Nedostala jsem menstruaci ani po injekci na vyvolání - můžu být těhotná?

natlinka27
15. čer 2018

Ahoj holky je možné abych byla těhotná i když sem dostala vyvolavacku aby přišla MS? Nevím jestli někdo Teda věříte na kartářky a před dvema měsíci mě kartářka říkala že vidí těhotenství a nebo nějaké zdravotní problémy to můžou být vždy se mě od ní vše vyplnilo a před týdnem mě vykládala znova a říkala že opravdu tam vidí těhotenství a že otehotnim buď na dovolené a nebo na nějakém výletě a já se před 3tydny vrátila z dovolené a na žádnou už neplánujeme jet… Od té doby Teda už na dovolené mě začalo bolet břicho říkala sem si že je to od toho že to mám dostat ale MS nepřišla tak sem šla k dr ta mě dala injekci na vyvolání protože na utz nic neviděla. Břicho mě stále bolí a dnes je to 5 den a MS nikde zatím říkala Teda do týdne že přijde před rokem když mě dala dr injekci MS přišla ještě dřív jak do týdne a stále mě bolí břicho hrozně sem se rozjedla i přítel valí oči co toho sním a mám pořád hroznou žízeň… Test sem si dělala naposled v neděli a negativní. A už skoro týden mám takový bílí krémový výtok. A kamarádka mě říkala a dočetla sem se že opravdu můžu být těhotná akorát to bylo moc brzy a dr nic nemohla vidět ještě.😎

scruffy
15. čer 2018

Možné je všechno, já to takhle měla podobně, doktor na ultrazvuku nic neviděl, dal mi injekci na vyvolání MS, ale zároveň mi tedy i vzal krev, z té se těhotenství pozná spolehlivě a byla jsem opravdu těhotná.

letadylkokane
15. čer 2018

Clovek, kterej veri kartarkam, vestkynim v bedne a ruznym dalsim podvodnicim, by mel byt snad zbaveny svepravnosti...
@natlinka27 tehotna byt muzes, injekce pripadnemu tehotenstvi neuskodi. Udelej test. Kdyz bude negativni, MS dorazi do tydne. Rika se max 14 dnu od vyvolavacky.
A prd na kartarky, jsou to vyhozene penize.

javolejavo
15. čer 2018

@letadylkokane proc zbaveny svepravnosti?to je trochu prehnane, ne? Ja na kartarku taky nikdy neverila... byla jsem tam dvakrat a vzdy se vse vyplnilo, od smrti blízkého až po narození dítěte... asi byste se divila kolik lidi k nim chodi, ...

letadylkokane
15. čer 2018

@javolejavo protoze je to naprosty nesmysl. Jde o promysleny podvod. Vzdy se kazdemu trefi vestec do noty, funguje to na veku a pravdepodobnosti bezne obvyklych tuzeb, prani a rizik (tehotenstvi, svatba, rozvod, nemoc, umrti...). Jsou to vsechno veci, ktere s deji vsem a porad. Takze je vysoka pravdepodobnost, ze se to sejde. A vlastni hlava si to jeste trochu pripepri a da tomu ten duchovni presah. Prekvapuje me, ze to tolika zenskym nedochazi... A myslim si o nich sve. Ale to je jen muj pohled a samozrejme si totez muze leckdo myslet o mne prave za tento muj kriticky pohled. Ale takovy uz je zivot 🙂

A ted smele do me! 🙂

javolejavo
Autor odpověď smazal
Zobraz
javolejavo
15. čer 2018

@letadylkokane tahle diskuze k nicemu nespeje, takze jestli cekate, ze se budu s vama dohadovat, tak necekejte🙂 nekdo veri v boha, nekdo kartarce 😂😂😂 tim bych to uzavrela.

letadylkokane
15. čer 2018

@javolejavo nechci se dohadovat, neni o cem 🙂

priefi
15. čer 2018

@natlinka27 hm... a test je negativni? A krev Ti nebrala, aby overila hcg v krvi? Staci pozdejsi ovulka a ms meska, pripadne tehu se potvrdi pozdeji. Podle meho nazoru Ti dala vyvolavacku prilis brzy. Ale pokud jsi tehu, tak vyvolavacka by tehu nemela nijak ublizit. Drzim palce. Dej pak vedet 😉

priefi
15. čer 2018

A k te kartarce.... znam lidi, co tomu veri... ja osobne bych ke kartarce nikdy nesla a mam k tomu hned nekolik duvodu, ktere sice rozebirat nebudu, ale podotknu jednu vec... na zaklade toho, co rekne kartarka se clovek pak rozhoduje, kdyby u kartarky nebyl, vysledek by mohl byt jiny... znam lidi, co ke kartarkam chodi a nekdy se rozhodli tak, ze rozum z toho stal a kdyz jsem se zeptala proc, ze to nedava smysl, odpoved byla, protoze mi to rekla kartarka... to ze to nedopadlo pak dobre, asi ani nemusim psat... osud, nebo lidska hloupost? Tod otazka, kazdy si odpovi jinak a po svem... tolik k tomu....

natlinka27
autor
15. čer 2018

@priefi právě že krev nebrala a udělala jen utz právě že říkala že by to nemělo ublížit právě naopak a že se kdyztak uvidíme za 3 týdny v pondělí tam stejně musím tak ji poprosím jestli MS nepřijde ať na mě znova koukne

vendelinka08
16. čer 2018

@natlinka27 kartarce verim...me to vzdy pomohlo nasmerovat...jinak co se tyce tehotenstvi...nezbyva nez pockat. Take mi rekla ze budu tehotna...tak uvidime. Dam ti vedet. Jinak o tom dal diskutovat nebudu..jo..a hlavne..neni kartarka jako kartarka...tak drzim palce...

vendelinka08
16. čer 2018

Jen nechapu tu poznamku o zbaveni svepravnosti...to mi prijde celkem dost silna poznamka..bych se i do krve pohadala..ale ne tady.

letadylkokane
17. čer 2018

@vendelinka08 klidne nechapej. Ale poslu ti cislo uctu a taky ti klidne vyvestim budoucnost. Za predpoved tehotenstvi beru petikilo, za predpoved toho, ze budes mit po matersky fajn praci, sedm set a za to, ze pojmenujes dite bud Sebik, Sofinka, Emicka, Natalka, Maxik ci Adamek, si vezmu jen dve stovky. Tam vstupuje vicero moznosti.
🙂

vendelinka08
17. čer 2018

@letadylkokane to co tady pises je uplna blbost..jde videt..ze nevis o cem mluvis...jinak..co se tyce tvych predpovedi..bohuzel ses netrefila..asi mas spatne karty...

letadylkokane
17. čer 2018

@vendelinka08 dobre, klidne tem podvodnicim ver... Je mi to sumak 😀 Jen by me zajimalo, jestli veris i tem televiznim vestkynim na Barrandove 🙂 🙂 🙂

ruzicka06
17. čer 2018

@natlinka27 Těhu být určo můžeš, i když jsi dostala vyvolávačku. Ms by po injekci měla přijít cca do 10 dní, co mi jednou řekla moje. dr. Ale i když jsi dostala vyvolávačku, tak na příp. těhu by to nemělo mít žádný negativní vliv. Co se týká kartářky - je to čistě jen na Tobě, jestli tomu věřit nebo ne. Já na tyhle věci dřív taky nevěřila, teď mám názor už jiný, vím, že něco na tom je - z vlastní zkušennosti. Rejpavých řečí tady od některých uživatelek si nevšímej, to je tak když někdo někomu vnucuje svůj názor a myslí si, že je on má pravdu a že jen on je ten nejchytřejší a ví všechno správně. Každý máme právo na ten svůj názor a nikdo nemůžeme říct, že něčí názor je správnej.

ruzicka06
17. čer 2018

@natlinka27 oprava poslední věty: .....něčí názor je nesprávnej.

vendelinka08
17. čer 2018

@letadylkokane ne..tem neverim

letadylkokane
17. čer 2018

@ruzicka06 pockat, takze kdyz budu tvrdit, ze je zeme placata, zdravy clovek ma na kazde ruce osm prstu a ze pes patri mezy plazy, muzeme rici, ze muj nazor neni nespravny? 😃 To snad ne...
A tak je to i s tema vestcema.
Nikdo ti nikdy nemuze vyvestit osud (tedy neco, co neexistuje) z obrazku na papire. To je proste naprosty nesmysl. Ale ano, muze si k tomu vymyslet bezva pohadku, ktere trochu "duverivejsi" (ci jednodussi) jedinci uveri.
Ja tady na tom foru fakt nestacim ani zirat, jakym fofrem se tady objevujou uplny hovadiny a lidi, kteri je obhajuji.
Kdybys mela vychozenou zakladku a IQ 90, tak bych to brala. Ale podle toho, jak pises, nejsi uplne hloupa, mas i dobry pravopis. To svedvi o vyssi inteligenci. Proto me to u tebe prekvapuje o to vic.

vendelinka08
17. čer 2018

Ja zase nestacim zirat...kolik prechytralych zen tady je. A stale dokazou ryt do jinych a delat ze sebe ty nejmoudrejsi..co vsechno vi. A ubezpecuji te..ze to neni o inteligenci...jde o zkusenosti..ktere treba zrovna ty nemas....o nic vic nejde...

vendelinka08
17. čer 2018

@natlinka27 a jak to s tebou dnes vypada?

