Menstruace po vysazení antikoncepce - jak jste to měly vy?

jajajungmannova
2. kvě 2021

Děvčata mám otázku jestli je tady některá z vás , která měla stejný problém.
Před měsícem jsem vysadila antikoncepci a hned druhý den po vysazení jsem dostala menstruaci...
Ale tento měsíc jsem měla měsíčky dostat 22.4. a do teď nic...
Testy jsou negativní...☹
Myslíte že to může být tehu nebo spíše po vysazení antikoncepce se spozdila MŠ??

tasimia
2. kvě 2021

@jajajungmannova já když jsem vysadila po dlouhém užívání antikoncepci, tak jsem nedostala MS skoro pulroku, šla jsem na vyvolání 😉. To, že si jí měla pravidelně s MS neznamená, že jí budeš mít pravidelne po vysazení, dej tomu čas, než se vaječníky srovnají.

zrzinda
2. kvě 2021

Já to tak měla a gynekolog mi diagnostikoval syndrom polycystickych vaječníku 😭

jajajungmannova
autor
2. kvě 2021

@zrzinda ☹ ouuuu tak to mě moc mrzi

jajajungmannova
autor
2. kvě 2021

@tasimia já antikoncepci užívala jen půl roku

keksik002
2. kvě 2021

@jajajungmannova chvíli trvá než se tělo hormonálně srovná =) dej tomu čas

ema90
2. kvě 2021

@jajajungmannova Pred mesicem jste vysadila HA a cekate, ze ted budete mit cyklus pravidelny jak hodinky? Neblaznete. Nevim, podle ceho jste si urcila, ze ma ms prijit 22.4., kdyz jeste pred mesicem jste ms mela rizenou hormony. Takze se podel tohodle vubec neridte a proste pockejte.

zrzinda
2. kvě 2021

@jajajungmannova Kdepak, vůbec nemusí 😊 I tak jsem otěhotněla a mám nádhernou a zdravou holčičku 🧡

jjasmina
2. kvě 2021

@jajajungmannova jj já to po vysazení taky dostala a pak to bylojen rizhozene než se to srovnalo

andycr
2. kvě 2021

Když jsem vysadila HA poprvé po 13 letech, dostala jsem to hned, další ms přišla za 35 dní, další 34 dní pak už //.
Podruhé jsem ji vysadila po dvou letech od porodu a nedostala jsem to hned, ale po 41 dnech. Další už nepřišla.
Tělo se musí vzpatovat. Někomu to trvá chvíli někomu déle.

nikyliz
3. kvě 2021

@jajajungmannova ja se z toho dostavala cely rok a // vyslo az po clostillu, ale kazdy to ma jinak 🙂

sylvka
3. kvě 2021

@jajajungmannova ano,mě říkal Dr .že tělo se vzpamatovává z ant čtvrt roku.mam dvě děti,třetí čekám a ke všem mi pomohlo pití kontryhel.caje 😃vždy mi báječné srovnalo menzes. Poslední miminko ❤️jsem v 11 týdnů těhotenství ❤️se podařilo třetí měsíc a to je mi 35,takže žádná mladíce . Takže já doporučuji denně večer jeden kontryhelivy čaj 🌼

littlebee124
3. kvě 2021

Ja jsem naštěstí MS dostala po vysazeni hned což bylo z poklesu hormonu a další cyklus byl po 33 dnech a chodí mi teď 30-33 dnů.
Pro jistotu sem po vysazeni začala pít kontryhel a kapat Gynex 🙂

jajajungmannova
autor
3. kvě 2021

@sylvka děkuji za radu 🙂 určitě vyzkouším.
Hrozně bychom chtěli druhé mimco 😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru