Dušík. Vidím ho, nebo jen blázním?

bessi10
2. led 2021

Ahojky,
Omlouvam se, jestli přicházím s něčím, co tady již milionkrát bylo, ale, jsem neznala vse, co se tohot tematu týče....
Vidim ducha, nebo jen blaznim??

stanulice
2. led 2021

@bessi10 já tam ducha vidím 🙂 všichni jsme nezkušené 🙂 a když by tu byl nějaký rejpaci komentář což některé opravdu jsou , tak si hlavně toho nevšímej 🙂

bessi10
autor
2. led 2021

@stanulice Děkuji moc! Procetla jsem pár diskuzí a všimla si pár "rýpanců" tak jsem byla raději hned opatrná 😃
Nevím právě, jestli ho nevidim jen proto, ze ho vidět chci 🙈😻

slun1cko
2. led 2021

Zkus počkat 3-4 dny a udělat znovu, to už by mělo být jasnější 🙂

stanulice
2. led 2021

@bessi10 já ho vidím :* zkus za 2-3dny ale chápu když nevydržís 🙂 .. jojo taky mám už pár nevím zda nazvat Ženský :D na seznamu 🙂 hlavně je ignoruj jelikož jim to dává asi ovulaci do plusu nevím :D :D .. drž se 🙂 ať hlavně sílí ;) a jaký jsi DC a DCO 🙂

michaelarousova
2. led 2021

@bessi10 taky vidim☺️ Za dva dny zkus zas a uvidis☺️Koukam ze seznam rejpavejch nemam jen ja😂

agneska7
2. led 2021

Je tam 👌

kami2262
2. led 2021

Jojo, je tam 👻

bessi10
autor
2. led 2021

Holky, moc děkuji všem za reakce, to jsem vážně necekala 😃👏
Rozhodně to za 2-3 dny zkusím znovu 😃
Moc se omlouvam, ale, vubec nevim, co znamená DC a DCO 🙊Můžete mě do toho krapet zasvetit?? 🙏🤩🤩🤩

michaelarousova
2. led 2021

@bessi10 DC je den cyklu to druhe taky nebim ale ja pouzivam DPO = kolik dni po ovulaci

themuffin
2. led 2021

@bessi10 myslíš DPO? DC je den cyklu a DPO je kolik dní jsi po ovulaci... Jinak duch tam opravdu je 😊🍀

bessi10
autor
2. led 2021

@michaelarousova Tak tady jsem naprosto v háji 🤣🙊
Asi takhle, jsem po léčbě PPP, rok a pul jsem neměla menses, jsem čerstvě po léčbě, kde jsem 2x menses měla, když jsem se z kliniky vratila domů, tak jsme jaksi hned vyuzili situace a vlitli na to 🤣🤣🤣
Takže menses je opozdeni cca 5 dni, poboliva mě v podbřišku. Tak nevím 🤷‍♀️

bessi10
autor
2. led 2021

@themuffin Děkuji, psala jsem ohledně mé situaci, takže vzhledem k tomu, ze jsem byla rok a puj bez mensesu, vubec nemám tušení, kdy by měla ovulace být 🙈

ema90
2. led 2021

Tady duch urcite je 😊
Tak preji hodne stesti, at hlavne sili tak, jak ma ❤️
Jestli mas uz pet dni zpozdeni jak pises, tak by cca za dva tydny mohlo jit i neco videt na utz 😊

A k tem rejpalkam, urcite mezi ne patrim i ja, kdyz je polozen debilni dotaz s neexistujicim duchem.

Nicmene u tebe je to krasne videt 😊

bessi10
autor
2. led 2021

@ema90 Děkuji moc 🤩
Já si tedy s duchem nebyla jistá ani malinko a přítel pořád říká, ze nic nevidí, proto jsem to zkusila takhle 😃
Kdy by se potom mělo asi tak k doktorovi??

ema90
2. led 2021

@bessi10 Joooo, jde videt fakt krasne, zadny velky zkoumani, jde videt na prvni pohled 😀

Ja jsem si volala na gyndu prave nejak pet dni po vynechani a za nejakych dalsich 12 dni me objednali.
Byla jsem cca v sestym tydnu, sel videt gestacni vacek (u me teda dva 😅) a po tydnu uz i tloukla obe srdicka.
Takze si klidne v pondeli zavolej, vysvetli jim jak si to tedka mela a oni si te objednaji jak uznaji za vhodne. Hodne stesti 🙏🏼❤️

kami2262
2. led 2021

@bessi10 Já měla 5 dní po vynechání ms stejného, možná i slabšího ducha, k dr jsem volala přesně týden po vynechání a objednali mě v osmém týdnu (7+2) 😁 Když tam zavoláš, tak tím nic nezkazíš, zeptají se tě, kdy byl začátek poslední menstruace a podle toho tě objednají, jak uznají za vhodné 😊

bessi10
autor
2. led 2021

@ema90 Super, tak ja tedy doufám, že začne sílit 🙏
Jako, ze dvojčátka?? 😲❤️❤️

bessi10
autor
2. led 2021

@kami2262 Aha, tak moc diky za info, dam tomu týden a ještě zkoušku alespoň dvou testů a potom volám 👏👏👏

ema90
2. led 2021

@bessi10 Jj, dvojcatka, i to se muze stat 🤷🏼‍♀️😂
Ja tedy mela v dobe jako ty test uz o hodne jasnejsi, ale ja mela diky dvojcatum vylitnuty hcg az do nebe 😀
Ale to je jedno jak vysoke hcg mas, dulezite je, aby se spravne zvysovalo.
Tak dej pak vedet co ti po telefonu rekli 😊

bessi10
autor
2. led 2021

@ema90 A můžu se zeptat, jestli jsou už dvojčátka na světě? 👏👏
Určitě podám info

verulevrtule
2. led 2021

Je tam 🤗

kami2262
2. led 2021

@bessi10 Tak u mě se z toho také vyklubala dvojčátka 😁 v tom osmém týdnu dvě krásné "tečky" a 11+2 už byla krásně slyšet obě srdíčka... Jinak HCG by mělo být vyšší, ale já jsem výjimka potvrzující pravidlo, měla jsem slabší čárky na testu, než některé, co čekají jedno dítko 😂😅

ema90
2. led 2021

@bessi10 Jeste neee a doufam, ze jeste dloooouho nebudou, at tam vydrzi co nejdyl 😊
Jsem zacatek pateho mesice.

bessi10
autor
2. led 2021

@kami2262 No wau, holky, nedeste mě 🤣
Nedokážu si ani představit, že by to mohla být dvojčátka 🙈🙊🤣
11+2 tzn. 11 týdnů a dva dny???
Omlouvam se, ja jsem vážně úplný laik 🙊🤣🤣🤣

bessi10
autor
2. led 2021

@ema90 Ahaaaa, tak to držím palečky a hlavně, ať jste všichni 3 v pořádku 🙏🤩

ema90
2. led 2021

@bessi10 Jj, myslite si to spravne, 11 tydnu a 2 dny 😊

Nebojte, dvojcata zas tak pravdepodobna nejsou 😀
To je spis nahoda, ze vam tu ted odpovidame dve s dvojcatama 😀 Jinak je ta pravdepodobnost mala 😊

kami2262
2. led 2021

@bessi10 Přesně jak píše @ema90 ... pravděpodobnost dvojčat je dost nízká 🙂 Je to prostě jen náhoda. 😀 Většinou je predispozice pro dvojčata vrozená (tedy pro dvojvaječné), jen teda já jsem ještě nezjistila po kom jsem to "zdědila"😂

bessi10
autor
2. led 2021

@ema90 🤣 Dobrá, dobrá, ale, dalo by se to také brát trošku jako "znamení" 🙊😀

bessi10
autor
2. led 2021

@kami2262 Podotýkám, ze má mamka je z dvojčat 🙊🙊🙊🙊🤣🤣

ema90
2. led 2021

@kami2262 Tak to nevim po kom je mame i my 😂
A dvojvajecna se muzou “dedit” jen pres zeny, precijen uz jen to dvojvajecne napovida, ze je to zasluha nas zen, ze se nam uvolnily pri ovulaci dve vajicka 😀 To chlapska zasluha neni 💪🏼😀
Nicmene v rodine zadny dvojcata nemame.

@bessi10 Nooo ale tak s tim se nam nepochlubila, ze je mamka z dvojcat 😂 to tim padem meni situaci 😂😂😂