Špinění při HA. Máte zkušenost v prvních měsících užívání?

julia00
4. čer 2022

Užívam antikoncepciu leverette prvý mesiac a od skončenia ms stále špiním (už takmer 3 týždne) Mali ste niektorá podobnú skúsenosť počas prvých mesiacov užívania HAK?

martulka88
5. čer 2022

@julia00 Brala jsem HA 13let a špinila jsem tedy jen po výměně výpadku mé původní, kterou zrušili. Ta nová byla slabá a co mi dala silnější, tak opět v pořádku. Je možné, že je jen na tvé tělo slabá.

julia00
autor
5. čer 2022

@martulka88 akú hak si mala že bola slabá?

martulka88
5. čer 2022

@julia00 Tak to si už nepamatuji, je to více jak 7let zpátky. Brala jsem 8 let cilest, ale ten se už nevyrábí a pak právě jen jedno balení nějaké nízkohormonální, ale to bylo na mé tělo slabé. Poté Artizia a dobrý. Ale je fakt, že před vysazením před 2lety jsem začala taky špinit. Já nemohu a ani mi nevyhovuje jak je rozdělené platíčko na týdny, kdy se dávají postupně jiné dávky hormonů. Já potřebuji celý měsíc stejně silné.

julia00
autor
5. čer 2022

@martulka88 leverette by nemala byť nízko hormonálna. Skúsim počkať a uvidím 🙂

ada22
5. čer 2022

Já to měla u jeanine první měsíc pak se to srovnalo.

martulka88
5. čer 2022

@julia00 Dej tomu druhý cyklus. Pokud i tak budeš špinit, dej vědět mudr ☺️

julia00
autor
5. čer 2022

@ada22 špinila si celý prvý mesiac? Čítala som že to môže byť vtedy ak antikoncepcia nevie udržať cyklus ale tomu nejak nerozumiem.

jancazao
5. čer 2022

@julia00 já krvácím při jakékoli antikoncepci celý měsíc. Jednou jsem dokonce skončila v nemocnici.

julia00
autor
5. čer 2022

@jancazao ale bola znížena účinnosť antikoncepcie aj keď si krvácala?

jancazao
5. čer 2022

@julia00 to si nemyslím. Ale je to 25 let, tenkrát jsem neměla styk, pokud jsem krvácela. Od té doby jsem žádnou antikoncepci nebrala.

werik153
5. čer 2022

A je nutné aby jsi nějakou brala? Asi se to tělu evidentně nelíbí.

julia00
autor
5. čer 2022

@werik153 áno je, ja som ju kedysi brala a bez problémov len teraz netuším čo to. Čo som sa dočítala tak vraj na začiatku sa to môže diať a je to ok. Pýtam sa pre istotu či to mal tiež niekto kto takto

evcus
9. čer 2022

@julia00 ahoj, já to tak také měla, když jsem se po těhotenství zase vrátila k antikoncepci, první měsíc špinění a druhý vždy už v pohodě… celkem jsem vysazovala a zase začala brát 3x a vždy to bylo stejné.

tehulinka91
9. čer 2022

@julia00 domluv se s DR ať ti napíše jinou. Já měla kdysi jednu a špinila jsem s ní 2 měsíce, nakonec jsem jo vysadila, DR mi napsal jinou a ta další už byla v pohodě

julia00
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
julia00
autor
14. čer 2022

@evcus tak mne špinenie prestalo a potom mi prišla MS ktorá stále trva. Dnes som si zobrala prvu tabletku z aktívnych tabliet tak dúfam že MS skončí a špinenie pokračovať nebude