Piercing v těhotensví. Kdo má a je spokojený?

teress1215
27. zář 2021

Ahoj holky, jsem ve třetím měsíci a mám v pupíku piercing 😊 nechci ho úplně vyndat, já se bojím ze mi ta dírka zaroste a tak se chci zeptat je tu někdo, kdo má ty těhotenské a jak jste spokojený ? 😊 nebo ste raději vyndali?

12misulkq
27. zář 2021

@teress1215 ja jsem už sice ve třetím trim, ale doted mám obyc co sem měla. Mám v plánu ale během týdne si zajít do studia pro ten silikonový 🙂

vonrataj
27. zář 2021

Mela jsem v tehu vyndany a ani po letech mi nezarostl 🙂 je to dost individualni…

terka80
27. zář 2021

@teress1215 mela sem do 6 mesice a pak mi rekl doktor vyndat.zasadila sem po porodu a dirka nezarostla

marselina
27. zář 2021

@teress1215 já ho vynadala a dírka nezarostla

teress1215
autor
27. zář 2021

Moc vám děkuji, mám totiž 48kg, ikdyz teď sem přibrala takže 49kg 😂 a dostat ho tam bylo fakt umění když mě nebylo za co chytit 😀 tak pokud nezaroste, tak vyndam až mi začne růst bříško, zatím sem jen nafoukla tak s bříškem počítám tak 5 měsíc cca 😊

12misulkq
27. zář 2021

@teress1215 u mě osobně to zarůstá strašně rychle, ležela sem dva týdny v nemocnici a už sem ho tam musela prorvat silou 😀 a když si vzpomenu jak mě pichani bolelo tak tu dírku vzivote nenechám zarust 😀😀😀

neomenia
27. zář 2021

U obou těhotenství, ja mi vyrostlo břicho, jsem vyndala a davala treba na 10 min co 3 dny, jen aby mi nezarostla dirka, a v pohodě, dala jsem zase po porodu.

teress1215
autor
27. zář 2021

@12misulkq tak to mě to nebolelo naštěstí ale popravdě, znovu bych to podstupovat nechtěla 😀

12misulkq
27. zář 2021

@teress1215 mě jako kráva a proto vím ze rám bude na furt 😀max před porodem ho vytahnu

teress1215
autor
27. zář 2021

@12misulkq tetování bylo pro mě horší ale, zvládla sem jich 5 😂

12misulkq
27. zář 2021

@teress1215 no koukam ze to máme obráceně 😀tetovani bolelo sice, ale uzivala sem si to to se o pichani břicha říct teda nedá 😀😀😀😀

teress1215
autor
27. zář 2021

@12misulkq 😂😂 tak já sem si neuzivala ani jedno popravdě 😀 pořad je to zásah do kůže, sem zvědavá na svůj porod 😂🙏🏻

terkync
27. zář 2021

@teress1215 ahojky, u syna sem ho vyndala někdy v 5.-6.mesici, uz mi tam dost vadil a tahal. Za me to teda i vypadalo úplně priserne na těhotenským bříšku. (každému se libi neco) 😄 a jak pak rostlo brisko dal, tak se mi okolo udělali fialove strie. Jakoby se to roztrhlo do stran. Dodnes se mi stává ze ta nezarostla cast zahnisa- uvnitr. (7 let vyndany) Spis celkove lituji ze sem ho kdy mela 😊 v 15, 16 to bylo hezky 😄😄... Ale každá jsme jina a original. ❤️

teress1215
autor
27. zář 2021

@terkync popravdě tohohle se také dost bojím ale, teď už s tím nic neudělám 😀 takže musím jen věřit tomu, že se nic nestane 😂 já sem byla zla, mamka mi tehdy zakázala tetování a tak sem si tohle nechala dat na tajňáka, o tom nemluvila 🤷🏼‍♀️😀 no a dost sem si s tím vytrpěla, v Řecku sem do toho chytla zanet takže hrozne hnisu, tak sem si to zalepovala, bohužel sem blonďatá a nedošlo mi ze se mi to vlastně opálí takže sem cele leto chodila s opalenou náplastí 😂 nějak je součástí mě a nechci se ho vzdát, každopádně když budu kvůli miminku muset, nic s tím neudělám, já bych pro to miminko udělala cokoli 😁♥️

terkync
27. zář 2021

@teress1215 jojo to na tajnaka znám velmi dobre 😄😄 me se úspěšně dařilo schovávat propichnuty oboci-oboje pod vlasy 😄😄 mozna pul roku. Pupik mozna 2 roky 😄😄 a kdyz sem si pak vysostne nechala v 17 jeste jazyk, a tím sem se uz chlubila, co sem mohla mluvit, tak to nikomu nevadilo 😄😄 jen sem si vyslechla ze sem prastena. Nenosim uz ani jedno. Mam uz jenom 3 dirky v usich😄 a to mi stačí.

ivybee
27. zář 2021

Já mám za necelý tři týdny termín a zatím jsem ho nevytáhla. Jsem hubeňour a začínala jsem na 43kg, teď mám 57kg. Pupík se mi teda téměř obrátil naruby 😅, ale mám tam malej kroužek, takže to nevypadá škaredě. 🙂 Možná ho vytáhnu u porodu, ale pokud nebudu muset a nebude to ničemu překážet nebo to nebude nepohodlný, tak ho nechám.

ivybee
27. zář 2021

@terkync Teda! Půl roku schovávat oboci? 😂👍 Jak se ti to povedlo?
Já skoro 10 let schovávala tetování 😅

teress1215
autor
27. zář 2021

@terkync mě mamka tenkrát řekla na pupík, že sem hovado 😂😂😂

terkync
28. zář 2021

@ivybee 😄 no ruzne sem si smikala ofinu, na kleopatru 😄 nepoznala nic. Oboci sem si pichala doma sama 😄 pupik kamaradka na intru, usi jednu radu ja jednu kamaradka a nastesti na jazyk sem byla v salone 😄😄😄😄

terkync
28. zář 2021

@teress1215 😄😄 no me mozna mamka utrousila neco o tom, ze az mi to zahnisa, tak at za ni nechodim a resim si to sama 😄😄

teress1215
autor
28. zář 2021

@terkync já nevím jak ty ale, v te době mě tyhle řeči nezajímaly 😬😀

terkync
28. zář 2021

@teress1215 to v pubertě nikoho 😄 me stacilo ze sem nedostala po hubě 😄😄😄😄

teress1215
autor
28. zář 2021

@terkync přesně tak 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru