Mast Uriage na suchou červenou tvář u 3měsíčního. Zkušenosti? Můžu střídat i s jinou mastí?

nik123456
31. pro 2021

Ahoj chci se zeptat už nějakou dobu má můj maly 3 měsíční chlapeček suchou červenou tvar zezacatku to měl lepší a horší teď se mi to nějak nelepší a mamto furt stejně horší ... už sme vyzkoušeli tisíc masti i na předpis dr rikala ať zatím nevyrazuju mléčné výrobky ať ještě počkám no včera jsme zakoupili v lékárně mast je tam psané ráno nebo večer ale to je malo potřeboval by to promazavali nejlépe každou hodinu myslíte ze ty masti mužů střídat ze během dne mu mužů dat třeba dvě mam od dr ještě namichanou Leniens tak zda mužů mazat i tuhle ? Nebo ne dekuji za radu a jaké mate zkušenosti vůbec stouhle uriage jinak maly si to neustále i skrabe svedi ho to ... :/

betysch
31. pro 2021

Já mám akorát zkušenost ze dcera měla odmalička problémy s vyrážkou po celém těle.Vyzkoušela jsem všechno možné i na předpis. A až jsem koupila Uriage Bébé tak se vše zahojilo.Kupuji od nich všechno od mýdlo,krém na tělo I šampón.Já bych to ze začátku nemíchala ať víte co vám zabere.

mamikry
31. pro 2021

@nik123456 Ja bych teda alergeny vysadila, takhle treba u nas vypadala alergicka reakce. Nema i jine priznaky? Hlen v plence, ublinkavani? Zkusila bych par dni mazat jen zinkovou masti. Kdyz oddrudne, tak mazat kremem pro atopiky a nahoru pak jeste tence zinek. Maz tim, co sedne. U nas treba zabira Lipikar. Oleje a pripravky do koupele vubec nepouzivejte. Uplne nejlepe udelas, kdyz das fotku sem do skupiny Poradna pro atopicky ekzem. Pripadne procti clanky tady: https://verazikova.cz/OsetrovaniAtopPokozky/

lesniskritci
31. pro 2021

Přesně tato u nás vůbec nepomáhala, spíš to bylo horší. Přišlo mi, že po nanesení byla za chvíli kůže hodně suchá. Nás problému zbavila obyčejná modrá indulona. Fasuje ji tatínek v práci a mamka mi ji tehdy dala, že za zkoušku nic nedám. Lenienska byla taky fajn, ale úplně nepomohla. Do té doby jsme vyzkoušeli opravdu dost věcí a až ta indulona pomohla. Mazali jsme dle potřeby a pak se to ustálilo na 1x denně podzim-jaro a přes léto už nepotřebuje mazat vůbec.

nik123456
autor
1. led 2022

@betysch jak často ste tenhle uriage na tvar používala ? Je tam psané pravé jen ráno nebi večer no dá se častěji ? 🙂

nik123456
autor
1. led 2022

@betysch mužů zkusit místo té Leniens jen to uriage ale pravé 1 denně mi přijde málo má to vysusene potřeboval by to mazat víckrát denně ...

nik123456
autor
1. led 2022

@betysch a jestli se ještě mužů zeptat ven takhle do mrazu když maznu přes den uriage a ven weledu to asi nevadí ne ? Jinak nevím čím ho maznout no ven ...

baja8
1. led 2022

Ahoj,tahle mast by měla mít 48 hodinový účinek, proto se maže jen jednou denně. Nebala bych se ale použit 2x denně. Když bych to měla z něčím kombinovat tak ideálně s něčím z této značky vyloženě jen na promazavani. Případně Lipobase mast nebo krém,ale ta je na recept, nebo z La Roche Lipikar mlékem, Weledou určitě ne ,ta by to mohla podrazdit a zinkova mast zase vysusit, Lenienska mi zase přijde hodně voňava. Ať to ma brouček brzy dobrý 🙂.