Hormonální tělísko. Máte zkušenost?

anonym3754
14. únor 2024

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s hormonalnim teliskem? Byla jsem před 3 týdny na zavedení, stále pociťuji ráno a večer bolest, spinim a kontrolovala jsem si vlakna a jdou nahmatat jen konce...nemohlo se telisko špatně usadit?

lencaa11
14. únor 2024

@anonym3754 konce vždy budou cítit když se žena kontroluje někdy teda se můžou přilepit k čípku záleží na cyklu ženy špinit / krvácet může žena 6-12 měsíců od zavedení než si sedne

anonym3754
autor
14. únor 2024

@lencaa11 to ano, ale vždy jsem cítila tak 2cm a teď cítím jen úplně konce tak jestli to není špatně

lencaa11
14. únor 2024

@anonym3754 2 cm podle čeho jste to měřila taky jde o to právě v jaké fázi se cyklus nachází pokud jste nahlamatala tak je to ok ...

anonym3754
autor
14. únor 2024

@lencaa11 odpadla jsem to a děkuji moc

lenickakl
14. únor 2024

Ja mam telisko asi mesic a vlakna skoro nenahmatam, dela mi to trochu problem. Spinila jsem jeste asi dva a pul tydne po zavedeni, ted musim zaklepat, mam dva tydny zatim klid. Ale segru bolelo bricho a spinila dva mesice. U nekoho si to sedne rychleji, u nekoho to holt trva dyl nebo to nesedne vubec. A pokud by se nak posunulo, tak to pry nicemu nevadi. Pokud se teda neposune smerem ven.

anonym3754
autor
14. únor 2024

@lenickakl Dobře, děkuji moc 😊