Těhotenství. Co myslíte?

petula1998
31. kvě 2020

Zdravím holky, jeden dělaný v den očekávané ms a druhý dělaný dnes ráno, což je 4 den co ms nepřišla. Zdá se mi zeztest zesílil ale přijde mi čárka pořád slabá, co myslíte? Pořád mam strach že se ms dostaví, včera rano jsem dokonce trošku hnědě špinila, od té doby nic. Test je pepino 10…předem děkuji za odpověďi

jjasmina
31. kvě 2020

@petula1998 Hpdně záleží, kdy proběhla ovulace, osobně bych zkusila jiný test, ale vypadá to na pozitivní 🙂 Bohužel nikdo neví jak se to vyvrbí🙂

hasara33
31. kvě 2020

@petula1998 ahoj, udělej si gs mamatest a věřím, že budeš už mít krásnou čárku 😉 Pepino šetří na barvivu takže jsou ty čárky hodně světlé ...jinak gratuluji k těhotenství 🤗

petula1998
autor
31. kvě 2020

@hasara33 děkuji moc 🤗 zkusím jiný test a uvidím☺️

petula1998
autor
31. kvě 2020

@jjasmina no to právě nevím kdy ovulka byla, snad jen myslím v pulce cyklu někdy, ms mívám po 23 dnech... to me pobolival podbřišek, ja jinak ovulku na sobe nepoznam.

jjasmina
31. kvě 2020

@petula1998 Zkuste ten Mamatest

pepickovapavlinka
3. čer 2020

@petula1998 Pepino test má čárky slabší má míň barviva.Mám s ním zkušenost mě vždy ukázal správně.Těhu jsi gratuluji

priscilla90
28. bře 2024

Ahoj všem, nechci zakládat novou diskuzi, tak se s dovolením přidám. Dnes je den očekávané menstruace, která nepřišla a test jsem dělala večer, je to ten Pepino. Už jsem chtěla vyhodit, že tam nic nevidím, ale pak…? Co myslíte? 🙂 Díky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru