Ovitrelle. Jak jste se cítily?

alice91
6. zář 2021

Ahojky, mam prosbu 28.8.2021 jsem si pichla ovitrelle, ovulace zrejme probehla z nedele na pondeli (bolelo me bricho a takovy divny tlak). Nicmene se chci zeptat, jak jste se pak citily..ja mam takove tlaky na vajecniky jako kdybych to mela dostat, prsa boli, vytok atd… ale menstruace se ma dostavit 15.9 a bojim se abych to nedostala driv a nerozhazela si cyklus. Tyto znaky mivam spis tesne pred menstruaci den dva, ale ne dva tydny. Kdo ma prosim zkusenost s ovitrelle, tak bych byla moc rada za jeho zkusenost. Dekuji

ladymaky
6. zář 2021

@alice91 Dobry den, já si Píchala ovitrelle a břicho mě pak hodně bolelo.... Teď tu mám 6 měsíční uzlicek, který nespí v noci a pořádně ani přes den, takže si to dobře rozmyslete.... Neee, to je vtip samozřejmě
😁

alice91
autor
6. zář 2021

@ladymaky dekuji za odpoved😂😂kez by nas taky takove male stesticko potkalo🙏❤️Jako uvidime..ale nepripadam si, ze bych byla tehotna😂

m876116
6. zář 2021

@alice91 já jsem si ho pichala dvakrát a po první injekci mi bylo zle. Motala se mi hlava, bylo mi na zvracení,bolela mě prsa. Ale tuším, že břicho mě nebolelo. Držím palce, ať to klapne.

alice91
autor
6. zář 2021

@m876116 moc dekuji, po pichnuti prave mi nic nebylo, coz jsem cucela😂protoze ja mam reakci snad na vse. No uvidime, ale opravdu si nechci delat nejake plane nadeje. Spis mi jde fakt o to, abych si zbytecne nerozhazela cyklus.

kvetuska145
6. zář 2021

Měla jsem tlak v podbříšku víc na pravé straně, citila jsem se nafouklá, proste klasické příznaky jak když to mám dostat. Po týdnu jsem se v noci vzbudila a sla zvracet, myslela jsem, že jsem chytla virozu od deti ve školce. Nejak jsem tomu nevenovala pozornost. No a po 12 dnech jsem delala test kvuli narozeninam, jestli pít nebo ne, a byla tam krásný druhá čárka, a ted jsem 33tt 🙂 No a potom, když jsem šla k dr, tak jsem mela i cystu na jedné straně, tak možná proto bolelo víc břicho, tak jsem se bála aby nepraskla a do další kontroly se vstrebala. Než mi to dr potvrdil, tak jsem i bruslila, proste normálně jsem se chovala 🙂 takže hodně štěstí🍀

alice91
autor
6. zář 2021

@kvetuska145 moc gratuluji a preji, aby vse vyslo jak ma🙏❤️Jako citim to bricho, ale neni to uplne intenzivni, nekdy vic nekdy min…uvidime🙏Jinak moc dekuji za zkusenost

m876116
6. zář 2021

@alice91 cyklus jsem měla po obou injekcich v pohodě, všechno slapalo jako hodinky

alice91
autor
6. zář 2021

@m876116 uff tak moc dekuji a taky te bolelo bricho hned po ovulaci ten tyden? 😊

levinstonka
6. zář 2021

Já si ovitrelle aplikovala teď v sobotu a dnes podstoupila IUI, celou neděli mě bolel vaječník, kde byl dominantní folikul a dnes mě bolí břicho jako na MS ale pry to bývá jako pms tělo je nakopnute 🙂

alice91
autor
6. zář 2021

@levinstonka tak dneska mas ovulaci😊to me taky bolelo..tak preji stesti at to vyjde🙏❤️

m876116
6. zář 2021

@alice91 já si právě nevybavuju vůbec bolesti břicha. Ale ono to fakt působí na každého různě.

alice91
autor
6. zář 2021

@m876116 jo to mas urcite pravdu, diky moc za info.😊

levinstonka
7. zář 2021

@alice91 děkuji těch 14 dní bude nekonečných ale je třeba vydržet 🙂 též držím pěsti

alice91
autor
7. zář 2021

@ladymaky mohu se zeptat, jak dlouho te bolelo to bricho 😊ted mi prijde, ze je to uz na ustupu (asi zrejma injekce vyprchava🤣) dekuji

alice91
autor
9. zář 2021

Tak jsem si ze srandy dneska delala test a zadnej duch😞🙈ani naznak…holky takze bolest bricha nic neznamena🙃

prcccek
1. říj 2021

@alice91 tak brzo po injekci ti to neukázalo ani ducha?

irisek007
Autor odpověď smazal
Zobraz