Gonal F - nemám žádné nežádoucí účinky, je možné, že stimulace nefunguje?

sadovka
2. únor 2019

Ahoj holky, prosím o Váš názor. První IVF bylo přerušeno z důvodu že jsem nereagovala na stimulaci.mela jsem 112 jednotek. Teď stimuluji na 2.IVF, píchal čtvrtý den 150 jednotek gonalu. Všude se ale dočítám jak jste byly nafouklé,bolela Vás hlava a podobne příznaky. Ale já se cítím pořád úplně stejně. V pondělí jdu na ultrazvuk, tak budu vědět víc. Ale zajímal by mě Váš názor jestli myslíte že už je to ztracené a nebo je šance že folikuly rostou a já nic necítím?

misicka1988
2. únor 2019

@sadovka Já po Gonalu také neměla vůbec žádné reakce. Vůbec nic. Folikuly narostly tak jak měly. Takže se neboj, někdo je holt citlivější a někdo o tom ani neví 😊

sadovka
autor
2. únor 2019

@misicka1988 děkuji za odpověď.😊 tak snad budu stejný případ jako ty. Já jsem se tak nějak sama vynervačila z toho strachu že zas nic necítím a teď se nedokážu uklidnit 🙄

pepsicola
3. únor 2019

@sadovka Já měla poprvé 350j a podruhé 375j Gonalu. Folikuly rostly krásně a já se cítila dobře.

sadovka
autor
3. únor 2019

@pepsicola děkuji za odpověď. Já jdu zítra na ultrazvuk, tak už se to konečně dozvím jak to se mnou je.. 😌 ale Vaše odpovědi mi dávají naději

pepsicola
3. únor 2019

@sadovka Držím palce ať je vše v pořádku a folikuly rovnoměrně rostou.👍

merope
3. únor 2019

4. den většinou nic, až v druhé půlce jsem nesměla běhat (ani pár kroků na tramvaj)

klerik19
3. únor 2019

Já jsem měla 6. den trochu nafouklé břicho, a pak už ani to moc ne. A "vycucli" ze mě 43 vajíček ;) Prostě to jen dobře snášíme, držím palce 🙂

sadovka
autor
4. únor 2019

Holky tak jedu z ultrazvuku,jsem sedmý den a mám cca 7 folikul,všechny 10mm,tak snad je to na dobré cestě,jsem šťastná aspoň za to 😊

merope
4. únor 2019

@sadovka Tak to už pomalu bacha na sebe - já takto nic necítila, pohoda, klídek, dokud jsem nepotřebovala doběhnout autobus (jezdí po hodině), ještě půl hodiny poté, co jsem seděla v buse, mě pekelně bolelo břichno.

sadovka
autor
4. únor 2019

@merope děkuji za radu,budu na to pamatovat ☺

andys
12. únor 2019

Je to opravdu ruzne! Mam za zeboe 8 inseminaci, vsechny s gonalem a vetsinu jsem necitila vubec nic! A pokazde byla jina "uroda" - je sice fakt, ze nikdy vic nez 15, spise kolem 6-10 folikulu. Nemusi to byt zadne znameni! Bud rada 😀

vavrovamichaela
13. únor 2019

Tak já taky užívám Gonal F,dnes druhy den.Mam tedy 250 j,dal pak 200 j.Nic zatím necítím.Jen trochu po vpichu na tom místě tak 2-4 hodky cítím,ze tam přesně jsem se píchla.