Menstruace po vysazení antikoncepce

helinka88
20. pro 2016

Holky, maminky.. Kdyz jste vysadili ant. dostaly jste hned ms, jak jste měly? Ja měla dostat teď v neděli a nic.. Test negativní 🙁 děkuji

lassii
20. pro 2016

Já jsem problém neměla, mě nastoupila jako hodinky hned. Pak se mi chvilku zpozdila, ale teď chodí 29-31 dní vždy 🙂 a je to už 8 měsíců od vysazení 🙂 tak snad se ti to taky ustálí. Je to hrozně individuální...

andysek2512
20. pro 2016

@helinka88 já po vysazení ha problém neměla, vždy každý měsíc přesně asi po dobu 6 mes. Az pak jsem začala menstruovat třeba po 2 skoro 3 mes atak různé no..... Ale prý snad po vysazení antikoncepce to az 3/4 roku. Může zlobit. Ake naštěstí jsem nikdy nedostala vyvolávacku, vzdy jsme se dohodli he když to do 3 mes nedostanu mám přijít a vždy jsem to dostala.....🙂

helinka88
autor
20. pro 2016

Kdyz jsem brala pisledni prášek, tak taky přišla hned.. Ale teď dva dny a nic.. Ještě teda počkám, děkuji 😉

helinka88
autor
20. pro 2016

@andysek2512 tak snad to přijde i u mně ☺️

andysek2512
20. pro 2016

@helinka88 ja bych třeba týden deset dní počkala, pak se objednala na gyndu, aby bylo vše ok a pokud ti to nevadí, tak být tebou si Nenechavam dát zbytečně vyvolávacku hned, ale třeba fakt 1,5 mes klidně ještě počkat..... 🙂

dpavlinka
20. pro 2016

Já to po vysazení měla dva měsíce úplně na den přesně. Pak to ale začalo úplně haprovat, že jsem čekala 40-50 dnů. Trvalo mi rok, než se s tím tělo srovnalo a cyklus se ustálil. Na vyvolavacku jsem nikdy nešla, nechtěla jsem do sebe cpat zas hormony, řekla jsem si, že se tělo samo očistí (přece jsem to jen brala x let) a taky že očistilo.

helinka88
autor
20. pro 2016

@andysek2512 oki, děkuji

jitulka89
20. pro 2016

Ahoj tak ta první uměla MS přišla jak měla, další už první přirozená za 34 dní a spíš to bylo takový 4 denní špinění a teď jsem 38 DC a nic :( dost mě to trápí :(

helinka88
autor
20. pro 2016

@jitulka89 chjo 😑 to me mrzi,, byly dny, kdy jsem si říkala, že to mám zase dostat a nechtěla jsem a teď bych za to dala asi vše...

jade85
20. pro 2016

@helinka88 mne po vysazeni prasku taky uz neprisla 🙂 test jsem jeste 32. DC mela negativni, 38. DC uz pozitivni 🙂

jitulka89
20. pro 2016

@jade85 jo co bych za to dala, já zkoušela test v neděli a prd :D
@helinka88 no u mě to samé, hlavně nevím co teď s tím mám dělat? Jít k Dr? Asi počkám stejně až po vánocích a do té doby doufat, že se buď objeví dvě čárky nebo přijdou krámy 😖

helinka88
autor
20. pro 2016

@jitulka89 ja asi počkám, přes Vanoce tam asi stejně nebude dr.. A kdybych naaahodou čekala mimi, tak pak musim hned na endokrinologii, takxe ja pockam... Uvidime.. Budu držet palečky, ať se vám mimi brzy podaří 😉

helinka88
autor
20. pro 2016

@jade85 fakt? No já raději nedoufám.. Pak bych byla zklamaná 😟 ani žádné příznaky nemám, jsem asi divná 😂

jitulka89
20. pro 2016

Ono je blbý, že jak člověk takhle neví tak si stejně musí dělat každý týden test a pak se tomu zklamaní nevyhne :(

jade85
20. pro 2016

@helinka88
@jitulka89
ja jsem s tim prave vubec nepocitala, priznaky jsem nemela nebo si je nejak nepripoustela, byla jsem smirena s tim, ze s MS po vysazeni budou problemy. Kdybych o tom nepsala tady na Koniku a holky me neuvrtaly do tech testu, tak si je snad ani neudelam 🙂 Ale asi to byla proste nahoda, cyklus jsem mela urcite rozhozeny, uz to, ze tyden tehotenstvi mi vychazi podle MS o vic nez dva tydny vyssi, nez podle ultrazvuku, ale pry je to po dlouhem brani HA normalni 🙂 Holky drzim vam palce, at taky najdete rychle dve carky, nebo at aspon MS zacne chodit na cas... 🙂

helinka88
autor
20. pro 2016

@jitulka89 to máš pravdu.. Ale ja ještě počkám a zajdu si po Novém roce k dr a kdyztak si udělám test az předtím..

helinka88
autor
20. pro 2016

@jade85 kéž bych měla takové štěstí jako Ty.. Ale budu doufat, že to jednou přijde ☺️

maximys
20. pro 2016

Mě třeba naskočila hned 🙂 po 10 letech braní HA, 2 měsíce chodila jak hodinky a pak už nepřišla 😉

cikom
20. pro 2016

já sem třeba po vysazení prášků ani další menstruaci nedostala a hned sem byla těhotná, test sem si dělala až týden po vynechání a byl pozitivní. Zkus si udělat test ještě za týden někomu ty hormony stoupají pomalu.

helinka88
autor
20. pro 2016

Děkuji holky, zkusím 😀

jitulka89
20. pro 2016

@helinka88 tak asi mi to tahle diskuze přivolala a vypadá, že už mám náběh na MS hura :D ty ještě vyčkej uvidíš, že taky brzo dorazí 🙂

xyz30
16. led 2017

Dobrý den, dr mi předepsal antikoncepci Lindynette 20.Mela jsme ji začít brát první den menstruace, tak jsem.taky udělala, ale.bohuzel mi vůbec nedělala dobře a tak jsem ji po druhé tabletce vysadila (bylo to v době,kdy jsem ještě normálně menstruovala).Zajímalo by mě,zda máte někdo zkušenosti s vysazením Ha hned po druhé tabletce?Co to udělá s cyklem?Menstruace mám dnes.jiz 5. Den a je jiná, než jindy - slabší a nevypadá,že.by měla skončit.Muze to být ovlivněno,právě těmi 2 tabletami?Dekuji