Jak jste zhubly po porodu?

annacb
7. zář 2020

Ahoj, před otěhotněním jsem vážila nějakých 58kg na konci těhotenství 84kg takže celkově 26kg 🤦🏻‍♀️. Měřím 166cm ale 3 týdny po porodu jsem se vážila a měla nějakých 70kg.. Zítra mám po 6ti nedělí a váhu teda nevím ale pořád neobleču kalhoty nebo jsou mi hodně na tělo přes stehna a zadek ... Holky jde to dolu samo ? Pohybem nebo jste cvičily? Já teda už docela chodím na procházky, jim celkem zdravě a hladem se taky netrápím. Jak to dát dolu ať zas obléknu kalhoty? 😊👍🏻

lv
7. zář 2020

Půjde to, pokud se hybes a jis zdrave, jeste je brzo.. Do pul roku to mas pryc

niki1107
7. zář 2020

V těhotenství jsem přibrala 17kg a do 2 měsíců po porodu jsme byla na své váze, nic jsem pro to nedělala, kojila jsem 😁. Skoro dva roky po porodu mám o 11kg méně než před prvním těhotenství, ale to jsem zabrala pomocí cvičení a hlídání si příjmu podle kalorických tabulek, nejedla jsem dřív moc, ale špatně.

niki1107
7. zář 2020

@annacb Jo a na tvém místě bych se netrápila, jsi chvíli po porodu a obecně se říká, že jak dlouhé je těhotenství, tak za stejnou dobu se žena dostane zpět do formy, užívej miminka ♥️.

alilali
7. zář 2020

Já přibrala 34kg, mám čtyři měsíce po porodu a dole 24kg, a pořád to jde pomalu dolů samo, neboj, za chvíli s tím přestaneš trápit. Dej tomu čas, devět měsíců jsi byla těhotná, tak dej devět měsíců tělu čas 🙂

dandaa
7. zář 2020

Nezapomeň, že se tělo měnilo 9m a takovou dobu se zase dává do původní podoby. Není kam spěchat, užívej si mimčo a nejez sladké blbosti.

puhelin
7. zář 2020

Asi 15 mesicu po prvnim porodu jsem mela o 2 velikosti min, nez kdyz jsem otehotnela. Ted jsem 13 mesicu po druhem porodu a mam o 3 velikosti vic, nez pred druhym tehotenstvim. Se dvema detmi moc na tury nechodime, spis rychle prebehnuti na zahradu nebo hriste a je to na postave znat :(

jjasmina
7. zář 2020

Vyvážená strava a pohyb.Ste krátce po porodu,

dandaa
7. zář 2020

@puhelin tak to já při dvou dětech lítám víc než s jedním, starší je akční, potřebuje hodně pohybu, tak denně chodíme několik km.

lilian2111
7. zář 2020

Přibrala jsem 13kilo, z porodnice jsem šla -10, po sestinedeli o dvě kila méně než před tehotenstvim. Kojila jsem a chodila na dlouhé procházky s kočárkem+zdravá vyvážená strava.

maargit
7. zář 2020

@annacb To chce klid a tolik se na to neupinat. Ja s tim taky bojuju. Mam 3 mesice po druhem porodu a chybi mi 4 kila do doby pred otehotnenim. Akorat bych tentokrat chtela jit i niz. A za posledni dva tydny se to zacalo teprve trosku hybat vic dolu. Ono to ani v lete moc nejde. Kdyz je vedro, tak se s detma venku moc nenachodi. Takze ted je doba zaslibena a verim, ze to poleze niz. Po prvnim porodu jsem zacala vic hubnout taky az po trech mesicich😊

drep
7. zář 2020

Cíleně jsem nedělala pro zhubnutí nic (měla jsem porodu stejně jako před těhotenství. 164cm/60kg), ale jím obecně rozumně a každodenních sedm kiláků do kopce s kočárek mi vzalo dalších deset kilo.

