Jedná se o abkm?

vasek30
30. pro 2021

Dobrý den už přes měsíc řešíme u našeho skoro tříměsíčního chlapečka podezření na ABKM. Kdy jsme řešili nejdříve hlen ve stolici, poté se přidala občas nitka krve a bolení bříška, nadýmání, neklid a neustále breceni hned po krmení. Dělali nám test z krve ten dopadl negativně. Když se příznaky nelepsili doktor rozhodl o nasazení Nutrilon Alergy Care Syneo. V průběhu dvou týdnů úplně jiné miminko hodné, nebrečel a celkově klidnější a usměvavé. Bohužel nyní se situace opět vrací jako na začátku. Malý začíná bejt neklidný, začíná brečet chvilku po krmení. Jediné co ho dokáže uklidnit je kapičky Baby Calm a houpat.
Takze opět telefonát doktorovi ten náš poslal na alergo a napsal opět Nutrilon Alergy Care Syneo. Na alergu nás vezmou až za tři měsíce.
Tak mě napadlo zda nezkusit Nutrilon Alergy digestive care nebo naléhat na pediatra at nám napíše Neocate?

pampeliska1313
30. pro 2021

Syn měl teda “jen” prujmy s hlenem a bolesti břicha a po syneu a espumisanu mám konečně dítě, který několik hodin v kuse nebreci a spí. Ale vím, ze dětská nějak řešila ze i v tom syneu je bílkovina a chtěla zkusit ještě jiný mliko, kdyby začalo zase peklíčko. A stolice je jaká? Pokud je stolice v normálu a “jen” brečí, zkusit něco jinyho na prdíky

neomenia
30. pro 2021

@vasek30 počkala bych, podle mě má teď koliku. Pokud už je stolice normální, ještě bych vyčkala.

vasek30
autor
30. pro 2021

@neomenia stolici má pořád s hlenem a ne málo. Koliky míval vždy večer, ale tyhle stavy má třeba několikrát v průběhu celého dne

neomenia
30. pro 2021

@vasek30 pak bych asi zkusila Neocate.

vasek30
autor
30. pro 2021

@neomenia bohužel doktor nám i nadále napsal Alergy care a poslal na alergologii. Jenže tam nás vezmou nejdříve tak za 3 měsíce