letadylkokane
17. čer 2018

@vendelinka08 Boze muj, holka, prober se... Pokud by ta tvoje bezva vestkyne mela dar vestit, tezko by se venovala vesteni toho, jestli snazilky v CR uz konecne otehotni... Ta by sla do vyssi hry. Mohla by vestit geopolitickou situaci a delat poradce v Bilem dome, mohla by vestit na sportovnich udalostech... A fakt by byla teeeeeezce za vodou. A na stara kolena by ji cekal metal od Svedu za mir.

vendelinka08
17. čer 2018

@letadylkokane holka prober se ty....od zacatku teto diskuse je videt..ze se chces hadat...urazet atd...a ano...pani je opravdu tezce za vodou. Pokud dobre vim..nic jsem o ni nepsala..ani jak to probiha atd...a ty tady stale meles a meles veci..kterym vubec nerozumis..tak uz se prestan dohadovat a urazet kdyz nic nevis..ano?

letadylkokane
17. čer 2018

@vendelinka08 no jo, urcite uplna Rotschildova 😃
Nemam potrebu se hadat. Nehadam se. Kdyz se hadam, mluvim jinak a nepouzivam smajliky 🙂 Bavim se tim, jak nekdo muze byt tak... bohaty, ze mu nevadi vyhazovat penize oknem.
Tak az k ni budes mit cestu, zeptej se ji, na koho mam vsadit na Wimbledonu. Osobne tipuju Rogera F. a Petru K., ale nerada bych prohrala raketu... Klidne mi to posli do soukrome zpravy, at nezruinujeme sazkovy kancelare 😃
Diky!

ruzicka06
17. čer 2018

@letadylkokane A proč k sakru máš potřebu někoho přesvědčovat o tom, že jeho rozhodnutí je špatný?? Copak to nějak ubližuje druhým, když někdo věří na kartářky, léčitelství apod.??????To i člověk, co věří v Boha je taky špatnej, když někdo na to nevěří?? To musí mít všichni lidi na vše stejný názor????????Myslím, že by ses měla nad sebou zamyslet a uvědomit si, že není špatný mít na věc jiný názor - špatný je, když někdo není schopný uznávat názory druhých jako Ty.

natlinka27
autor
17. čer 2018

@vendelinka08 ahoj no včera sem to dostala ale slabá MS. Asi že sem ji nedostala jak sem měla tak byl stres atd hned po dovolené nás čekalo stěhování tak třeba to bylo tím ale nevzdávám to o mimčo se Budem snažit

letadylkokane
17. čer 2018

@ruzicka06 tak nedavno jsi mohla videt v CT dokument o tom, jak lecitelstvi "pomaha". Cili ano, lecitelstvi muze skodit. A mohou skodit i kartarky, protoze se lide ve sve naivite ci touze po pomoci temi radami ridi.
Votocim kartu, reknu ze budes brzy nemocna, ze tam vidim rakovinu. Co si myslis, ze to udela s tvou psychikou?
Votocim kartu, ctyrikrat nad ni reknu nejakej blabol a pak ze me vypadne, ze urcite brzy otehotnis, ale ze musis prekonat nejprve nejake prekazky... A ty se k tomu uplnes a nasekas vic chyb nez uzitku.
Votocim kartu a reknu ti, ze vidim umrti blizkeho clena tve rodiny. Co asi udelas?
Proste tyhle podvodnice si zahravaji s nalomenou psychikou lidi, pacientu (dlouhodobych snazilek napriklad). A presto, ze si myslis, ze maji pravdu a umi vestit, opak je pravdou. Ty si jen prejes dite a rak veris cemukoliv a komukoliv, kdo ti ho slibi.
Pisu k tobe, ale hovorim spis obecne.

ruzicka06
17. čer 2018

@letadylkokane Víš co, nech si tady ty svoje chytrý řeči....mě (a i další holky tady určo) to popravdě nezajímá....Já se neřídím tím, co si kde přečtu nebo co vitím v tv..ale tím, co chci já. Jak už Ti napsala jedna uživatelka výše, u Tebe je zřejmý, že máš potřebu se jen hádat a dokazovat, že jen Ty máš pravdu. Fakt se nad sebou zamysli, svými řečmi akorát dokážeš druhým třeba ublížit....

letadylkokane
Autor odpověď smazal
Zobraz
letadylkokane
17. čer 2018

@ruzicka06 musim rict, ze nemam kolem sebe nikoho, kdo by takovym blbinam veril. Mam kolem sebe same vysokoskolaky, techniky, lekare, prirodovedce, psychology ci treba ucitele a nikdo z nich tomu neni naaklonen. Takze me docela zajima argumentace vas, ktere tomu verite.
Proste je to pro me sociologicka sonda mezi jjiny kmen.
Ber to tak, nic s tim nenadelas...