Holčička nebo chlapeček

romanka86
14. pro 2016

Jsem v 16tt dnes mi doktorka oznámila ze čekám chlapečka já tedy nevím ale na chlapečka se vůbec necítím , chutě, pribirani, dokonce se mi omte malé i zda tolik jsem si zvykla na to ze budu mít holčičku ze jsem to normálně oplakala 😱Ach ty hormony

verculen
14. pro 2016

Ahoj moc gratuluji k těhotenství.Me každý říkal,že budu mít holčičku a ejhle máme krásného kluka.Hormony jsou peklo normálně natož v těhu😀 Neboj ještě si třeba párkrát popláčeš a bude to ok.Hkavní je zdravé mimi.A já si te osobně myslím,že chlapi to mají občas jednodušší ne?Nebo je to hodně velké zklamání?

crown
14. pro 2016

Já se taky cítila od začátku na holčičku a čekáme kluka,ale se mnou asi hormony tak netřískají,protože jsem to přijala úplně pohodě.Hlavně, že je zdravý a už,aby tu s námi ta naše "lulinka" byla😀

lucinka58
14. pro 2016

@romanka86 Hele, já hrozně chtěla holčičku a mám chlapečka a na světě bych ho nedala. Je přítulnější jak holčička od kámošky 🙂 Ségra taky do 20tt tvrdila, že budou mít holku a pak to mělo "pindíka" Taky se s tím srovnávala 🙂 Ale teď říká, že už holku nechce, že chce druhýho kluka 🙂 Já jsem teď těhotná a taky doufám v holčičku, ale prakticky pokud to bude chlapeček, tak to bude mít taky svoje výhody 🙂 Pro mě po mých potratech je hlavně přední, aby miminko bylo zdravé a aby bylo v pořádku 🙂 Drž se a za chvilku se budeš těšit na chlapečka 🙂)))

romanka86
autor
14. pro 2016

Tak o tom žádná ze důležité je zdraví miminka jen by mě zajímalo která cuza psala ty články o "babskych radách " kdy zaručeně píšou ze to bude holka 😱 Já si vždy prala kluka ale přítel jednoho ma a pral si holčičku asi mě tím nakazil 🙄

msimankova
14. pro 2016

@romanka86 No hele v 16tt se mi zda hodne brzo na jistotu - jestli se ti o holcicce zda, jeste pockej, az bude miminko vetsi. Mne se o holcicce zdalo taky a mam ji 🙂 Ukazovala se krasne, ale s 90% jistotou mi ji potvrdili az mnohem dele. Kazdopadne at je to co je to, bude bozi 🙂

pet359
14. pro 2016

@romanka86 babské rady.....🙂 tak to přece neberu jako bernou minci....🙂 říká se, že holka bere krásu....znám spoustu žen, co jim těhotenství neuvěřitelně slušelo a jen kvetly.... a pak měly holčičky.. 🙂 to je jako s pověrami....racionálně uvažující člověk se nad tím pousměje...

kamila297
14. pro 2016

Nechápu, že dáte na pověry - dospělá žena, která bude mít dítě. Proboha... Modlete se, ať je dítě hlavně zdravé, což není vůbec samozřejmost a je naprosto banální řešit, jestli to bude kluk nebo holka.

romanka86
autor
14. pro 2016

No já to brala od holek kolem sebe fakt je ze moje 3 kamarky byly v těhotenství takové no..... Proste jim to nesluselo a byli to holky , vlastně nemám kolem sebe nikoho kdo měl kluka nicméně pokud se mi potvrdí kluk vyvrátit všechny pověry mě osobně je to jedno jen jsem doufala v moji princeznu Holt z toho bude závodník

petabn
17. pro 2016

já jsem babským radám nikdy nevěřila a sama jsem se překvapila, když jsem měla takové vnitřní tušení, že čekám holčičku. I ty babské rady ze začátku na holku seděly. Byla jsem ráda, přála jsem si jí o trošku víc. Ten šok pak, že to má být podle utz kluk 😀 Pozdější babské rady už mi seděli na kluka, třeba tvar břicha. Když jsem v těhotenství někde viděla roztomilou holčičku s culíčkami, tak mě hrozně mrzelo, že já nikomu culíčky dělat nebudu... Teď bych svýho "chlapáka" nevyměnila ani za 100 nejkrásnějších holčiček! Sice mě ještě výjimečně popadne lítostivá nálada, když vidím nějakou roztomilou v šatičkách, že já šatičky nebudu mít komu kupovat, ale kluci mají zase jiné výhody a vsadím se, že kdybych měla holku, tak by mi někdy bylo líto, že nemám kluka... Co třeba oceníš, u kluků je prý lehčí přebalování, není třeba z toho dělat vědu. A těch výhod mají kluci spoustu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru