Hormonální tělísko a hubnutí. Když se vyndalo, šlo zhubnout?

annoonniimm
27. bře 2024

Zdravím, prosím vás mám otázky na ty z vás co měli hormonální tělísko.. jestli jste po něm přibrali a pak když se vyndalo se nakoplo hubnutí.. s tím tělískem mi nejde zhubnout. Děkuji

1pomnenka
28. bře 2024

Po tělísku samotném nepřibereš, přibereš jen tehdy, když nedokážeš ovládnout tu chuť k jídlu, která při tělísku je. Lékař na to upozorňuje, že může být zvýšená chuť k jídlu. Pak jdeš a vymlátíš chladničku a nehubneš.

erika2
28. bře 2024

@annoonniimm už mám hormonální tělísko podruhé a chuť na jídlo ani váhu neovlivňuje

dashyyy
28. bře 2024

@annoonniimm mám třetí tělísko a nic, žádné chutě nebo přibírání jsem nikdy nepozorovala

lencaa11
28. bře 2024

@annoonniimm záleží zda máte Ms někdy hormonální telisko nastaví hormony že není Ms a je přechod tím může tělo zadržovat vodu a váha jde nahoru nektere ženy to tak mají

nikishkaaaa
28. bře 2024

@annoonniimm já mám tělísko od října, konkrétně Levosert, vliv na chutě a váhu u mě nemělo.

hezz17
28. bře 2024

@lencaa11 🤦🏻‍♀️🙈🙈🙈 prechod? Prosim? To snad ne

gats
28. bře 2024

@lencaa11 Přechod opravdu ne. Během přechodu se snižuje produkce estrogenu a progesteronu, např. Mirena je založená na tom, že produkuje právě progesteron, s tělískem fakt k přechodu nedochází

lencaa11
28. bře 2024

@gats řekla bych že je více žen které to tak mají když telisko zastaví Ms tělo si myslí že už jde žena do předchodu a může zadržovat vodu ,vypadat vlasy ,psychicky bejt naladova , navali atd když to ženy vyndali vše se vrátilo zpět stačí se podívat na netu jsou na to i dotazy různé ...a pár známých mám v okolí které to řešili každá jsme jiná a máme jiné tělo

lencaa11
28. bře 2024

@hezz17 no taky jsem to nečekala že to tak může bejt ale je když neni MS tak se tak tělo může začít chovat je to plno na netu a i lekar mi na to řekl + - když jsme se bavili o tělísku které každá jsme jiná a na každou ženu to působí jinak

hezz17
28. bře 2024

@lencaa11 no hlavne je to ale uplna blbost 🙈

lencaa11
28. bře 2024

@hezz17 no tak každý to má jinak a myslím že plno žen si to z prstu nevzalo ...

patypresdevaty
28. bře 2024

@1pomnenka Já jim celý život stejně, s tělískem v tomto ohledu nepozoruju žádnou změnu. Ale zatímco jsem celý dospělý život nedokázala nabrat nic navíc (byla jsem až dost hubená - 50kg), s tělískem mi hnedle naskočilo 6kg nahoru a to se stabilně (už 3 roky) drží. Jsem tedy přesvědčená, že u mě to vliv na váhu má. Protože mimo to mám váhu dlouhodobě stabilní, nikam mi to nelítá kromě toho jednorázového přibrání během pár měsíců po jeho aplikaci

nnnadja
28. bře 2024

Po hormalnim telisku jsem pribrala+otoky. Po vyndanu voda sla pryc vcetne sileneho pms. Abych ale dala lila dolu zacla jsem s brutal dietou,kdyz tak do SZ. Nehormonalni telisko mi problem nedelalo.

lencaa11
28. bře 2024

@nnnadja též jsem měla nehormonalni a seper u toho hormonálního právě tohle se stát může i když zřejmě podle reakce zde jsem asi padla na hlavu 🤔😂 ...

lencaa11
4. dub 2024
sussi0623
19. dub 2024

@1pomnenka za mě nemůžu souhlasit. Hlídám si příjem dle kalorickych tabulek, přesně zapisuji a mám s tělískem za půl roku deset kilo navíc