Reflux - miminko 10 měsíců. Co to může být a co pomůže?

ema93
30. lis 2020

Maminky, poradte mi prosim, jsem uz zoufala. Syn v noci spatne spi. Usne u mleka kolem 19hod a vzbudi se do pul hodine se silenym krikem, musim ho zvednout, krkne si a pak zase spi. Opakuje se to takhle nekolikrat do pulnoci, vzdy se vzbudi a musim ho zvednout. Nekdy si dost hlasite rihne a nekdy ne. Myslela jsem, ze ho trapi zuby, ale 4 uz ma venku a nemyslim si, ze dalsi rostou. Prave mi prijde divny to neustaly odrihavani. Pres den krka taky docela casto a vsimam si jakoby se mu vracely stavy zpet do krku a on to polkne a kysele se u toho tvari. Ted mi jeste zacal obcas ublinkavat vetsinou po mlecnych vyrobcich, hlavne po UM a to tak, ze mu to jde i nosem trosku a hrozne u toho krici a jakoby se dusi. Co to muze byt a co mu pomuze? Uz jste to nektera zazila? Nejhorsi jsou ty noci ☹ Pristi tyden jdeme k Dr. ale nevim, zda mi neco poradi.

lusiana777
1. pro 2020

Měli jsme reflux, začátky hrozné, dokonce jsme skončili i na pohotovosti a díky bohu, protože tam nám poradili sirup, který nám vyřešil všechny problémy s pálením žáhy a vrácením kyselin zpět, chudáček sem nám tak dlouho trápil a plakal, než jsme na to přišly. Teď už máme 15 měsíců a je po refluxu 🙂

lusiana777
1. pro 2020

Snad pomůže i vám ❤️🍀😉

ema93
autor
1. pro 2020

@lusiana777 Dnes ho pritel objednal v lekarne. Opravdu vam tak pomohl? Opravdu mi je ho lito, jak se do pulnoci nekolikrat vzbudi a krici ☹

slunickovm
3. pro 2020

@ema93 no my jsme byli v nemocnici i na vysetreni a bylo to hrozne období. Vesměs se to zlepsovalo az s vekem, ale donted ve čtyřech letech ma problemy. Ale je dobre si nechat vysetritalergie. Po jidle poradne nechat odrihnout, spánek nejdříve pul hodiny po jidle, dobte doby svisla poloha,my jsme dávali az dve hod. Pravidelně jidlo, neprejidat, nenadymave, ne alergeny, vyvysena poloha na spaní bez te do ted nespi. Gastrotuss nam začal pomáhat az ted donte doby nam moc nezabral. Měli jsme omeprazol na předpis.

lusiana777
7. pro 2020

@ema93 ano, opravdu nám moc pomohl a věřím, že pomůže i vám ❤️🍀