Od kdy si mám dělat těhotenský test?

indiindi
8. kvě 2019

Ahoj, jednou jsem tu už možná psala. O bolestech podbrisku mimo MS po vysazeni HA, atd. Byla jsem tedy u lékaře a vše vypadá v pořádku. O miminko se tedy snažíme ihned od vysazeni doted. Každopádně mám teď dva dny zpoždění (vím, přijít muže třeba další den), chci se ale zeptat. Je možné, když jsem byla na prohlidce u doktora den před tím, než mi měla přijít MS, a pak by nedorazila a já mohla být těhotná, poznal by to doktor hned u te prohlídky ten den před tím, než mi měla přijít MS nebo se to pozná třeba až po delší době?
Popr. od kdy má cenu si dělat test? Díky.

bammbino
8. kvě 2019

Ahoj. Test si si skúšala? Doktor by ti vedel zistiť tehotenstvo len s krvy.... V takom rannom štádiu tehu ešte nieje na UTZ nič vidieť určite.

nazka
8. kvě 2019

@indiindi ja si delala test 4.den co neprisla ms a byl pozitivni ☺

indiindi
autor
8. kvě 2019

@bammbino ještě jsem test nezkousela. Ještě pockam.

indiindi
autor
8. kvě 2019

@nazka tak to je super 🙂
Uvidím, ještě pockam a pak zkusím.

bammbino
8. kvě 2019

@indiindi tak držím palce aby ti to dopadlo už ako si praješ. Na teste by ti už určite niečo ukázalo. Skúsila by som hneď. Ja by som nevydržala ešte počkať 😊

nazka
8. kvě 2019

@indiindi drzim pesti. dr mi pak rekli,ze mam pockat minimalne 14 dni a pak prijit k nemu

puhelin
8. kvě 2019

Test (klasicky papirek) jsem si delala vzdy 10 dni po ovulaci. Dr. objednava nejdrive v 7tt.

marketa1218
9. kvě 2019

Pozitivní těhotenský test se mi ukázal dva dny po vynechání menstruace, už byly čárky hezky jasné, záleží, kdy byla ovulace, ale to já jsem úplně s jistotou nevěděla 🙂 Jenom jsem cítila že je něco jinak, menstruace nepřišila a za dva dny po vynechání celkem zřetelná dálnice. Držím palce 🙂

indiindi
autor
9. kvě 2019

@marketa1218 tak pockam do zítřka a zkusím. Zatím mám jen bolesti, jako by ms měla přijít. Stále ale nic. Jsem z toho nervozni...

marketa1218
9. kvě 2019

@indiindi Já jsem snad ani bolesti nepociťovala, ale cítila jsem tlak a takové popichování jakoby v podbřišku 🙂 Uvidíš a zkus.

alkuska
9. kvě 2019

@indiindi Tak zkus test a uvidíš. Já jsem měla první duchy vždy kolem 10 dne po ovulaci, ale já jsem to potřebovala vědět brzo kvůli lékům, tak jsem testovala co nejdřív. jestli meškáš, už by to mělo být vidět.

indiindi
autor
9. kvě 2019

@alkuska Jo Jo, pockam do rána.
Jinak po vysazeni HA je možné, ze ms ani nepřijde, nebo bude zpožděna. Jestli bude pravidelná nebo ne.

indiindi
autor
9. kvě 2019

@marketa1218 také to není vylozene bolest, spis jen sem tam.

indiindi
autor
9. kvě 2019

Ještě mám dotaz. Pokud Ms nepřijde a bude negativní test, do kdy mám čekat na tu ms. Po jake době volat gynekologovi, ze se nedostavila, nebo to mám nechat tak?

lucina96
9. kvě 2019

@indiindi já po vysazení HA nedostala menstruaci dva měsíce a pár dní. Byla mi nabídnuta po cca. měsíci a půl injekce na vyvolání s tím, že nevyhnutelné by to bylo až tehdy, kdybych měla bolesti a menstruace ne a ne přijít. Injekci jsem odmítla, jelikož mě nic takového netrápilo a menstruace po pár týdnech přišla přirozeně 😉

indiindi
autor
10. kvě 2019

Tak nic... :(((

elesse
10. kvě 2019

Ja ted mela to same, 3 dny zpozdeni, duch... a pak se to rozjelo:( tak snad priste

nazka
10. kvě 2019

@indiindi kolik mas zpozdeni? nechci Ti delat falesny nadeje,spis pocitej,ze nic, ale kamaradce test vysel negativni i po vynechani ms a ted uz ma dvouletou holcicku ☺ jinak mne ms dvakrat neprisla v prubehu let vubec a pry to je obcas normalni (ale je pravda,ze to bylo za dob ha)

indiindi
autor
11. kvě 2019

@nazka teď už 4 dny zpoždění a stále nic.

nazka
11. kvě 2019

@indiindi a dnes sis test nedelala? ja bych to jeste tak cerne nevidela..

indiindi
autor
11. kvě 2019

@nazka nene, udělám asi až v pondělí. Pokud to nedostanu. Bolesti ustaly až dnes občas poboliva, jako bych to měla dostat a stále nic.

indiindi
autor
13. kvě 2019

Stále nic....

nesticka
13. kvě 2019

Já si dělala test týden před očekávanou MS a byl už pozitivni. Otěhotněla jsem v den konce MS 🙂

nesticka
13. kvě 2019

Jinak k tomu testu.. Udělala jsme si ho a negativní. Nevyhodila jsem ho ale a když jsem na něj druhý dne koukla, byl tam vidět duch... 😂 Za dva dny už normálka pozitivní.. Ale je taky dost možné, že po vysazení ha to máš teď rozházené a třeba to ještě nakonec fakt se zpožděním dostanes. Kamarádka takhle brala 11 let ha a prostě jim to chvíli trvalo no.. :/ držím palce ať to není tvůj případ a povedlo se. Tfuj tfuj tfuj🤞🤞🤞

nesticka
13. kvě 2019

A lékař to na utz může vidět řekla bych od toho 5tt.. To jsem byla s první dcerou na utz a byla vidět bublina - gestační váček

indiindi
autor
16. kvě 2019

9 dni a ani pozitivní test ani MS. Občas sem tam poboliva břicho, ale to je vše.. :(

nesticka
16. kvě 2019

@indiindi 🙄🤷‍♀️ znovu a gyndu? Kdyztak ti píchne vyvolávacku...

indiindi
autor
17. kvě 2019

@nesticka test jsem delala včera večer. Zkusím ho udělat třeba v neděli ráno a pak asi gyndu. Jen mi je blbe tam zase volat.

indiindi
autor
29. kvě 2019

Aktualizuji - ms se dostavila 27.5, ale dne 23 a 25 bylo spineni (neco jako ms, ale fakt slabe). Takze nic. Nejspis to bude dost rozhazene. :(