Panadol. Je možné dát dítěti do čaje?

stanislavv
10. lis 2021

Ahojte, prosím o radu, malá mi nechce prehltnúť detský panadol. Je po očkovani a bojím sa že dostane teploty.
Je možné dať panadol do čajíku a dať jej ho vypiť?

Ďakujem 🙂

jijulka
10. lis 2021

nedávej ho preventivně.

anettkah
10. lis 2021

Mne mamka vsechny prasky jako diteti nadrtila na prasek a dala na lzicce s trochou caje 😉

stanislavv
autor
10. lis 2021

@jijulka bohužiaľ už ale asi teplotu má, síce len zvýšenú no aby sa to nestupnovalo..
Napísal som to zle..

anettkah
10. lis 2021

A jestli je to sirup, tak strikackou do pusy

stanislavv
autor
10. lis 2021

@anettkah ten panadol je ale tekutý no vypluva mi to..

anettkah
10. lis 2021

Jasny, uz chapu, my panadol vubec nepouzivame, tak jsem to blbe pochopila. Kazdopadne strikackou do pusy. Do caje bych to nedavala nebo jen do trosky, aby se zas vedelo, kolik toho vypila

stanislavv
autor
10. lis 2021

@anettkah striekačkou, lyžičkou dávam no vypluva 🙂 nechcem jej to dávať na silu no chcem predísť teplote..

stanislavv
autor
10. lis 2021

@anettkah ďakujem 🙂

anettkah
10. lis 2021

🤷‍♀️ mne dite plive vsechny sirupy, jinak nez nasilim to do nej nedostanu. Asi nebude zbyti 🤷‍♀️ drzim palce

jijulka
Autor odpověď smazal
Zobraz
neomenia
10. lis 2021

@jijulka nevim , jaké očkování má autorky dítě za sebou, ale v pediatrii se konkrétně po Bexseru přímo doporučuje podat Panadol preventivně. Opravdu to dělá u dětí často až hyperpyrexii.

jijulka
10. lis 2021

@neomenia ok, dik za korekci

cilkat
11. lis 2021

Vím, že pozdě, ale Paralen i Nurofen sirup vždy dávám do menšího množství chuťově výrazného pití (kakao, kofola... V čaji mi to nevypije). Hůř se tak hlídá dávka, ale vlastně ne o moc hůř, než když sirup plive... Přímo Panadol neznám, ale myslím, že to bude úplně stejné.

marge_s
11. lis 2021

@stanislavv cipek vyresi tvuj problem 😉 kdyby se nepodarilo