Riska nebo slabá čárka. Co myslíte?

flowerstone
9. bře 2020

Ahoj holky, zkoušela jsem teď mama test.. Meskam už dyl.. koukla jsem se poprvé na test o něco později ale předpokládám ze tohle je jen riska a ne slabá čárka.. co myslíte? Kdyby ne, tak se nic neděje🙂 je taková šedá a tenká totiž.

aleenka1234
Autor odpověď smazal
Zobraz
flowerstone
autor
9. bře 2020

@aleenka1234 já meškam už 13 den tak mi to nejde do hlavy. No tak nic se neděje 👋😁

not_blond
9. bře 2020

Žiš už dost s těma testama dneska! Dokáže se dneska ještě vůbec někdo otestovat, aniž by svů pomočený test sdílel na webu? 😆

gracinka7
9. bře 2020

Nic tam není.

patmouse
9. bře 2020

Ryska... ne riska... boze... 🤦🏼‍♀️
A neni potreba zakladat vic diskuzi, stacilo foto a dotaz vlozit do te stavajici...

meesha
9. bře 2020

@patmouse riska, protoze tahle je od slova risk 😁

flowerstone
autor
9. bře 2020

Nehodlám se na této stránce ještě někoho ptát, jelikož vidím jak s tím nějaký ženy mají zbytečně problém 🙂 je mi líto jak vás tak těch holek co se na něco normálně zeptají a jako odpověd dostanou něco podebneho. Mějte se 👋

lucieevita
9. bře 2020

Holky nevím co děláte? Snaží se o miminko a chce poradit, tak nereaguje, když se vám to nelíbí 🙄takovou podporu tu každý potřebuje od vás.. buďte trochu tolerantní..

lucieevita
9. bře 2020

@flowerstone asi pozitivní nebude🙄.. nevím po kolika dnech se chodí k lékaři, když tak dlouho meškáš, řešila bych nepravidelnou ms na gynekologii.. a těch keců tady si nevšímej, asi se žádná z nich nesnažila delší dobu o miminko, každá chytrá tady..

flowerstone
autor
9. bře 2020

@lucieevita děkuji Luci, jsi hodná 🙂 a souhlasím s tebou. My se snažíme necelý rok a i když slycham rady jak na to člověk nemůže myslet, přeci jen je to těžký.. tak potom takovéhle komentáře mi tu MS asi vyvolaji😃😃 “haha”
Dekuju 🙂)

lucieevita
9. bře 2020

@flowerstone určitě je to těžký na to nemyslet 🙄ale jistě to pomáhá asi vážně nejvíc.. pokud to nejsou zdravotní problémy, tak za to může hlava 😂 tak jestli máte za sebou vyšetření a jste ok a ještě máš takové zpoždění, to se nedivím, že plasíš a zkoušíš.. já už za chvíli budu rodit 😅ale chápu tě..

sebinka123
9. bře 2020

@flowerstone Většinou tady jen čtu a málokdy odepisuji. Ale je mi vás líto. Stalo se mi tu něco podobného. Člověk se snaží poradit a speciálně tady čím dál častěji sklidí bouři. Taky jsem si myslela, že toto fórum je o otázkách a odpovědích, ale bohužel se to tady čím dál častěji zvrhava úplně někam jinam. Moc mě to mrzí, určitě tu je spousta lidí, co hledá útěchu, radu, odpovědi na své otázky.
Na vašem testu po naklonění něco vidím, ale pokud máte 13 dní zpoždění, tak bych řekla, že je to málo. Záleží, jak dlouhé máte cykly, ale i tak. Já jsem takového ducha měla v létě jako mizející čárku a bylo z toho biochemické těhotenství. Zkuste test za 2 dny, pokud to vydržíte 😉 moc držím pěsti, aby se vám brzy zdařilo a měla jste bříško jako nyní já 🍀💕😉

1993sandra1993
9. bře 2020

@flowerstone ja třeba tohle měla po zpoždění a nebyla jsem si jistá jestli to je duch nebo ne tak jsem si koupila kvalitnější test který ukazuje popřípadě i týden a u mě to duch byl. Hodně štěstí 🤞🤞🍀🍀

1993sandra1993
9. bře 2020

@flowerstone tohle je můj test 14 dni zpoždění

amazonkajanik
9. bře 2020

@lucieevita musíš ale sama uznat, že se to dalo hodit do příspěvku, který dal někdo jiný ale se stejnou otázkou. Je jich tu poslední dobou fakt hodně. A jinak,my se snažili 6let a sem jsem se zaregistrovala až v pokročilém těhotenství. Za tu dobu jsem těch testů vyzkoušela spoustu a už jsem to ani neříkala příteli,jelikož jeho každý negativní ničil snad víc jak mě. A když prijedeš k mudr,ona na utz řekne,že začalo menstruacni krvácení a na sdělení,že byl na testu duch prohlásí "hm,tak to potracite" to ti fakt moc nepřidá. Takže když tu za den vidíš min 4 diskuze ma téma "holky,je tam něco?"tak ti z toho fakt začne šibat

lucieevita
10. bře 2020

@amazonkajanik to možná ano. V tom případě bych na takové příspěvky nereagovala. Stačí to pak slyšet u lékaře jak dobře píšeš, natož tady od ostatních. Ať si založí příspěvků s testama klidně 20 za den, jestli jí to psychicky pomůže, pro mě za mě 😉 nemusíme bto sledovat. Já teď ležím na riziku, tak jí na těch 20 klidně odpovím. Až nebudu mít čas, tak prostě reagovat nebudu🙂 také jsem se zaregistrovala až v těhotenství, ale nám se doma zadařilo hned druhý měsíc.. i tak mám pochopení 🙋

flowerstone
autor
10. bře 2020

@sebinka123
@lucieevita Já zkousela dnes rano ještě ale nic nic.. no tak se nedá nic dělat radsi si tedy zajdu ke gynekologovi aby to třeba nebylo něco jiného. 🙂
Vám přeju Dámy hodně štěstí a ať jste s miminky hlavně zdraví ❤️ A dekuju.. I.

lucieevita
10. bře 2020

@flowerstone tak to už máš dlouhé zpoždění, to si k lékaři minimálně zavolej, ať nemáš nějaký zdravotní problém. To by si se toho těhotenství taky pak nemusela dočkat, bez ms těžko 🙂tak hodně štěstí do dalších měsíců..

sebinka123
10. bře 2020

@flowerstone Já jsem to měla v létě takhle podobně, čárka se ztrácela a zhruba za týden se spustil sám potrat. Možná kdybyste testovala o 2 dny dřív, tak by čárka byla silnější.
Zase se říká, že když je tělo po biochem. těhotenství, že je pohnojeno a žena brzy otehotni. Já jsem znovu otěhotněla po 3 cyklu.
Tak budu moooc držet pěsti, ať to u vás co nejdřív dobře dopadne. 🍀🍀🍀

packa17
10. bře 2020

tohle je muj test zpozdeni 1 den zhruza 11-13dpo je tam i ovulacni test