Holčička nebo chlapeček?

veru289
21. led 2022

Ahoj holky, dnes jsem byla na prvotrimestrálnim screeningu jsem 12+3tt a pan doktor mi řekl že vidí kluka, ale není to jisté, že to ještě nemám nikomu říkat, že miminko krásně leží, ale že mi to potvrdí až při příští návštěvě. Tak nevím zda ještě můžu věřit že vykoukne holčička na další kontrole a nebo jestli už to tak zůstane, chlapečka už máme, tak ta holčička je úplně vysněná. Nestalo se někomu, že by se gynekolg popletl?

veru289
autor
21. led 2022
veru289
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
veru289
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mishulka26
21. led 2022

@veru289 na prvním screeningu mi nic neřekl, ale ve 20 tt nám řekl, že to bude holka měli jsme radost kluka už máme, ale na od další kontroly už to je kluk 🙈 tak jsem zvědavá co se nakonec narodí 😂

izz76
21. led 2022

Mě se to před 8lety stalo. Ve 12tt řekl doktor, asi kluk, na dalším velkém ultrazvuku už jasná holčička.

janina92
21. led 2022

@veru289 mně už od 14 tt (tedy prvního screeningu) tvrdí holku a na každé kontrole se domněnka opakovala. Ted jsem byla na utz 21+1 tt a prej určitě holka, tak snad 😁..ale určitě to z prvního screeningiu není jistota..držím palce 🙂🎀..hlavně zdraví 🍀

lilian2111
21. led 2022

Řekla bych určitě kluk, hrbolek mu tam pěkně “trčí”. Holčičky ho mají úplně rovně. Nám všechny tři děti (kluk a 2 holky trefil vždy dr na 1 screeningu a neznám okolo sebe nikoho, komu by se takhle netrefili a bylo to pak opačné pohlaví.) Gratuluji ale hlavně ke zdravému miminku 😉

majulkaa
21. led 2022

@veru289 Nam lekar na 1.screeningu taky naznacoval, ze vidi pravdepodobne chlapecka, ale ze se uvidi jeste pozdeji a chlapecek uz zustal 🙂

agii1
21. led 2022

Mě na prvním screeningu v 13tt říkali že je moc brzo. V 16tt doktorka říkala že asi kluk. A na druhým screeningu ve 21tt že jasná holka. Tak snad to tak zůstane.
Ale známá říkala, že má kamarádku,kterou celou dobu tvrdili, že to bude holčička a narodil se kluk, a to rodila minulý rok. Takže to nikdy není na 100%.

hani_na
22. led 2022

@veru289 Já bych dva kluky brala hned, my ještě pohlaví druhého nevíme, intuice říká, že holka. Hlavně zdravé a šťastné dítě✊

ellyem
22. led 2022

Mně na 1. screeningu řekl, že na 60-70 % kluk, na druhém potvrdil a chlapeček se i narodil 😃.

veru289
autor
23. led 2022

@agii1 tak snad vám to tak zůstane, dala jste mi naději 😊

sylvka
23. led 2022

V 16 TT řekl holka,narodila se holka. Ve 12 TT jsem byla na genetice a nikdo si netroufl mi nic říct...

maxulekapcule
24. led 2022

Mě Dr ve 14tt řekl holčičku, radost prevelika, hlavně pro syna. Ale do 22tt ji neco dorostlo a mam dva kluky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru