10. dpo

18. zář 2020

Ahoj holky, jdu si jen tak postěžovat... Snažíme se o mimi a tenhle cyklus jsem brala gynex, že jako snad zmizi aspoň PMS a třeba se zadari. Ale kulový asi. Dnes 10 dpo a hnědo ruzovy hlen, neprijemna bolest prsou ze stran, občasné pichnuti a tlačení v podbřišku.. tak ja uz nevim. Včera tt negativni ( ja vim, moc brzy)

loylii
18. zář 2020

A otázka zní jak?

autor
18. zář 2020

@loylii nijak, psala jsem, ze si jdu postezovat..proste pokecat, pokud ma někdo stejne na prd naladu dnes

zrzeckas
18. zář 2020

A po ovulaci si opravdu 10 dni?

baraskaska
18. zář 2020

Ono taky zalezi na cyklu. Ja mam kratke cykly. A kratkou lutealni fazi proto si myslim ze se mi carka objevovala vzdy brzy. Ale pokud mas lutealni fazi treba 14 nebo i 16 dni tak pak 10 dpo muze teprva byt zahnizdovani. Tim padem na testu nic nepoznas. 🙂 je to slozity myslim ze nejjednodusi reseni je pockat do terminu tve ms a pak budes mit jisto.

autor
18. zář 2020

@baraskaska prave, ze mam lutealni fazi cca 13, 14 dni.. tak uvidíme no, z těch zpráv tady, jak kazdej ma duchy 10 dpo 😁

autor
18. zář 2020

@zrzeckas ano 😊

zrzeckas
18. zář 2020

Kazdy nema duchy 10dpo 🙂 nekdy dokonce maji az nekolik dni i tyden po nedojiti MS pozitivni test 🙂

Kdyby to bylo trochu drive, tak bych rekla, ze to muze byt i uhnizdovani, ale to neznamena, ze to teprve uhnizdovani nemuze byt. Nikdo neni predpisovy ze 🙂

komni
18. zář 2020

Ahojky, taky se snažíme už 15 měsíců o miminko a zatím nic. 😔 Manžel byl minulý týden na spermiogramu a všechno v pořádku. Já mam pravidelnou MS po 25 dnech, ovulaci hlídanou gynekologem 10 DC, AMS v pořádku. Tenhle cyklus jsem taky brala Gynex a snad mi nic nerozházel, co jsem četla, tak na každého reaguje jinak.🤷🏽‍♀️🙈 Tak nám držím palce, ať nám to snažilkám brzy výjde.🙏🏽✊🏽

autor
18. zář 2020

@zrzeckas ja vim no, ale tak člověk je uz takovej pesimista nebo spis odevzdanej.. no uvidime, dekuju za nadeji 😊

autor
18. zář 2020

@komni taky jsem četla, ze na kazdeho působí jinak, ale doufala jsem a doufam, ze ja budu ten případ, kdy pomohl k otehotneni 😊 taky nam budu drzet palce! 😊

carolineg1
20. zář 2020

Třeba byla ovulka pozdější. Můžeš být těhotná...já teď řeším něco podobného. Nebo ti gynex rozhodil cyklus, myslím že tam může být více možnosti

t_e_r_k_a
26. říj 2020

Ahoj, mně Gynex dělá to samé. Beru ho dva měsíce a děje se mi přesně co píšeš. Takže a ním končím 😊 a k těhotenství nepomohl.