Smetanové svatební šaty. Co měl ženich?

leninka800
6. črc 2021

Ahoj holky.
Mam na svatbu smetanove svatebni saty. Mela nektera z vas? Co mel zenich? Myslim barvu kosile...v salonu mi tvrdu, ze zenich taky musi mit smetanovou kosili...nejak se mi to nezda. Ma tmave modry oblek.
Diky za rady!

vonrataj
6. črc 2021

@leninka800 kosile by mela opravdu ladit se saty nevesty. Ale samozrejme zalezi na typu svatby. 🙂

leniczka23
6. črc 2021

Mela švagrová a brácha měl taky modrý oblek, bílá kosile vypadala fakt blbě, měl stejnou jako jsou na šaty plus hnědé boty a pásek a bomba.
Jako jasný nemusíte to mít, ale prostě to nebude ono.

martinau5
6. črc 2021

Bylo by to lepší, kdyby měl ženich stejnou barvu košile jako nevěsta šaty. Pokud by měl bílou košili a nevěsta smetanové šaty, tak to bude vypadat divně. Nevěsta bude vypadat trochu ušmudlaně. Omlouvám se za výraz, lepší mě nenapadl 🙈😂

leninka800
autor
6. črc 2021

Holky diky ja si to jen neumim predstavit. A nejak mi ta smetanova k nemu nejde 😀 A kdyby jste slyseli to drzkovani proc jako ma mit jinou kosili atd...to je zazitek fakt 😀

makovice88
6. črc 2021

@leninka800 Ke smetanovym satum by opravdu mela byt smetanova kosile. Zenich by jakoby “svitil” a nevesta by vypadala “usmudlane”. 😀 Na netu jsem nasla obrazek, prijde mi, ze to nevypada dobre.

amazonkajanik
6. črc 2021

@leninka800 mě nesedí teda ani ten tmavě modrý oblek, dala bych raději buď tmavě šedivý, nebo též do béžovo kremové a tam by už bílá košile tolik nevadila ...

vonrataj
6. črc 2021

@amazonkajanik tak s tim nesouhlasim. Modry oblek je stale velice zadany a ke kremove sedi paradne. ;) navic zalezi na dalsi barevne kombinaci svatby, coz vubec netusime. Nebo jaky typ je zenich atp.

amazonkajanik
6. črc 2021

@vonrataj jako to byl můj názor. Jestli to je dnes in, tak budiž, já jdu většinou dle vlastního cítění, jak mi ty barvy k sobě sedí a modrá s krémovou mi dohromady nějak nejde. Bych asi musela vidět přesně odstíny a možná by se to sneslo...

syslounek
6. črc 2021

Já slyšela, že by s nevěstou měla ladit kravata. Takže já na bílé košili a smetanových šatech nevidím nic špatného nebo ošklivého. (Měla jsem lila šaty, manžel bílou košili, fialovou kravatu.)

leniczka23
6. črc 2021

@amazonkajanik tmavě modrá s krémovou jdou k sobě opravdu parádně 😊

leniczka23
6. črc 2021

Hele asi záleží na tobě, bude se to tlouct na stoprocent jsou lidi co jim to je jedno a pak jsou lidi s estetickým cítěním a těm to bude připadat blbé vždycky. A prostě na svatbě by to mělo ladit, na první pohled.😉

amazonkajanik
6. črc 2021

@leniczka23 zkoušela jsem hledat a hodilo to akorát modrý oblek s krémovou vestičkou a bílou košilí a je fakt, že to nebylo tak dramatické spojení , ale stále to není můj šálek kávy 😊 ale zase, pokud je ženich světlý tip, tak tmavý oblek je jasný, jinak by měl maskování hodné chameleona 😁

odula
6. črc 2021

@leninka800 já měla smetanový šaty a manžel měl .... smetanový oblek s vestou . On je tmavej typ, tak mu to děsně seklo. Já měla bordó růže ve vlasech a on jednu na obleku. Moc pěkný ;) něco takovyho

