Žádné známky těhotenství

koko123
24. říj 2022

Hezký večer. Nejdu si pro radu, spíše jen poznámka.
Podle menstruace jsem teď 6+3tt a můžu říct, že nebýt menstruace, která samozřejmě nepřišla ani nevím, že těhotná jsem.
Při prvním jsem to věděla skoro hned, teď vůbec a je pravda, že jsem to první těhotenství více brala (asi i kvůli tomu, že žádné píchání v břiše není, nevolnost skoro také ne) zapomínám i na to, že těhotná vůbec jsem 😂
Druhé miminko hrozně chceme, těšíme se na něj ale je to takové jiné 😐 Možná i proto, že při prvním těhotenství jsem na sebe měla i více času, více jsem si pročítala na netu aktuální týdny a dny, byla jsem v tom pořád ponořená. Teď už lítám okolo malého a není takový čas ☺️...

kkkt
24. říj 2022

@koko123 ja to tak mela v prvnim tehu 😇 pak az kolem 10tt jsem spala a slala a spala a pak zase nic. Vsechno v poradku a mudr me rikala ze mam sakra kliku a at si toho vazim 😇💪

mdch91
24. říj 2022

No, vsak je to super, ne? Jedna uzivatelka tady by ti mohla vypravet, jaky to je prozvracet 9 mesicu. Nic moc mi nebylo ani u jednoho tehotenstvi (max.unava v prvnim trimestru), natoz takhle na zacatku. A rodej se i z takovych tehotenstvi nadherny deti 🙂

vikysek0987
24. říj 2022

První těhotenství mi nevolnosti a únava nastoupily mnohem později(8-10 týden)druhé těhotenství vůbec (Ale nedopadlo)A třetí cca kolem 8.týdne a byl to masakr a do toho se starat o rok a půl starou dceru.....
No díky bohu, že to mám za sebou, teď už jen počítám dny do porodu.....

syslounek
25. říj 2022

Já klasické příznaky neměla ani jednou. První těhotenství mi dokonce zjistila až Dr. při pravidelné kontrole.

merope
25. říj 2022

Já v 6+3tt jedinou známkou měla, že při pohybu jsem špinila/krvácela. A to je asi něco, co ani nechceš 🙂.

jjasmina
25. říj 2022

@koko123 já byla do 10tt v pohodě, pak to přišlo, nevolnosti, uvracení, šílená unava, vyčerpáni, svoje těhotenství bych přirovnala ke k.o. stavu

ivivi
25. říj 2022

Ja jsem teda 6+4 a zle mi je, citim podbrisek, unavena jsem, prsa mam vetsi a boli. Tak bud rada😊

koko123
autor
25. říj 2022

Všem děkuji za případné komentáře ☺️
Zapomněla jsem zmínit to, že mi strašně leze akné. Vždy jsem to měla před ms. A vůbec si nepamatuji, zda jsem to při prvním těhotenství také měla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru