Mléčná dieta v prvním trimestru, může ublížit miminku?

lugilu
3. bře 2017

Zdravim, chtela jsem se zeptat, jestli nekdo nevite, zda-li muze miminku ublizit mlecna dieta v prvnim trimestru? Drzela jsem ji jeste nez jsem zjistila, ze jsme v ocekavani ☹

linee
3. bře 2017

@lugilu bud v klidu. Hodne holek se chova netehotne (myslim tim alkohol, cigarety a pod.), nez zjisti, ze jsou tehotne. Vzdyt nez to zjistis, si uz min. ve 2. mesici🙂 Pokud muzes, prejdi na pestrou stravu a uzivej si tehu🙂

lugilu
autor
3. bře 2017

Dobre, dekuji, bohuzel uz mam za sebou jiz revizi delohy, kdyz jsrm byla ve 2.mesici a ted mam strasny strach, aby se to neopakovalo ☹

linee
3. bře 2017

@lugilu tvuj strach chapu,urcite chces mit pocit,zes.proto udelala.maximum.Ver,ze mlecna dieta za to nemuze.Pevne verim,ze se nic opakovat nebude a uzijes si tehu az do konce🙂

mollyweasley
3. bře 2017

Nevím, co je mléčná dieta, ale například pro správný vývoj mozku je důležitý dostatek sacharidů.

kecalka2
3. bře 2017

Bude to dobré.Víš kolik dětí by se nenarodilo těm maminkam co to zjistí až tak ve třetím měsíci?🙂hlavně plod si bere z těla všechny živiny co potřebuje,takže když spousta žen zvrací v prvním trimestru a nejí skoro nic tak se taky nic neděje.Tělo se s tím popere

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru