Pozitivní test?

sabinkamichalek
21. led 2022

Holky prosím vidíte něco nebo jen blbě vidím ja🤣 4dny zpoždění, o miminko jsme se snažily vidím slabého ducha, samozřejmě je mi jasné že to chce udělat i za pár dní

sabinkamichalek
autor
21. led 2022
klokanka31
21. led 2022

@sabinkamichalek Strašně slabý duch ale něco tam vidět je, přeju ať sílí 🙂

mydlova
21. led 2022

@sabinkamichalek držím palečky 💗💗💗

te_reza
21. led 2022

Nevidím tam nic.

susmevem
21. led 2022

@sabinkamichalek... nevidím nic ani na jednom...🤷🏻‍♀️

xnikax1
21. led 2022

@sabinkamichalek nevidím nic

katherine177
21. led 2022

@susmevem když kliknete na fotku tak jo

ondul
21. led 2022

Bohuzel nic nevidim. A prijde mi nepravdepodobne, ze ctyridny po vynechane menstruaci by bylo takhle bilo.

susmevem
21. led 2022

@katherine177 ....ani tak ne 🤷🏻‍♀️

ninive211
21. led 2022

Na té poslední fotce při přiblížení na tom spodním testu veeelmi slabý duch, a a to musím hodně brejlit a vědět, že ho mám hledat.. Prostě otestuj za dva dny, pokud MS nepřijde, takhle to fakt není vůbec průkazné.

drakenn
22. led 2022

Vidím slabého dušíka. Každopádně se porad s lékařem o vysazení Diazepamu😄

lencaa11
22. led 2022

@sabinkamichalek udělala bych ještě ráno test a uvidíš mohla bejt později ovulace podle těch testu tam nic nevidim ale může to bejt jinak ☘️

sabinkamichalek
autor
23. led 2022

@drakenn diazepan bere nás pes na epilepsii

sabinkamichalek
autor
23. led 2022

@klokanka31 děkuji sílí 😍

sabinkamichalek
autor
23. led 2022

Holky zeptám se, sice mám 2deti ale nikdy mě na začátku nebolelo břicho, třeba je to normální, tehu test pozitivní ale břicho mě bolí jak kdyby měla přijít MS je to normální? Spinila sem jeden den (5den po vynechání) sem 7den zítra samozřejmě volám k doktorovi

lencaa11
24. led 2022

@sabinkamichalek může to bejt že tělo se připravuje na těhotenství děloha pracuje samozřejmě k Dr bych zašla aby udělal kontrolu držím palce ☘️☘️

kuttu
24. led 2022

@sabinkamichalek Podle sily čárek na testu je HCG dost nízké, tudíž dle mého názoru na ultrazvuku doktor neuvidí vůbec nic...nezbude než čekat, může to být třeba jen biochemické,nebo opravdu začátek těhotenství,ale je moc brzy

elinka90
24. led 2022

@sabinkamichalek kdyz si vzpomenu na svuj test v den zpozdeni, tak to byla primo dalnice. Radeji bych zasla k dr.

misicka1988
24. led 2022

@sabinkamichalek Ano, je to úplně normální že tě bolí břicho jako při MS, měla jsem tak u 2 ze 3 těhotenství.

sabinkamichalek
autor
24. led 2022

@kuttu ano sílí to ale pomalu, bojím se aby nebylo mimodelozni

sabinkamichalek
autor
24. led 2022

Poslední je dnesni

sabinkamichalek
autor
24. led 2022
susmevem
24. led 2022

@sabinkamichalek ... podle mě je to hrozně málo na to, že testuješ po 3 dnech...😥. Možná to bude biochemko... můžeš zkusit zavolat dr, nebo to může odejít samo s ms... Držím palce ♥️

sabinkamichalek
autor
24. led 2022

Testují každý den od prvního dne vynechání, dnes jsem 7den

ivya
24. led 2022

Zaprvé, testuj pořád testem jedné značky, takhle ti to vůbec nic neřekne. Za mě ideálně ten Mamatest, je dost citlivý. A za druhé, že tu někdo tvrdí, jaké měl v den zpoždění dálnice, to vůbec neber v potaz. Já měla v den MS jen silnějšího ducha, silnější čárku až tak o 5 dní později a stejně silné čárky až o další týden později 😉 Hlavně, pokud nevíš, kdy byla ovulace, tak dost možná ještě ani nemáš 7 dní zpoždění 😉

sabinkamichalek
autor
24. led 2022

@ivya ovulaci jsem měla 3-4.1 v tyto dny i pár dny předtím jsme se snažily, zapisovala jsem si poctivě, proto mi kalendář i v počítal že mám 7dni zpoždění, test až dnes je vidět bez nějakého zkoumání

sabinkamichalek
autor
25. led 2022

Tak jsem zkusila digitální, ale uvidíme co řekne doktorka holky díky a držte mi palce ❤️🙏

lencaa11
25. led 2022

@sabinkamichalek krásný Dr bych ještě počkala to je i brzy na ultrazvuk...

sabinkamichalek
autor
25. led 2022

@lencaa11 ona mě objednala na ihned tak uvidíme.