leniczka23
6. črc 2021

@amazonkajanik já taky hledala a našla jen s vestickou, ale prostě ono je tisíc odstínů taky. Kolikrát si člověk řekne to nemůže vypadat dobře a pak se diví no 😁😁 známe😁

mamikry
6. črc 2021

@leninka800 Ja jsem mela saty v barve champange a muj muz bilou kosili. Ale nejsem detailista a nenapadlo me to nejak resit. Oblek mel modry, ale ne tmavy, takova jasnejsi modra, nevim, co je to za odstin. Na fotkach mi to nejak rusove neprijde, podle me je to detail. 🙂

biciklissie
6. črc 2021

Mě přijde, že problém je v tom, že vedle té klasický bílé košile pak ty smetanové šaty nevypadají smetanové, ale spíš zažloutlé. Taková ta barva, jak když se bílá nechá x let na světle a zažloutne. Což moc dobře nevypadá. Ale jako někomu to vadit bude, někomu ne, hold sto lidí, sto chuti.

leilinka1234
6. črc 2021

Měla jsem smetanové a manžel měl ve stejné barvě košili a tmavě modrý oblek 🙂

misicka1988
6. črc 2021

@leninka800 Měla jsem smetanové šaty, manžel tmavě modrý oblek se smetanovou košilí. Kravatu měl zlato/champagne.

kevi1
6. črc 2021

Ja som mala saty az bezove ale na tom biela krajka, manzel mal podla mna bielu koselu, bolo mi to sumak a podla fotiek mi nepride, ze sme svietili 😁 aj ked podla toho jedneho obrazka co tu je to nevyzera pekne, ale na nasich fotkach si taky rozdiel nevsimam 🤷🏻‍♀️ Inak maloktora nevesta ma teraz biele saty akoze fakt biele.. to uz sa nenosi moc, takze asi ani kosele nebyvaju vylozene bielobiele

kevi1
6. črc 2021

Aj ked teraz kukam podrobnejsie na fotky a svietilo to trochu 😁 tak asi lepsie smotanova kosela, ale mne to bolo fakt jedno, ja som narcisticky hladela len na svoje krasne saty 🤣🤣🤣🤣

leniczka23
6. črc 2021

@kevi1 🤣🤣🤣

felixfelicis
6. črc 2021

Měla jsem smetanové šaty, ženich světle šedý oblek, smetanovou košili a kravatu. Ja bych dva různé odstíny bílé nesnesla 😀

levandule_k
6. črc 2021

Můj manžel měl světle modrou košili a tmavě šedý oblek, já bílé šaty, chtěla jsem zářivě bílou, bylo mi celkem fuk, že zrovna letí smetanová, šampáňo, nebo slonovinová kost. Výzdoba (květiny na stole, vývazky a jmenovky byly červené). Podle mě to nám to slušelo, cítili jsme se dobře, den jsme si užili. Co na to módní policie, nebo paní v salónku jsme neřešili.

andelka
7. črc 2021

Na první svatbě jsem měla smetanové šaty a na druhé bílé. Ženich vždy košili (a v prvním případě i kravatu) podle barvy šatů. Ale samozřejmě je i možnost, kdy má ženich jinou barvu košile, než variace bílé. Dá se sladit mnoha způsoby.

hanafaustyna
Autor odpověď smazal
Zobraz
leninka800
autor
8. črc 2021

@misicka1988 a nemate nekde fotku prosim?

leninka800
autor
8. črc 2021

@leilinka1234 nemate taky fotku prosim? 😃

leninka800
autor
8. črc 2021

No ono se to tema satama hrozne zkomplikovalo 😀 Treba i tabule...mame bile ubrusy...ale do prostred dame takove smetanove barvy i na kytky do vazy, jmenovky...ale stejne budou bile ubrusy 😀 Tak nevim.. cim vic to hledam vsude timvic se do toho motam 😀

leninka800
autor
8. črc 2021

Ale zase ty moje saty maji na sobe bile kvety...

zuzkaasteli
8. črc 2021

@leniczka23 muj braha to mel taky tak,kosile nebyla smetanova,modre sako a kalhoty a hnede boty🙂