annacb
autor
7. zář 2020

Tak ja hlavně od začátku nekojim ;) ale i tak mi to jde dolu. A nechci a ani jsem nečekala, že tich 27 kg budu mít dole měsíc od porodu 🙂 Jen mě zajímá, jestli ještě obleču něco jiného než leginy 😅🙏. Před tím, než jsem zjistila, že jsem těhotná ,koupila jsem si par novych kalhot a rada bych je ještě někdy oblékla, zhubla už jsem dost a jsem rada, Emmičky si také užívám, jen mě zajímalo jak to mají ostatní maminky. 😊

jjasmina
7. zář 2020

@annacb
Já mám od porodu momentálně -28kg, ale ja začala držet zdravou stravu a hejbat se až teď od července, kdy jsem se začala cítit už dobře

honeya
7. zář 2020

Ja jsem skoro 8 měsíců po porodu a furt mám nahoře 10 kg oproti váze před těhu. Přibrala jsem kolem 30 kg, v porodnici nechala asi tak polovinu, pak něco šlo ještě dolů a teď to nějak nejde. Ješte ale kojím, takže jsem zatím žádné diety nijak nedržela. Cvičím sem tam, jídlo mám tak z 80% zdravé. Většinu oblečení obleču tak od 3,4 měsíců po porodu. Ale věřím, že dolů to dám. Už před těhu jsem dala dolů 20 kg. Takže neboj, dolů to půjde, jen někdo pro to musí něco dělat a někomu to jde samo.

veronikacv
7. zář 2020

Ja pribrala 22 kg (z 60 na 82)... Dolu slo samo behem peti mesicu asi 13 kg... Pak se to zaseklo a nic vic dolu neslo. Takze jsem zacala 4x tydne cvicit (3x tydne tu mame cviceni s detmi, takze ani hlidani moc nepotrebuju).. Ted (ve stredu to bude rok) mam konecne zase svoji vahu pred tehotenstvim. Ale musela jsem fakt makat a prestat jist pecivo (pecu si svoje cottage bulky). Ale mne sla kila vzdycky spatne dolu.
Kazdopadne bych se ted jeste uplne netrapila. Je brzy. Treba ti to pujde samo 😊

jjasmina
7. zář 2020

@veronikacv Za mě osobně je pečivo největší zlo, po kterém se dost přibírá, ale dá se vybrat.

journals
7. zář 2020

@annacb Před těhotenstvím jsem měla 48 kg, v těhotenství jsem přibrala 20 kg a bylo to strašný. Byla jsem jak vorvaň. V porodnici jsem nechala sotva 4 kg. Na původní váhu jsem se vrátila cca po půl roce (nespící mimino budící se i 10x, 12x za noc mi fakt dávalo zabrat, kojila jsem). Za pár měsíců jsem byla ještě 3 kg pod počáteční váhou. U mě to šlo samo, byl to strašný záhul. Do toho jsem dodělávala magistra, potom přišla synova hospitalizace a nervama to šlo ráz na ráz. Ale dobře to rozhodně nebylo. Za mě - vydrž, tělo se umí srovnat i samo. Důležité je řešit důležité věci a zbytečně se nenervovat nějakou váhou.

prostenika85
7. zář 2020

Dlouhé procházky s kočárkem a za necelý rok jsem měla míň než před otěhotněním. Stáhla jsem krokoměr do mobilu a každý den ušla minimálně deset kilásků v trochu rychlejším tempu. A krom shozeným kil, syn spal v kočáře čtyři hodinky bez problémů. Benefit pro oba 😀

gracinka7
7. zář 2020

Blbě. Dokud jsem kojila, nešlo dolů ani deko. Ani jednou. Hýbala jsem se hodně, jídlo jsem nepřeháněla... Fakt jsem záviděla všem, co při kojení hubly. A ty, co měly hned po šestinedělí svoji původní váhu, jsem úplně nesnášela.
Držím palce, jednou se ti to podaří.