Těhotenský test. Co myslíte?

sabcabar
1. čer 2024

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat dnes dělaný test čtyřikrát na fotce třikrát vidím tam slabý proužek co si myslíte? Není nějaký špatný?🙏
Nic méně poté dělaný odpoledne kazetkovy test žádná druhá čárka tak nevím zda si dělat naději nebo ne 🤷‍♀️
Nic méně trošku mi je zlé, ale jinak nic víc a nevím zda to je sugesce..
Mám už s toho strach protože jsem minulý rok podstoupila umělé a to nevyšlo..
Děkuji za vaše názory 😊

klchudik
1. čer 2024

@sabcabar podle té poslední fotky mi to vše přijde jako rysky.

sabcabar
autor
1. čer 2024

@klchudik jak to myslíte? Takže myslíte,že jsou falešné ? 🙂 jsou to testy v jeden den

palja
1. čer 2024

@sabcabar kdy máte mít ms? Testujte až týden po vynechání ms, to už bude jasno. Nejlepší je dělat z první ranní moči test. Druhá čárka tam je nebo já jí aspoň vidím na 3 testech, jedno je ryska.

lencaa11
1. čer 2024

@sabcabar buď vadné testy nebo rysky / negativní

klpoiu
1. čer 2024

Kazetove testy jsou slabší 25, proto nic neukazuje,je na nej cas. Tohle jsou 10, a proto ukazuji drive. A jako ja nechápu, za chvili se tu da jasne pozitivní test a bude pro zensky negativni,nebo falesne pozitivní a nebo ryska.🤦🏼‍♀️ ANO JSOU VSECHNY POZITIVNÍ!!! Bez ohledu na sílu, test detekoval hcg!! Tedy ano, jsi tehotna. Za dva dny udelej znovu a uvidis uz peknou caru. ☺️ Držím palečky!

sabcabar
autor
1. čer 2024

@klpoiu děkuji moc každopádně určitě dám vědět momentálně si nedávám naději po zkušenostech a beru to z náhledem 🤷‍♀️😁 tak uvidíme dám vědět a říkám zatím tomu nevěřím 😊

lilian2111
1. čer 2024

Není ani jeden pozitivní, jsou vadný. Já nechápu proč je všechny dokola kupují 🙈 koupit jinou značku, tohle je vše falešný.

lilian2111
1. čer 2024

@klpoiu Ten test je od pohledu vadný 😀 přemáčený. Prostě to teď tyhle značky dělají. Je to tu dnes a denně.

klokanka31
1. čer 2024

@lilian2111 Prosímtě já tuhle značku kupuju taky, a nikdy mi falešný duchy nedělá

klokanka31
1. čer 2024

@sabcabar Testy jsou pozitivní 🍀

lilian2111
1. čer 2024

@klokanka31 Prosímtě - dělá 🤷🏻‍♀️ vždyť je to tu furt, vůbec bych tyhle testy nebrala vážně. Samozřejmě to zakladatelce přeju, ale jsem si 100% jistá že na jiný značce bude bílo.

lucynka721
1. čer 2024

@sabcabar taky vidím ducha, nepřijdou mi to jako rysky či falešně pozitivní. Zkousej dál 🍀

laloogrey
1. čer 2024

@sabcabar Já jsem toho názoru, že se jedná o testy pozitivní 🍀 Určo to zkus třeba za tři dny, uvidíš, jestli čárka bude sílit. Já tyto testy kupovala také a nikdy mi žádný falešný duchy nedělaly. Když jsem viděla to, co @sabcabar má na fotkách, tak to znamenalo pokaždé těhotenství... Tak držím pěsti, @sabcabar 🍀

klokanka31
1. čer 2024

@lilian2111 A jak můžeš vědět, že ostatní taky neměly fakt pozitivní testy, ale bylo to třeba biochemko?

danca9257
1. čer 2024

Přesně jak píše @lilian2111
Takhle přesně vypadá vadný test. I mě tohle několikrát udělal.

danca9257
1. čer 2024

@klokanka31 tohle jsou vyloženě vadný testy.

sabcabar
autor
1. čer 2024

@lilian2111 protože jsem momentálně neměla na výběr proto jsem je koupila a ano zažila jsem vadný ,když jsem podstoupila umělé oplodnění více fotka tohle byl vadný 😉
Každopádně ze stejné moči 4 testy všecky měly ducha,ale určitě si koupím i jiné neříkám ,že těhotná jsem proto chci ostatní názory 😁😊

evellin123
1. čer 2024

@sabcabar ahojky já stejný test v roce 2023 v lednu a v pokojíčku mi spinká 8 měsíční holčička , a stejný test u kluka a tomu už jsou 2 roky a 6 měsíců. Já tam toho ducha taky vidím , takže držím palečky a přeju hodně štěstí ✊🍀

hennrietta
2. čer 2024

@sabcabar Na těch dvou ze 4 na první fotce čárka docela prosvítá, ale pozitivní za mě nejsou. Ty další 2 fotky (předpokládám, že stejný test) tam jsou negativní a přijde mi to jen jako prosvítající ryska.🤷‍♀️
Zkus počkat alespoň týden po vynechané MS a budeš mít hned jasno a nebudeš lovit duchy. 😉

jaja01k
2. čer 2024

Můj názor je, že jsou testy pozitivní. Držím palce, ať to vyjde 🙂

lilian2111
2. čer 2024

@klokanka31 protože měly jiný značky negativní 😕 i já. V krvi 1 jednotka, mamatest a slunicko a jiná značka bílo 🙈