Výběr vhodných barefoot bot. Poradíte, po čem koukat a jaký rozměr zvolit?

Zodpovězené
22. únor 2021

Dobrý den,

už jsem úplně zoufalá a nemůžu zhodnotit správný tvar nohy, vhodnou botu, nic, informací je tolik, že v tom úplně plavu.

Kluk, 1,5 r., chodí půl roku. Má nožku 14 cm x 6 cm, širší kotník, normální pata, vyšší nárt. Aktuálně má zimní D.D.step řadu 018, sedí mu perfektně, akorát jsme dali tenkou stélku, ta jejich byla nebf samozřejmě, velikost 22. Teď se poohlížím po celoročkách, chtěla bych pro něj super bosou botu.

Poradíte, po čem koukat a jaký rozměr zvolit?

Moc Vám děkuji.

Dobrý den,

nožka je tabulkově normálně široká, na takovou nožku podle mě nejlépe sednou Protetika, např. https://www.vpavucine.cz/protetika/dony-navy/.
Nadměrek do délky ideálně 1 cm, na šířku cca 4 mm. Šířka nohy se měří velmi dobře šuplerou.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot