18.dpo dle ms 5+4tt. Jak jste to měly vy?

supermatka
3. kvě 2021

Ahoj ženy,
Dnes jsem byla u doktorky. Zatím tam nic není jen zvýšená sliznice. Mám počítat se vším i s mimodeloznim. Vzala mi krev a ve středu uvidím zda hcg tam je. Dle domácích testů těhotná jsem ale dálnice jsem neměla 🤭. Jak jste to měli vy? Já mám zkušenost že když jsem šla těhotná na kontrolu už tam bylo i srdíčko a ted jen nervy.

andelka
3. kvě 2021

Je to dost brzy. Tak nervy jsou bohužel na pořadu dne no.
Já si pamatuju,že při třech těhotenstvích jsem byla u Dr dost brzy ( z různých důvodů), a na začátku 6 tt tam vždycky našli dutinku. Ale bylo to později než 18 dpo ( to vždycky vím,Kč ovulace byla,a určitě jsem nikdy nebyla na utz dřív než 3 týdny po ovulaci,týden po pozitivním testu). Takže pokud jsi měla ovulaci později a je to teprve 18 dní,a třeba není utz úplné dělo,tak tam nic vidět ještě nemusí.
Jinak od 16 dpo jsem vždycky měla dálnice jak blázen, od 18 dpo jsem netestovala vůbec.

supermatka
autor
3. kvě 2021

@andelka to já dálnice neměla toto je z pátku a soboty

supermatka
autor
3. kvě 2021

@supermatka doufám že v krvi hcg najdou 😄.

andelka
3. kvě 2021

Držím palce. A nemohla být ovulace později ? Takové čárky jsem mívala tak 14 dpo. Ale ty testy a síly a HCG jsou dost individuální.

supermatka
autor
3. kvě 2021

@andelka nejsem si jistá právě. 12.4 byl teprve folikul připravený k prasknutí a toho 16.4 mě bolelo bříško. První pozitivní test byl minulé úterý. Tak třeba mě bolelo divně bříško z něčeho jiného ale i dr. Řekla že ovulace bude za cca 3dny.ty mamatesty jsou tuším z 15_16dpo ze soboty a patka.dr.max z nedele ale ten mi ukazoval vždy slabe. Nic méně na dr. Max tam rozdíl z prvního ducha je 😊

supermatka
autor
3. kvě 2021

@andelka moc děkuji za poznatky. Jsou pro mě důležité ❤️

palja
3. kvě 2021

@supermatka já jsem měla v 5+4 na testu dálnice, u dr na ultrazvuku už byla dutinka, šel vidět žloutkovy váček, prostě dutina a v tom kolečko. Ale, u každé je to jinak. Víš kdy byla přesně ovulace? To embryo se může objevit během pár dnů, já treba u sebe vím, že jsem měla ovu až 19dc, tudíž by mělo být o týden mladší a teď v tom 9tt odpovídalo spíš podle ms.
Ale čárka na testu se mi zdá silná na to, aby to bylo špatné nebo neprospívající. Takovou čárku jsem měla já 22dpo, dálnice až 27dpo.
S mimodeloznim žádnou zkušenost nemám. Držím palce 💞🍀

supermatka
autor
3. kvě 2021

@palja domnívám se že ovulace byla 15.nebo 16.4 tudíž dnes asi 17dpo. Testy jsou z víkendu. Myslíš že tedy síla čárek je ok? Děkuji ❤️

kkacca
3. kvě 2021

Sila čárek nevypovídá nic o prosperujícím tehotenstvi, v 5+4 už u me na utz bylo něco videt, ale záleží na kvalitě přístroje..jedno hcg ti nic nerekne, hcg v krvi mas, je třeba sledovat rust..

supermatka
autor
3. kvě 2021

@kkacca prý podle hcg mě pozvou na další uz. Když bude malé tak nepůjdu za týden ale za déle. Jsem sice podle ms 5+4 ale ovulace byla později a podle té jsem o týden méně 😊. Děkuji za tvou zkušenost ❤️

supermatka
autor
3. kvě 2021

@kkacca ještě se zeptám na tu kvalitu už. Už dělala samozřejmě vnitřně a i obraz zvetsovala a zesvetlovala. Prý nikde volná tekutina jen ta sliznice. To by na nekvalitním už asi nemohla udělat ne? Promiň v tohle fakt tapu 🤦‍♀️🤷‍♀️

12misulkq
4. kvě 2021

@supermatka ahoj já byla před dvěma týdny a můj utz z 4+5 takový gestacni a žloutkový vacek ale ten začátek tehu je ukazde strašně odlišný..... auplny dálnice jsem taky neměla nebo sem spis už pak radši ani netestovala 😀

rejzekl
4. kvě 2021

Holka klid ☺️ je moc brzo a ze začátku se má počítat se vším vždycky ☺️ v 5tt si tam( jestli nemáš zdravotní problémy) neměla ještě vůbec lézt a 14 dní počkat 🙂 pak se stresujes 🙂

supermatka
autor
4. kvě 2021

@12misulkq Teda tak ty to máš ukázkové 🤩. Krásný gratuluji ❤️. Jak máš čárku u druhého dne tak jsem měla u cca 4 dne zpoždění. 😂 Uvidíme, věřím že miminko k nám chce a že v bříšku začíná růst jen ho včera doktorka ještě neviděla. Byla jsem tam podle ms asi v pohodě ale podle ovulace o týden dříve 🤭

supermatka
autor
4. kvě 2021

@rejzekl svatá pravda. Kdybych neměla potíže určitě jdu později. Teď se akorát budu do zítra stresovat kvůli krevním výsledkům kolik hcg tam je.. Podle mě zbytečně, kdyby mi to nebrala budu klidnější. Strašení mimodeloznim taky super, když vím že ovulace byla teprve před 18dny. Včera 17. Názor máš ale správný 👍. U předchozích těhu jsem šla později a bylo jasno hned. Vždy vše ok, krom komplikací na konci těhotenství u druhého tam byla preklapsie.

raniha
4. kvě 2021

@supermatka 5+4 jsem jeste ani takovy test nemela... no ale u nas jo, ovulaci jsem mela 12dc, jenze nevim jak je to mozne, musela jsem otehotnet az z pohlavniho styku ctyri dny pred MS. Ovulaci na sobe poznam, takze je mi to velkou zahadou. Kvuli tomu ze jsem neplodna a tehotenstvi je pro me riziko, tak jsem sla take "hned", no az po tydnu asi po vynechani MS, protoze do te doby na testu nic a pak najednou slaboulinka carka. Hcg jsem mela 100, nikdo nevedel co bude, byla jsem pripravena taky na nejhorsi.. a ono to vyslo, zatim vsechno je v poradku, ted cekam (spis trnu) na velky ultrazvuk. Preji hodne stesti 🍀

supermatka
autor
4. kvě 2021

@raniha jej tak to je doslova zázrak 😮👍❤️. Držím palce ať je vše v pořádku a ono bude takový zázrak má důvod 😉😊.

janinne7
4. kvě 2021

@supermatka ahoj, neneevuj se! Taky jsem dloiho nemela silne carky... budu ti moc drzet palce!
j

supermatka
autor
4. kvě 2021

@janinne7 děkuji moc ❤️. Zítra se dozvím výsledky krve sice mi to moc neřekne... Tobě gratuluji 😊

lachtanice86
4. kvě 2021

@supermatka jedna hodnota vůbec nic neřekne

supermatka
autor
4. kvě 2021

@lachtanice86 trochu jsem důvod odběru nepochopila když ho možná ani nebudou opakovat. Dr. Tím chce vyloučit mimodelozni 🤦‍♀️

lachtanice86
4. kvě 2021

@supermatka to stejne nepozna. Zvlášť když si myslíš že ovulace byla později

supermatka
autor
5. kvě 2021

@lachtanice86 taky si myslím

janinne7
5. kvě 2021

@supermatka
Drzim palce! Dej vedet jak si dopadla 🙂

supermatka
autor
5. kvě 2021

Holky tak hcg v krvi přes 500.. Prý mi bude volat ještě doktorka, nevím proč asi se jim to zdá blbý 😢

sarikslezak
5. kvě 2021

@supermatka však to dobrý ne ?hcg prez 500

mizumys
5. kvě 2021

@supermatka ja myslim ze dobry, v kolikatym tt bys mela byt?

palja
5. kvě 2021

@supermatka já teda nevím, mě se to zdá akorát na to, že se to teprve nedávno zahnízdilo 🤷‍♀️pořád věřím a držím palce, že to bude v pořádku ❤️🍀

raniha
5. kvě 2021

@supermatka koukni na me, tohle je krasna hodnota ☺️ asi ti bude spis volat kvuli druhemu odberu aby se zjistilo jestli hcg roste.

supermatka
autor
5. kvě 2021

Holky já myslím taky že by to mělo být dobrý ale teď přemýšlím zda jsem ji rozuměla dobře.. Protože říkala zvýšené. Já ji rozuměla jak říká 500 něco . Byla vcelku nepříjemná mám chuť zavolat znovu a optat se ještě jednou. Ale vydržím do 16.30 a když do té doby nezavola dr. Volám já.. Podle ms bych měla být 6tt v pondělí při odběru 5+4 tt.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru