Cybex vajíčko. Jak je možné, že je tak levné?

bereni
9. zář 2022

Holky prosim - dokaze mi nekdo vysvetlit proc tato sedacka od Cybexu je i s bazi tak levna?? https://www.detske-kocarky.cz/autosedacky/autos...

uzivatelkapetra
9. zář 2022

Nemám pocit, že je extra levná. Porovnala si cenu i s jinými cybex vajíčky?
Já měla aton5 a půjdu do něj znova, skvělé vajíčko i když trochu těžké.

bereni
autor
9. zář 2022

@uzivatelkapetra ano, pokud jsem pocitala baze+vajicko, tak je tato opravdu levna…

jolana24
9. zář 2022

@bereni Tak ta základna je úplně obyčejná. Moc se nehodí na šikmý sedadla, ale nepřijde mi to nějak extra levný 🤷🏻‍♀️

zuza92
9. zář 2022

Přijde mi to taky jako normální cena za obyc sedačku a bázi v setu, když se to bere zvlášť je to většinou o chlup dražší než rovnou set. Ale že by to byla zázračná akce to asi ne, našla jsem ten set i levněji o pár stovek. Dražší jsou ty otočné báze a nebo vajíčka co jsou do lehu,tohle je klasika.

tulipdona
9. zář 2022

@uzivatelkapetra proč Pujdes znova do starého atonu, když už vyšly další novější a lepší modely? B2 a S2?

cherie24
9. zář 2022

@bereni protože je těžká jako kráva. Taky jsem měla pro první Cybex aton a stačilo mi. Ona ani malá nebyla žádný drobek a dohromady s tou sedačkou to byla fakt pecka. 👌 Na podruhé už jsem koukala hlavně na hmotnost autosedačky. 😄

krisstina93
9. zář 2022

Nepřijde mi to úplně levné a je to takový úplně obyč starý ostrouhany model, asi to nejobycejnejsi co ta značka nabízí.

jolana24
9. zář 2022

@uzivatelkapetra Aton 5 je zrovna celkově nejhorší vajíčko od Cybexu, co se dá sehnat.

tulipdona
9. zář 2022

@jolana24 viď, a stejně jsou jim ženský posedlý. A nejlepší jsou ty co koupi Cybex basic a pak se diví, že je tam dítě zkroucené jako paragraf.

zadnyvolnyjmena
9. zář 2022

Měla jsem ji zděděnou - je strašně těžká. Malá nebyla žádný obr, ale už ve třech měsících jsem měla pocit, že je tam narvaná (zejména v oblasti ramen). Naprosto nechápu, jak by mohla vydržet třeba do roku. A seděla tam hodně vzpřímeně. Poslala jsem sedačku zpět a koupila jsem Maxi Cosi.

uzivatelkapetra
9. zář 2022

@jolana24
@tulipdona tak se ještě podívám, mám skoro půl roku čas, každopádně u prvního jsem ji měla, vydržela mu krásně dlouho a byla jsem opravdu spokojená

jolana24
9. zář 2022

@tulipdona Mě ty cybex vajíčka přijdou celkově ne tak dobrý, co se týká vložek pro ty malý mimina. Za tu cenu se dají sehnat o dost lepší vajíčka

aspie83
9. zář 2022

@uzivatelkapetra za mě super vajíčko Klippan Dinofix, které je jedno z největších a zároveň má i výplně, že sedí i malým miminkům 😁 mám velké kluky a oba se tam vešli skoro do dvou let 😁 mladšímu je teď 22 měsíců a má 13,1 kg, takže tedy už nemůže, ale vešel by se (už ale bylo jen jako záložní 😉)