Asi jsem těhotná

andy12345678
26. čer 2019

Zdravím všechny budoucí i současné maminky a prosím Vás o Váš názor. Měli jsme s přítelem nechráněný pohlavní styk a už 4 týdny jsem nedostala menstruaci, udělala jsem si 4x těhotenské testy a úplně všechny mi vyšli pozitivní. 2 dny jsem měla horečky a po té jsem dostala takový nahnědlý výtok, který jsem mimochodem dostala i dnes. 1x jsem zvracela kvůli špatnému vzduchu v práci, a pociťuji že mám velmi citlivé prsa. Myslíte ze je to těhotenství?

agneska7
26. čer 2019

Ne není😂🤪

jirikmaminka
26. čer 2019

Ssmozrejme ze je jestli mate foto testu tak ho sem dejte ale myslim ze uz by jste se mela objednat k dr na ulzrazvuk

vitezove
26. čer 2019

Ježiš kočko, kolik ti je?? Ano, jsi těhotná. Stačí ti na to 1 pozitivní test, nemusíš mít 4.

andy12345678
autor
26. čer 2019

@jirikmaminka tohle je jeden z nich

vitezove
26. čer 2019

@andy12345678 jsi těžce těhotná 😀

andy12345678
autor
26. čer 2019

@vitezove tak ptam se jelikoz ještě dite nemám tudíž s tím nemám žádné zkušenosti 😃 jistota je jistota

jirikmaminka
26. čer 2019

@andy12345678
@andy12345678 tehotna na 100% moc gratuluji

andy12345678
autor
26. čer 2019

@jirikmaminka děkuji mnohokrát

vitezove
26. čer 2019

@andy12345678 Ale jsi nějaká mlaďounká, ne? Protože já taky žádné dítě nemám, spousta lidí taky dítě nemá, ale pozná pozitivní test. Navíc k němu máš i návod, tak podle něj bys to taky mohla poznat. Těhotenské příznaky najdeš všude na internetu, ještě zvracíš. Co bys chtěla víc. Příště když si nebudeš jistá, tak prostě zajdi k doktorovi a je to. Určitě si těhotná.

kiki1912
26. čer 2019

@andy12345678 jasné těhu gratuluji Ti a šup co nejdříve k doktorce a co nejdřív brát vitamíny 🙂 přeji příjemné těhu

andy12345678
autor
26. čer 2019

@vitezove prave ze jsem četla ze těhotenské testy často klamaly a ukazovaly falešné výsledky, navíc příznaků mám jen pár a nebyla jsem si uplne jistá zdali mám věřit ze jsem těhotná, proto jsem chtela názory nekoho kdo už treba ty zkušenosti má a muže mi rict svůj názor

andy12345678
autor
26. čer 2019

@kiki1912 děkuji mooc

mimi1004
26. čer 2019

Bojím se, co bude s našim národem za takových 30 let, když dnešní matky potřebuji na netu potvrdit i JASNÝ pozitivní těhotenský test.

vitezove
26. čer 2019

@andy12345678 v dnešní době těhotenské testy skoro nedělají plané poplachy. Pokud je test falešně pozitivní, tak je to tzv. duch. Tzn že ta druhá čárka je hodně nepatrná, velmi slaboučká. Může stát vlivem ovulace, změnou hormonů před ms, ale je to chvilku a velmi slaboučké. Pokud máš takto dlouhé zpoždění a jinak máš ms pravidelnou, tak je to první veliký znak. Prsa, nevolnosti atp. to je další příznak. Takhle na začátku ještě tolik ty příznaky nejsou, časem se to rozjede více. Ale ta naprosto šílená, obří čárka na testu. Ta je přece úplně evidentní. Ta nemůže být falešně pozitivní.

priefi
27. čer 2019

@andy12345678 zajdi si na gyndu, at se potchyti to spineni

carodajka
27. čer 2019

já se ti nedivím, že si nejsi jistá a chceš se zeptat :D co někomu příjde jako jasná věc, ostatním nemusí. Když jsem si já prvně myslela, že jsem těhotná, rovnou jsem volala na gynekologii. Sestřička se mě zeptala na výsledek těhotenskýho testu a pak mě objednala na kontrolu. Ta sa dělá zhruba v 6-8 tt (to znamená 6-8 týdnů po poslední menstruaci) kdy už je na ultrazvuku něco poznat. Dokonca je vidět i tlukot srdce (to bylo pro mě překvapení). Ultrazvuk se dělá přes vagínu. Přes bříško pak až později. Držím palce ;) a prvé těhotenství je samé překvapení :D

pipi_puncocha
27. čer 2019

Jestli máš 4 týdny zpoždění a takové testy, tak to budeš už tak v 8tt, na ultrazvuku bude už vidět srdeční akce. Ale šla bych co nejdříve kvůli tomu špinění, může tam být třeba nějaký hematom nebo něco co bude vyžadovat klidový režim, taky jsem to tak měla.

ignel01
27. čer 2019

Zdravím všechny, taky se sem jdu poradit... začali jsme se snažit a teď první cyklus jsem vysadila HA. Poslední ms jsem měla před 2 týdny a dnes jsem se probudila se silnou nevolností. Už přes týden mám průjem. Někde na internetu jsem četla, že některé budoucí maminky mají průjem pár dní po početí. Další příznaky kterých jsem si všimla je únava, lehce zvýšená cilivost na vůně / pachy, kovová chuť v puse... myslíte že můžu být těhotná?

jaja01k
27. čer 2019

@ignel01 Pokud máš první cyklus po vysazení a dva týdny po ms, je na těhotenské příznaky brzy, zvlášť jestli to trvá už týden. Možné je všechno, ale pravděpodobnost, že jde o příznaky těhotenství, je hodně malá.

lachtanice86
27. čer 2019

@ignel01 a kdy jako by si otěhotnela?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru