Konizace děložního čípku, 15. den po zákroku mám bolesti

zdenca93
18. říj 2016

Ahoj holky,

Už kdysi sem psala, že mi našli HPV, jen se čekalo co bude, byla sem vedená v KT nemocnici, kde semnou nikdo nic nedělal. Našli mi tu HPV bakterie, ale pár hodin před operací mi bylo řečeno, že to HPV není. To už sem chytla pochyby a dala sem okamžitý reverz. Odešla sem do specializovanýho odd. v Plzni do Mulačovky, kde se zabívaj přímo děložním čípkem. Lepší přístup doktora sem neviděla. 3 měsíce mi srovnával MS, udělal různá vyšetření kde zjistil tenhle problém. Okamžitý zákrok, kde péče byla skvělá. Třetí den mi pustili domu, do dvou týdnů kontrola.

Jsem již 15 dní po konizaci, kde mi zjistili cin III, dělali HSIL, kyretáž, LPS, Hysteroskopii, průchodnost vejcovodů, vaječníků. Operace proběhla bez problémů. Vaječníky průchozí, vejcovody též. Jen mam pořád chycené okraje dělohy HPV virem. Tak se čeká až bude malý aby mohli dočistit zbytek. Ale... Mám v celku dost silné bolesti v podbříšku, žaludek na vodě. Mám 6 nedělí, ale nemohu říct že krvácím. Mám denně 3-4 vložky, silný žlutý výtok, který nevábně voní. Horečky, ani zvýšené teploty nemám, jen silné bolesti. Je normální 15 den po tomto zákroku mít bolesti? Samozdřejmě se chystám do nemocnice, ale nechci zbytečně plašit. Moc děkuji za odpovědi 🙂

lopudanka
18. říj 2016

ahoj mám za sebou jen konizaci, bolest asi normální je, ale ten výtok asi ne.....držím palce ať je brzy lépe.