka sili. Druhy test muze mit jinou citlivost nez ten prvni a nebo byla moc vice naredena nez u prvniho. Tezko rict...musis vydrzet a zkusit treba za 2 dny znovu.

lovet5
autor
17. bře 2018

@evikkk13 díky, ten první jsem zkoušela ráno a ten druhy nyní...Spis mě napadlo u toho prvního testu, zda to není jen ryska

agneska7
17. bře 2018

Neni to ryska je to krasna carka gratuluji

agneska7
17. bře 2018

A ten modry mas z benu? Pokud ano holky si ho moc vychvaluji a ukaze ze vsech testu jako prvni 🙂

lovet5
autor
17. bře 2018

@agneska7 ale druhy test byl s jednoznačnou jednou čárkou :/ tak si ze mě někdo děla srandu 🙂 já si test udělala náhodné...dnes jsme museli uspat morce a já z toho byla tak špatná a bylo mi zle, ze jsem si řekla ze když odešla láska, tak jiná přijde (mám to asi postavené na hlavu)...myslím, ze je z Benu

lovet5
autor
17. bře 2018
agneska7
17. bře 2018

To nic kup zase ty z benu nebo dr.maxe . zalezi i na barvivu a navic ten modry sis delala rano kdy je hcg nejvisi v pozdejsi moci uz ho tam moc neni takze takto ze zacatku testovat jen rano . a tohle neni ani falesnak je to proste krasna CARKA 🙂

agneska7
17. bře 2018

@lovet5 tento test neznam :(

lovet5
autor
17. bře 2018

@agneska7 byl kupovany v Benu a pak jsem koupila test Pepino a ten byl negativní (ale jiný v Albertu neměli 😂) tak počkám ještě

agneska7
17. bře 2018

Jj. Ja s pepinem nemam dobrou zkusenost. Drzim palecky 🙂

lovet5
autor
17. bře 2018

@agneska7 děkuji 🙂 miminko úplně plánované není, ale byla bych za nej rada

evikkk13
17. bře 2018

Jj, to muze byt tou naredenou moci, ze jsi nekolik hodin predtim pila i curala. Zkus rano, vypada to nadejne 😉

lovet5
autor
17. bře 2018

@evikkk13 zkusím 🙂 ale zase si říkám, ze to možná dostanu...začíná mě bolet břicho 😂 tak uvidíme

maice
17. bře 2018

@lovet5 Z me zkusenosti pepino ukazuje dusiky i kdyz je na jinych testech pekna carka...potichu gratuluji a drzim palecky.Dej vedet 🙂

lovet5
autor
17. bře 2018

@maice no tak uvidíme, jsem fakt zvedava 😂 ale jako cítím, ze se možná dostane menstruace brzy...bolí mě břicho. Ale asi je dost nás počátku, pokud vůbec 🙂

newwi
17. bře 2018

Ahoj,carku na tom prvnim testu mas paradni! 🙂 a ze te boli bricho? To nic neznamena... mela jsem to take tak-slaba carka na testu,bolest v podbrisku pak velmi kratke spineni a nic vic... ted z toho mame krasnou ulicnici 🙂

jitulka87
17. bře 2018

Me taky bolelo bricho jak pri MS a zadna uz se nedostavila...

lovet5
autor
18. bře 2018

Tak mi to nedalo a zkusila jsem další test s ranní moci a nic 🙂

myszesemise
18. bře 2018

@lovet5 ten intimed mi ukázal ducha až později tak asi až 14 dní po meskani... má jinou citlivost...

lovet5
autor
18. bře 2018

@myszesemise mě ukázal po 3 dnech zpoždění, ale Pepino mi ukázal 2x negativní

juliem
18. bře 2018

Test intimed mi mi ukazal slabeho ducha 13 dni po oplodneni 🙂 pak jsem na overeni udelala techto testu 10, vsechny mi to potvrdily :D gratuluji ! 🙂

lovet5
autor
18. bře 2018

@juliem no ale proč Pepino ukázalo 2x negativní 😂 no tak koupím ještě tyto...a nebo lépe, skocim si na gyndu! 🤷🏼‍♀️

pavca1982
18. bře 2018

Ty proužky Pepino jsou na prd.Věřila bych tomu pozitivnímu.A že tě pobolívá to je normální.😉

lovet5
autor
18. bře 2018

@pavca1982 juuu ❤️ A to pritelovi sdělili, ze má jen 2% pohyblivých...tak jsme si nedávali pozor 😂

kackar257
18. bře 2018

Ahoj poradte prosi..11/3 mela prijiz ms a nic tudis mam tyden zpozdeni a vcera i dnes jen obcas zaspinim. Delala jsem test ale negativni..pocituju tlak v brichu, boli me zada,casteji curam,porad bych spala a jedla. Byl by to nahoda pac pritel si dava pozor a nikdy problem nebyl. Me by druhe mimi nevadilo 🙂 Tak co myslite?

kubikulik
18. bře 2018

@kackar257 Po 7 dnech zpoždění by už test asi měl něco ukázat... záleží, jak máte pravidelnou ms, jaký máte test, zda testujete ráno.. testujte každý den ráno a uvidíte 🙂

kackar257
18. bře 2018

@kubikulik Ja prave ji mam vzdy po 28dnech a presnou. Ted jsem mela mamma test a negativni a to testuju rano :(

kubikulik
18. bře 2018

@kackar257 Pak bych nevěšela hlavu, někdy to prostě jen déle trvá 🙂 Někdey nestoupá Hcg tak rychle 🙂 Každopádně přeju hodně štěstí a ať z toho ty dvě čárky brzo vykouknou .... třeba hned zítra 🙂

lovet5
autor
18. bře 2018

Je tam slabá, co?

agneska7
18. bře 2018

Je to tam gratuluji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru