HCG 1460, 5+1.tt na utz jen něco malinkého prosvítá - hospitalizace. Máte stejnou zkušenost?

kate013
13. črc 2020

Holky prosím, máte někdo zkušenost jako já? hCG dnes 1460, jsem dle MS 5+1tt, doktor si myslí, že mimoděložní těhotenství ve vejcovodu. Dnes mě hospitalizuji, zítra kontrola, pak laparoskopie s čištěním dělohy... Děkuji :(

veronikav31
13. črc 2020

@kate013 určitě bych počkala,na ultrazvuku jde vidět těhotenství od hcg minimálně 1500.já měla hcg 2500 a na ultrazvuku nebylo nic vidět krom vysoké sliznice,o týden později již bylo vidět těhotenství i srdíčko.máš nějaké bolesti,krvácení? těhotenství může být i mladší

kate013
autor
13. črc 2020

@veronikav31 krvácení nemám, bolesti občas jako na MS a občas mě bolí jakoby vaječníky,ale střídá se to, někdy v Levo někdy v pravo, dnes teda víc v právo...prodávám foto, co se na utz viděl..hodně malinkyho něco...

veronikav31
13. črc 2020

@kate013 ale tohle je ultrazvuk dělohy...tohle není mimoděložní těhotenství,to nejde na ultrazvuku vidět, hcg by rostlo moc pomalu a nic by vidět nebylo

kate013
autor
13. črc 2020

@veronikav31 jako jestli jsem to dobře pochopila,tohle na fotce by teoreticky mohlo to těhotenství být....já nevím, jsem z toho zmatená :(

veronikav31
13. črc 2020

@kate013 ano,přesně tak, ta milinká tečka by měla znamenat těhotenství. toto je opravdu ultrazvuk dělohy, ne vejcovodu.A osobně já bych na vyčistění nešla, ne teď, určitě by bylo dobré nabrat znovu krev na hcg. já nechápu,proč doktoři posílají na vyčistění tak brzo. těhotenství může být mladší..

kate013
autor
13. črc 2020

@veronikav31 teď jsem byla na příjmu u doktora, říkal,že 5mm něco tam je,že to těhotenství může být, ale že i nějaká tekutina v břiše,že to může být od cysty, já totiž bolesti nemám..takže zítra nic a ve středu ráno na lačno, odběr na hCG a kontrolní utz.kdyz to poroste a bude něco vidět, půjdu domů, když ne,tak na tu laparoskopii...za dva dny už by dutinka měla být větší,že?

veronikav31
13. črc 2020

@kate013 ano,spolu s dutinkou by mělo náležitě růst i hcg

michaela2609
13. črc 2020

@kate013 ještě li chceš uklidnit, takhle u mě tehu začalo.. Také pořád říkal nic, nic a úplně malá kulička sotva viditelná a teď jsem 23 tt

kate013
autor
13. črc 2020

@veronikav31 tak snad ano🙏uvidíme a moc děkuji♥️

kate013
autor
13. črc 2020

@michaela2609 modlím se, že jsem stejný případ jako ty♥️♥️♥️ děkuji,trochu mě to taky uklidnilo😍

michaela2609
13. črc 2020

@kate013 a ještě dodám za dva dny jsem šla na kontrolu a šla už nadherne vidět dutinka 😉takže držím palečky 😉😉😉

klokanka31
13. črc 2020

@kate013 Tohle nechápu, když je něco vidět v děloze, proč tě děsí s mimoděložním? A ještě hospitalizace... Když ani nekrvácíš, to já u mimoděložního slabě krvácela a hodně špinila, bolesti žádné. A jak píšeš že máš bolesti jako na ms, tak se neboj, při třetím (a konečně úspěšném) těhotenství mě děsně bolelo břicho a v zádech, já pořád čekala ms, a nic.. Po dvou týdnech mi to bylo divný tak jsem si udělala test, a tam dálnice 😊 uvidíš že to bude dobrý. Ale s tím čištěním bych nespěchala, mohla jsi mít jen opožděnou ovulaci

kate013
autor
13. črc 2020

@michaela2609 modlím se, abych to měla uplně stejně jako ty! Moc děkuji, pořád tu naději mám...🙏

kate013
autor
13. črc 2020

@klokanka31 no, já sama nevim...asi tam vidí ještě něco jiného, možná ta tekutina někde mimo. nevím no, každopádně stres to je..operace se bojím pořád nechápu, jak to bude fingovat, kdyby mi vzali vejcovod, ale hlavně, pořád doufám, že tam ta fazolka půjde ve středu ráno vidět líp a v děloze!🙏 a víš v kolikátém jsi byla v tom mimoděložním?

klokanka31
13. črc 2020

@kate013 7.tt Ale u mě to viděli ve vejcovodu, tomu malému krásně bouchalo srdíčko, a mě na to nechali nekonečně dlouhou dobu koukat během ultrazvuku, protože to dobu přeměřovali, pak na to dobu čučeli a měli žvásty že to ještě neviděli, aby takhle mimoděložní bylo tak životaschopné... Hrůza 😢 a s tím vejcovodem neboj, mě ho vzali, a otěhotněla jsem pak rychleji než když jsem měla oba. Sice loni v červenci potrat, ale v srpnu znova těhotná, a teď se po mě válí moje dvouměsíční princezna. A hlavně ty nemysli na špatné věci, věř že to bude v pořádku! 😉 stres akorát uškodí. I když mě u toho posledního těhu doktoři taky šíleně vyděsili, v 5.tt, a malá to naštěstí přežila bez úhony 😊

kate013
autor
13. črc 2020

@klokanka31 NO TY VADO, tak to je ale hodně šílený :( krásný happy end😍 mám pocit, jako kdyby mě to mělo hlavně vyděsit jako u prvního těhu, kde jsem v 7 tt začala špinit... já fakt nemám nic normálně :/ tak doufám, že je to jen bububu a vše bude v pořádku a prcek vyroste do středy tak, aby byl dobře vidět❤

klokanka31
13. črc 2020

@kate013 Určitě 😉 držím já i moje princezna všechny pěstičky ať to dobře dopadne 🤗

kate013
autor
13. črc 2020

@klokanka31 moc vám děkuji, holky😍

sabinkanix
14. črc 2020

Ráda bych tě podpořila. Hodnota HCG mi přijde vzhledem k týdnu těhotenství srovnatelná s hodnotama holek, které mimoděložně těhotné nebyly. Dost jsem hodnoty HCG sledovala. Nemysli hned na nejhorší. Moc ti přeji, ať je vše v pořádku.

kate013
autor
14. črc 2020

@sabinkanix Moc děkuji.😘 Jsem asi i rozhodnutá, že pokud nebude zítra na utz nic vidět ani v děloze ani ve vejcovodech, tak je požádám ještě o posečkání alespoň do pátku, nebo pondělka... Kromě toho, že mi bublá v břiše z nervů, mi vůbec nic není...🙏

sabinkanix
14. črc 2020

@kate013 myslím, že bych se rozhodla úplně stejně. Moje mamka mimoděložní těhotenství měla, je to 13 let. Teď jsme na to spolu vzpomínaly, jelikož jsem se mimoděložního bála (po zkušenosti s mamkou). Mamka měla bolesti v podbřišku prakticky hned po pozitivním těhu testu, na utz v 5+0 už o bolestech doktorovi říkala, ten jí ubezpečil, že to mimoděložní není a že je brzy. V 7tt+0 mamce vejcovod praskl. Každopádně už od počátku věděla, že je něco špatně. Tím neříkám, že nemůže být i bezpříznakové mimoděložní, někde jsem však četla, že to praská právě až kolem toho 7tt. Zítra ti moc držím palce!!

klokanka31
14. črc 2020

@kate013 Hlavně pak dej vědět, i když tě osobně neznám, tak na tebe myslím, aby to dopadlo dobře 😉

kate013
autor
14. črc 2020

@sabinkanix ty jo, tak to muselo být hrozné... Lékaři tady asi chtějí mít jistotu, no,ale i na tu hospitalizaci si myslím, že je brzo..vsude čtu, že to jde až od 6-7tt teprv vidět ve vejcovodu...no, uvidíme zítra. Moc děkuji 😘❤️

kate013
autor
14. črc 2020

@klokanka31 děkuji, určitě sem napíšu 😘❤️

sabinkanix
14. črc 2020

@kate013 moc drzim palce!😘

kate013
autor
14. črc 2020

@sabinkanix moc děkuji ❤️ věřím, modlím se, že bude malej zítra vidět, když už teď bylo vidět něco 5mm...

kate013
autor
15. črc 2020

@veronikav31
@michaela2609
@klokanka31
@sabinkanix holky, tak hCG 3000, na utz něco vidět 7mm, což je o 2mm větší než v pondělí..dnes jdu domů a v úterý ráno znova kontrola hCG a utz...ještě že mě teď vyšetřoval primář, doktor z pondělka u toho byl a spíš se tvářil na tu laparku

michaela2609
15. črc 2020

@kate013 no vidíš 😊držím pěsti, ať roste, jak ma❤️

sabinkanix
15. črc 2020

@kate013 to jsou super zpravy 😍 verim, ze vsechno dobre dopadne🙏

kate013
autor
15. črc 2020

@michaela2609 děkuji mnohokrát 🙏🙏🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru