Pohlaví miminka 13.tt. Změnilo se pak ještě?

jasemin26
28. pro 2020

Ahoj holky, byla jsem na svém prvním screeningu a Doktor řekl že to bude kluk, stalo se to některé z vás,a byla z toho nakonec holčička? Předem moc děkuji za odpověď

alilali
28. pro 2020

Jojo, bratr. Celou dobou, že to bude chlapeček, když jeho žena porodila, tak z Ondráška byla Eliška 😃 A stává se to často, někdy je pohlaví úplně jednoznačné, to jsme měli třeba my, a někdy prostě ne. Pro mě však jistota byl až druhý screening, ten první mi přijde takový nejistý a dost ženám v 13tt ještě pohlaví ani doktor neřekne.

kami2262
28. pro 2020

Ahoj, já čekám dvojčátka a na screeningu ve 13 tt si doktor jen tak pro sebe řekl, že každé vypadá jinak, jako že by to mohla být holčička a chlapeček.... No pak na screeningu ve 21tt mi řekl, že by to měli být dva kluci, ale na jedno koukal dost dlouho, tak doufám, že si nebyl jistý a že to bude holčička.

jasemin26
autor
28. pro 2020

@alilali děkuji, mě právě zarazilo s jakou jistotou to doktor řekl.

jasemin26
autor
28. pro 2020

@kami2262 je tak držím palečky.. já si právě taky tak nějak vysnila první holčičku, tak uvidíme.. ale doktor to řekl dost sebevědomě 🤷

veronikacv
28. pro 2020

Mne taky rikala doktorka sebevedome, ze to bude holka a nakonec ve 25 tt mi v nemocnici (mela jsem nejake potize) rekli a i teda ukazali, ze to bude kluk. 🙂 ted uz si ve 13 tt nechat rikat nebudu a pockam alepson do toho 20 tt 🙂

jasemin26
autor
28. pro 2020

@veronikacv děkuji moc.. tak uvidíme co se nám z toho nakonec vyklube😉😁

mamikry
28. pro 2020

@jasemin26 Trikrat nam rekli kloucka, trikrat to byl kloucek. Ale ono po tom druhem uz lehko hadat, ze 😉. Zalezi na tom, jake ma doktor zkusenosti. Je to ale porad malinkate a nehotove, tak nadeje je vzdy.

jasemin26
autor
28. pro 2020

@mamikry děkuji za odpověď 😉👍

marky125
28. pro 2020

Ahoj, na prvním screeningu sebevědomě řekl kluk a druhém potvrdil 🙂 také jsem si tajně přála holčičku, ale i tak jsem moc ráda za chlapečka a hlavně, že je zdravý 🙂

jasemin26
autor
28. pro 2020

@marky125 tak určitě budeme mít ohromnou radost i z chlapečka 😍 tak jako tak je to náš vysněný sen. Ale přeci jen by mi nevadilo kdyby se vyklubala holčička 😂, a když ne na poprvé tak snad na podruhé 😍, snad manžel neumí jen chlapečky 😂

hannys_
28. pro 2020

Když jsem byla těhotná se synem, dr. nám řekl pohlaví hned ve 13tt a pak ho jen pokaždé potvrdili. Teď jsem těhotná podruhé, 19tt a pohlaví zatím nevime, mimco se schovává😄

lachtanice86
28. pro 2020

Ne, od 13tt jasná holka, narodila se holka

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
jasemin26
autor
28. pro 2020

@kelerub děkuji moc za odpověď 😉 ... Tak uvidíme, také bych si přála holčičku. Ale i s chlapečka budeme mít velkou radost

leymea
28. pro 2020

U prvniho syna nam doktorka rekla na 70% chlapecek, u druheho syna si byl doktor jisty na 100% , ze chlapecek 😀 v obou pripadech meli pravdu.

jasemin26
autor
28. pro 2020

@leymea dekuji za odpověď 😉👍

chrystyanna
28. pro 2020

V 13 týdnů nám to neřekli, prcek se neukázal, v 20 týdnů řekli, že asi kluk. Pořád se schovával a to prý dělají spíš děvčátka.. Kluk to je ;)

jasemin26
autor
28. pro 2020

@chrystyanna dekuji 😉

95newmommy2020
28. pro 2020

Ne, jednou kluk vždycky kluk. Neznám nikoho komu by to řekli špatně. Vždy to byl znamej známého. 😁

veroniquecz
28. pro 2020

@jasemin26 my měli od prvního screeningu na 90% holcicku a dále už se to jen potvrzovalo. Také záleží, jak s utz umí.

linda_22
29. pro 2020

Mě doktorka cpala ve 32 tt že stopro vidí kluka, i když na genetice mi řekli ve 13 i 21 tt, že je to holka, nakonec to taky holka je.. asi hodně záleží na kvalitě ultrazvuku.

jasemin26
autor
29. pro 2020

@veroniquecz děkuji moc za odpověď 😉

jasemin26
autor
29. pro 2020

@linda_22 noo tak to je dobrý 😂 to jsi asi koukala co kdZ ti tohle doktorka řekla. Jinak moc děkuji za odpověď

baraskaska
29. pro 2020

Ja mela tip jen z 13tt. Protoze pak se furt schovavala, ale trefil se. 🙂

teryem
29. pro 2020

U prvního ve třináctém na 90% kluk a je to kluk teď máme už od 13. potvrzenou holčičku, tak snad to tak bude, vsechno po klukovi jsem vyhazela a nakoupila holčičí. 🙂

jasemin26
autor
29. pro 2020

@teryem děkuji za odpověď 😉 a držím palečky ať je to ta holčička 😍

nazka
29. pro 2020

@jasemin26 nám se to stalo u první. Řekli to ve 13tt.,pak dokonce i ve 20.tt a ve 25.tt si nebyli jisti a kontrola 26.tt. A máme doma holčičku. U druhé rovnou tipovali holku. ☺️

nikolaa123
31. pro 2020

@jasemin26 ahoj mě na prvním screeningu řekli holčičku.. A má doktorka na další návštěvě kluka a teď už mi ho jen potvrzuji... Počkala bych až na druhý screening... Taky čekám 😁

hanulinka77
31. pro 2020

Mám na 2kluky a třetí je holčička a u každého to sedělo od 13tt😊😊.

jasemin26
autor
31. pro 2020

@nikolaa123 děkuji moc 👍😉 nojo budeme si muset počkat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru