Určení pohlaví na 1. NT ve 14.tt. Je možné, že by se dr.mohla splést?

jajjuska
16. led 2020

Ahojky, chtela jsem se prosim zeptat, zda mate nektera zkusenost, ze vam doktor spravne odhadl pohlavi uz na 1 screeningu? Byla jsem ve 14tt, nechtela nam pohlavi rict, ze to nemusi byt jiste.. na to nam pak rekla, ze to zatim vidi na 70% holcicku, i kdyz strasne chceme chlapecka...je mozne, ze by se mohla splest a pripustila bych variantu chlapecka? Jelikoz se pohlavi holcicky urcuje sloziteji, nez u chlapecku. Dekuji vam za vase zkusenosti.

mmichaella
16. led 2020

Sance je vzdycky 🙂 Nicmene mne spravne urcil pohlavi uz na konci 12tt a dnes potvrdil chlapecka. U holcicek to tak jednoznacne neni si myslim

deaneira29
16. led 2020

Mě řekl doktor chlapečka zcela na 100% v 13 tt a upřímně přehlédnout se to fakt nedalo

petula.bir
16. led 2020

My jdeme zítra budu 13tt+O (teoreticky 14tt) tak jsem zvědavá 😂😂😂

jajjuska
autor
16. led 2020

@petula.bir kam půjdete na NT? 🙂

hermanka88
16. led 2020

Já byla včera na kontrole 14+6 a protože pohlaví jednoznačně určit nešlo,neřekla nic.Osobně jsem byla i ráda,počkám si,až to bude vidět jasně.

petula.bir
16. led 2020

@jajjuska
Centrum lékařské genetiky v Č.Budějovicích 🙂

lilian2111
16. led 2020

U všech tří dětí se trefili ve 14tt. Co řekli to se narodilo 🙂

lucieevita
16. led 2020

Moje zkušenost z prvního screeningu ve 13tt na 80% holčička, ve 20tt znovu potvrzena holčička, dle paní doktorky na 100% a teď jsem 27tt a doma už máme vše růžové 😅 takže třeba u nás se v centru lékařské genetiky v ČB se hned poprvé trefili 👌

petula.bir
16. led 2020

@lucieevita
Zítra tam jdeme taky 🙂
A už se těšíme 🥰 tak jsem zvědavá 🙈 máme doma kluka i holku 😂
Mě v 16tt řekl pan dr. Čutka, že to bude kluk a je a pak 20tt holčička a také to je 🙂

terezsk
16. led 2020

Take jsem byla v ČB na genetice ve 13 tt a bylo to krasne videt a cekame chlapecka👌 Pokud bude prcek správně natočeny tak to videt bude ...🙈 u me nejdriv jakoby klecel a kdyz uz to chtela doktorka vzdat , tak se krasne otocil a bylo🤗

dekubo
16. led 2020

U nás se trefila paní doktorka v 11+6 😀😀 ale říkala, že na 60%, takže šance asi je 😉

adenka84
16. led 2020

@jajjuska Ahoj Mě u obou dcer na genetice řekli ve 12 tt pohlaví a u obou si byl Dr jistý a skutečně tomu tak bylo.. záleží na zkušenosti sonografisty.. Ti co si nevěří, většinou pohlaví vůbec neřeknou... a hledají výmluvy.. ti co si troufnou pohlaví řeknou, buď to s jistou a nebo upozorní, že jisti si nejsou... také hodně záleží na spolupráci miminka.. jak moc dobře se na točí...

lucieevita
16. led 2020

@petula.bir jdeme tam příští týden na 3D ultrazvuk 🥰 také se těším ♥️slyšela jsem už, že to ten první ultrazvuk nemusí být 100%, tak jsem do druhého nekoupila jedinou věc 🙂i když i gynekolog říkal, že to vypadá na holčičku 😉 teď už je to snad jistota, z Genetiky, u Doktora i na pohotovosti říkali, že je to holka 😅 vše máme růžové 😂🥰

eithelwing
16. led 2020

Splést se asi může každý. Ale u nas odhad vyšel. Od 1. screeningu doktor tvrdil, že je to asi holka. A byla. 😊

jjasmina
16. led 2020

Já byla ve 13+1 a trefili holčičku

lela82
16. led 2020

mne take doktorka rekla ve 13.tt, ze to vidi na kluka a taky ze jo...

ekulka
17. led 2020

Nase dcerka byla az do 30tt jasny a neprehlednutelny chlapecek 😂😂

bamak
17. led 2020

@jajjuska a právě proto to nechtějí říkat.... Ano, mohla se splést a bude to kluk.... Co chceš slyšet? Vždyť vám to řekla sama, že to není jisté.

nazka
17. led 2020

@jajjuska jasně že se splést může. Tohle je fakt brzy. Mně s první řekli že na 70% chlapeček a až ve 25.tt se odhady změnily na holčičku.
A s druhým těhotenstvím to teda tipovali na holčičku už od tohohle screeningu

areh
17. led 2020

V rozhovoru s gynekoložkou jsem slyšela, že kluka jsou schopni určit na 100 %, ale u holky si radši nechávají rezervu, protože se pindík může někde schovávat 🙂

tingle
17. led 2020

Nám řekla v tom 13.tt, že to je na 80% holčička. A teď v tom 23.tydnu nám byla potvrzena 🥰 U syna to tenkrát nepoznali, protože místo třináctého týdne jsem byla teprve v 11. U něho nám to řekli az na druhém screeningu. Ale co jsem slyšela, sice jen od minima lidí, tak jim to spletli. Ale není jich moc.

sangina
17. led 2020

já byla na screeningu v 11.3...a doktor sdělil dceři,že to bude bráška...a byl

astyna88
17. led 2020

U nas ve 14tt devce,ve 21tt kluk 😀

krupka3
17. led 2020

Na 70% není absolutně žádná jistota.... V tomhle týdnu lékař buď opravdu musí být jistý, nebo nemá ani hádat. Na tvém místě bych se na to vůbec neupínala 🙂

petula.bir
17. led 2020

Tak dnes ve 13tt+O prý na 85% kluk 🥰
Byl krásně vidět pindík (jak řekla paní doktorka 😂) viděla jsem dřív než řekla a zeptala se zda to chceme vědět 😂

misicka1988
17. led 2020

Sestře tvrdil doktor do 22tt že bude mít holčičku, a pak najednou že kluk. A narodil se kluk.

bumtaratanavrata
Autor odpověď smazal
Zobraz
dzejnyyyy
5. srp 2021

@misicka1988 kdy to bylo prosím? Děkuji 🙂

misicka1988
5. srp 2021

@dzejnyyyy V roce 2016 🙂

dzejnyyyy
5. srp 2021

@misicka1988 Děkuji za odpověď. Já se jim ale nedivím, ono tam něco vůbec vidět je někdy fakt umění!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru