Antikoncepce. Poradíte, prosím?

5. říj 2022

já se chci zeptat ohledně antikoncepce. začala jsem užívat nový blistr po 7 denní pauze. První den po 11 hodinách od užití HAK jsem zvracela. v pondělí neboli 3 den od začátku užívání jsem měla sex ale is pharmatexem. A dnes je mi dost špatně. Antikoncepci jsem užila v 9 hodin a ve 12 hodin jsem měla silnou jednorázovou stolici, ale protože užívám pilulky z prvního týdne, tak jsem užila ještě nahraz. náhradní. Styk jsem měla v pondělí ale tehdy jsem použila i pharmatex, od teď se budu chránit i kondomem chci se ale zeptat jestli ze styku co byl v pondělí může být nějaká šance na těhotenství ked mám dnes ty problémy

lencaa11
5. říj 2022

V pondělí styk dneska blbě tak to stim nesouvisí ...

autor
5. říj 2022

@lencaa11 já se ptám na to, jestli ten styk v pondělí můžu povazovat za chráněný. To, že mi je špatně mě jinou příčinu, to jsem si vědoma

autor
5. říj 2022

@lencaa11 Nyní může být snížena účinnost, a mě zajímá jestli jsem v pondělí byla ještě

lencaa11
5. říj 2022

Myslím že to už HA byla rozpustná a byla jste chráněna ale samohrejme každé tělo ženy je jiné a jinak reaguje ale když jste kombinovala ještě a jinou ochranou tak bych řekla že jste byla plně chráněna

te_reza
5. říj 2022

Z jednorázového průjmu nebo zvracení bych si vůbec nelámala hlavu.

autor
5. říj 2022

@te_reza asi to nebude jen jednorázový průjem. Bojím se jen kvůli tomu, že jsem měla v pondělí styk a když teď průjem tak se může snížit vstřebávání pilulky, tím pádem může nastat ovulace a já jsem tím p pádem měla v neděli nechráněný styk

autor
5. říj 2022

Tedy v pondělí

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz