Snažení a ovulace. Je 3 dny po MS možnost otěhotnění?

mag01
29. pro 2019

Zdravím, s přítelem se snažíme o miminko.
Včera jsme měli nechráněný styk...je to 3 dní po skončení mentsruace, myslíte že tam byla možnost otěhotnění?
A kdy je podle Vás nejlepší testovat? Děkuji.

gruyerre
29. pro 2019

@mag01 možnost je, ale malá. Nevíme, kdy máš ovulaci. Nejlepší je testovat, až ti vynechá menstruace.

mag01
autor
29. pro 2019

@gruyerre dobře děkuji, ovulace mi začíná dnes

gruyerre
29. pro 2019

@mag01 tak mějte sex dnes nebo zítra a pozítří. Nebo ideálně víckrát.

jaja01k
29. pro 2019

@mag01 Těžko říct, záleží, kdy máš ovulaci, ale bez šance to určitě není 🙂

mag01
autor
29. pro 2019

@jaja01k ovulace dnes

jaja01k
29. pro 2019

@mag01 Tak to by mohlo vyjít, držím palce 🙂

mag01
autor
29. pro 2019

@jaja01k děkuji 🙂

lilian2111
29. pro 2019

@mag01 Záleží na ovulaci, jak máš dlouhé cykly, jestli máš cyklus 30 dnů a ms 4-5dnů tak ta šance je skoro mizivá, pokud 26, ovulaci někdy 11dc tak nějaká možnost je, ale není to jako během ovulace. Taky je dobrý neřídit se jen kalendářem co ten ukazuje, ale vědět jak tělo opravdu funguje. Ovulacni testy, pocitově, bazalni teplota,...
Není nutný snažit se denně, ale třeba ob dva dny, tam není moc šance netrefit se 😉

loylii
29. pro 2019

@mag01 u mě cyklus cca po 26-28 dnech a každý měsíc 10-20 den cyklu obden sexik a vyšlo 2x😉 jednou po 4 měsících a podruhé po 2 měsících... nechranení.

terka80
29. pro 2019

@mag01 obden je akorat v plodnem obdobi 😉

jjasmina
29. pro 2019

@terka80 jj souhlasim, zase je hloupost to hrotit na nějake extremy 🙂

makra1988
29. pro 2019

Ovulace může být v každém měsíci jiná. Ale sama musíte vědět, jak dlouhý cyklus máte. Některé ženy dokonce den ovolulace poznají, já ne. Kamarádka přesně. Dvakrát tak otěhotněla.ja jsem podruhé těhotná a musela jsem si teplotu měřit, i když jsem z toho moudra nebyla ale stačilo mít víc sexu, což bylo fajn. Hihi. Nekdw jsem četla, že spermie vydrží v ženském těle i 4 dny, tak je možné cokoliv. Držím palce. Testovat, zdali jste těhotná nejlépe v den, kdy máte dostat menstruaci, či pár dnů po. Hodně štěstí

mag01
autor
29. pro 2019

@makra1988 děkuji 🙂)))

patmouse
29. pro 2019

@mag01 podle ceho jsi spocitala,ze ovulace je dnes? Pokud jsi 3 dny po Ms,je to na ovu dost brzy,ale kazde telo je jine...

terka80
29. pro 2019

@patmouse myslim ze myslela plodne dny 😁 .Ja pri cyklu 26 dni mam ovu 12 dc a plodne dny mi zacinaji uz 7 dc.Dnes jsem 6 dc a uz mam plodny hlen a popichuje me na vajecniku citim jak roste folikul 😊

mag01
autor
29. pro 2019

@patmouse ano plodné dni 🙂

zajiczek
29. pro 2019

@mag01 pokud pises, ze jste meli vcera sex a dnes ovulujes, tak je to idealni. Sance vysoka. 😊👍
Zkusenost: prvni syn v den ovulace, povedlo se. Druhy syn tri dni pred ovulaci, povedlo se

mag01
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
patmouse
Autor odpověď smazal
Zobraz
sima08
31. pro 2019

Ahoj, tak nějak nevím, co si myslet... jsem 18DC. Od 16 dc špiním a bolí mě dost podbříšek. Cyklus už mám kratší 24 dní. Ale prostě mně to nedalo a udělala jsem si tehu test. A vůbec nechápu, jak to že už 18 Dc, se ihned objeví druhá čárka. MS mám dostata až za cca za 5 dni. Tak už přemýšlím, jestli to není mimodeložní těhotenství z minulého měsíce nebo cysta?

sima08
31. pro 2019

Nebo to vypadá, že jsem otěhotněla 8dc😮

jjasmina
31. pro 2019

@sima08 Já měla test pozitivní 3 dny před ms takto, takže je možné že těhu seš 🙂

jjasmina
31. pro 2019

@sima08 Navíc jsem si myslela, že je to poztivní ještě z SP, tak jsem zašla na krev a tam jsem měla hcg skoro 1000 jednotek, takže to bylo jasný

mag01
autor
2. led 2020

Zdravím, chtěla by jsem se ještě zeptat, bílý výtok naznačuje ovulaci nebo ,, náznak těhotenství?
Při prvnim těhotenství se mi prvý krát objevil tenhle výtok tak už si to nějak moc nepamatuju. (Mám 5dpo)

terka80
2. led 2020

@mag01 bily vytok je az po ovulaci a naznacuje poovulacni vytok.5 dpo jeste neni vajicko ani v deloze

zajiczek
2. led 2020

@mag01 po oplodneni trva 5,6 dni, nez se vajicko usadi v deloze a pak zacina uhnizdovani, ktere muze trvat i 6,7 dni. Uz pri uhnizddovani se vylucuje hcg do krve a z te do moci. Je to ale tak mala koncentrace, ze to neni mozne zachytit na beznem papirkovem testu. Nejdriv tak ten 10ty den od oplodneni.Driv si ho ani nedelejte, zybytecne, leda byste chtela dvojcata, u nich je koncentrace vyssi ( ptz jsou dve)
a hodne zen zachytilo uz 8my DPO.
Ono to holt chvili tvra nez se vajicko zahnidni a zacne vylucovat hcg.

mag01
autor
3. led 2020

Ahoj jsem teď 6DPO, mám bílý výtok a hodně mě pichalo na levi straně, a teď asi před hodinou se to přesunulo na celý podbřišek, jako kdyby jsem měla menstruaci první den, což pomalý nemůžu ani chodit od bolesti.. co si o tom myslíte má cenu už udělat test nebo? Děkuji..

jaja01k
3. led 2020

@mag01 Na test je brzy, vydrž ještě pár dní. Držím palce 🙂

mag01
autor
3. led 2020

@jaja01k děkuji, dám vědět 🙂 já už mám jedno těhotenství za sebou a to jsem se dozvěděla až po 2tyzdnoch meškání, a moc si z toho už nepamatuju :D 🙂

mag01
autor
5. led 2020

Ahoj zítra budu 9dpo, mam už zkusit teh.test? Koukala jsem na příspěvky anekomu už ducha ukázalo..
Jsem nedočkava 🙂)))