Pupínky. Co to může být?

misa1234555
30. čer 2020

Dobrý den maminky nevíte co to může být? Malí je 17mesixe a už má dva dny takoví pupinky vůbec ji to nesvedi měla to první červené pak to zmyzelk zůstali jen pupínky nevím jestli s tím mám letět k doktorovi nemáte stím nějaká zkusenost byla bych ráda za každou radu díky 🙂

marti89
30. čer 2020

Štípnutí od hmyzu, prodává se na to krém proti svědění a na urychlení hojení (okolí je podrážděné - ty zarůžovělé fleky okolo), třeba od Alpy

lutu11
30. čer 2020

Kolíska ji moucha. Samo to zmizi.

misa1234555
autor
30. čer 2020

@marti89 právě že ji to vůbec nesvedi no
Před dvouma dnema jsme byli venku v hrála si v trávě tak může být možný že ji něco stiplo jo?
Nemůže to mít z prášku na přání?

zouzalka1982
30. čer 2020

Nema tam pupinky 2 ale vidim 3 a fakt to vypada jen na ďobanec od hmyzu.My meli take 2 pupinky ale mely průhledné hlavicky a ty nam musela mudr vyškrábnout nebot pri drbani by si je malej zanesl všude ale nebylo to kolem nich VUBEC cervene.

anuliinka2013
30. čer 2020

Syn mělto samé od komára (vyděsilo mě, že to vypadá jinak než u dospělého, tak jsem se ptala pediatra). Doporučil pro dítě Dapis gel.

astyna88
30. čer 2020

Jj,komari kousnuti. Syn byl osypany z chorvatska,kdyz spal venku,taky ho to nesvedilo,ale.vypadalo to stejne.

ponikmonik
30. čer 2020

Ten nadpis😂

drakenn
30. čer 2020

Jsem měla strach tu diskuzi otevřít 😆

marti89
30. čer 2020

@misa1234555 Opravdu jen štípnutí hmyzem.. Z prášku to není, to by vypadala reakce jako zhrublá tvrdá a začervenalá kůže, co svědí a ne jen na 3 místech, odnesou to hlavně plochy, které se o oblečení nejvíc třou (stehna, podpaží, kolem krku a oblast lemu kalhot u pupíku). Mám bohaté zkušenosti od syna, bohužel silný atopik.

Mimochodem jako malou mi dost často štípaly malý vosičky, od nich se dělají tvrdé růžové lívance o velikosti podšálku, zmizí také samo..

ponikmonik
30. čer 2020

@drakenn Taky😆